Зоряний час футболістів села Волинка 1980-1982 роки

Починаючи з 1980 року, у першості Чернігівської обласної ради ДСТ «Колос» з футболу від нашого району брала участь команда «Зоря Комунізму” села Волинки (чемпіон району 1979 року). Дебютант першості області показав якісний футбол та бойовий спортивний характер і виборов третє місце в зоні. Футбольний сезон 1981 також був вдалим для футболістів села Волинка. Спочатку у північній зоні виборюють перше місце. Такий тріумфальний успіх надав право волинчанам разом з колективами Ніжинського, Прилуцького та Чернігівського районів потрапити до фіналу першості облради ДСТ «Колос» з футболу. Хоча давно все відбувалось, але залишились у пам’яті події, що вирували навколо шкіряного м’яча, адже боротьба за головний трофей відбувалася у Сосниці. Нагадаю, що згідно положення про фінальну частину обласного чемпіонату з футболу серед сільських колективів фізкультури, поєдинки повинні були проводитися на районному стадіоні ім. 50 років ВЛКСМ. Але волинчани, завдяки власному авторитету і наполегливості інструктора по спорту Миколи Олександровича Мельника та місцевого керівництва, настояли, щоб дві зустрічі провести на рідному стадіоні у Волинці. Адже футбольне попе відповідало вимогам проведення змагань такого рангу. Після деяких вагань, оргкомітет пішов їм на зустріч та дав згоду. Команда Волинки в себе вдома нанесла поразку колективу з Ніжинського району з рахунком (3:1), але у напруженій боротьбі з рахунком (2-1) поступилася футболістам Прилуччини. Потім у Сосниці наші земляки програли команді Чернігівського району (4:1). Незважаючи на дві поразки, команда Волинки вперше стала бронзовим призером чемпіонату Чернігівської облради ДСТ «Колос» та нагороджена дипломами третього ступеня.

Зараз читають

Понівечили автобусну зупинку у Великому Усті

Не минуло й місяця, як компанія «КЕРНЕЛ» («Дружба-Нова») в...

З 1 січня збільшиться вартість оформлення біометричних документів

З 1 січня 2021 року підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна»...

До професійного свята комунальники отримали новий «спецтранспорт»

Щорічно, у третю неділю березня, працівники житлово-комунального господарства і...