Новини Знаменита біатлоністка Ніна Лемеш завжди націлена на перемогу

Знаменита біатлоністка Ніна Лемеш завжди націлена на перемогу

-

Де б не працювала Ніна, покинувши в 2007 році великий спорт, не обмежувалась поточними службовими обов’язками. У період роботи в Чернігівському міськвідділі УМВС (до слова, кілька років виступала за команду Міністерства внутрішніх справ), і в Національному олімпійському комітеті України, і на посаді директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, і як заступниця міністра (опікується олімпійськими видами спорту) – віддає перевагу значущим напрямкам роботи.

Організація діяльності комунальних закладів (такого статусу набули й дитячо-юнацькі спортивні школи) із належним фінансуванням, стипендіями спортсменам і гарантованою фінансовою підтримкою незалежно від віку й досягнень, створення штатної збірної команди Чернігівської області – заслуга передусім Ніни Лемеш.

Непорозуміння, приниження, шантаж, залякування, передували її звільненню з посади директора департаменту, були мов непроглядний туман на етапі Кубка світу в Осло, коли біатлоністці-олімпійці довелося стріляти всліпу і навмання. Штрафні чотири кола завадили перемозі, але навчили сприймати поразку як старт до нових перемог.

Загартована біатлоном, цим нелегким видом спорту, Ніна з честю витримала випробування. А чиновникам жити зі своєю ганьбою.

Без роботи Ніна залишалася недовго – вже незабаром після звільнення з облдержадміністрації вона отримала пропозицію обійняти посаду заступника міністра молоді та спорту. Адже в Міністерстві розуміють цінність таких професійних кадрів, загартованих на спортивних олімпійських аренах.

На посаді заступника міністра Ніна Лемеш працює над розробленням стратегії розвитку фізичної культури і спорту. Одним із векторів цієї стратегії стане спорт вищих досягнень. Це – робота штатних збірних команд, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, резервний спорт, дитячі, юнацькі штатні команди, національні збірні команди, підготовка і участь в Олімпійських іграх, юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах світу, чемпіонатах Європи. Усе те, в чому Ніна є кваліфікованим фахівцем.

Найбільше досягнення – родина

Кожну свою медаль Ніна Лемеш привозила до батьків. Наталія Луківна приміряла мовчки, з гордістю. А в очаз завжди зблискувала сльоза: звичайна сільська жінка розуміла, якою великою працею здобуті ці нагороди, скільки сил знадобилося її тендітній доньці, скільки «поту пролила і соків з неї вичавили». Відтак, коли народилась і трішки підросла онучка Анастасія, мати з готовністю їздила з Ніною на збори.

Завжди дуже підтримував дружину чоловік Володимир, бо знав, що вона особлива, «державна людина», гордість України і, без сумніву, національне надбання.

Та, незважаючи на всесвітнє визнання, на значущі перемоги й високі нагороди, найбільшим досягненням Ніна Лемеш вважає свою сім’ю. Настя Із золотою медаллю закінчила школу. Артем захоплюється спортом.

– Раніше я відповідала на запитання журналістів інакше: спорт – понад усе. Тепер упевнена: мої перемоги – спільні, родинні. Перемагала в ім’я України. Коли звучав гімн і піднімався прапор України, не стримувала сліз. Та й сьогодні не можу стримати, бо то сльози радості й гордості – за нашу команду, за Україну, за біатлон і за Чернігів, в якому хочуть жити і я, і моя родина.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Програми кандидатів на посаду старост

ЗмістПівнічний старостинський округІвасенко Микола МихайловичЯщенко Олександр ОлексійовичЗахідний старостинський округДяченко Василь ІвановичПилипенко Олексій ІвановичСхідний старостинський округГончаренко Тетяна СтаніславівнаГордієнко Ольга МиколаївнаПівденний...

Конкурсна комісія з відбору старост зробила свій вибір

На сайті селищної ради було оприлюднено результати конкурсної комісії з відбору кандидатів старост, яких відібрали для голосування на сесії. Отже...

Вибір зроблено? Що було на співбесідах з кандидатами на посаду старост

15 та 16 січня селищний голова Андрій Портний та представники сформованої конкурсної комісії провели співбесіди з кандидатами на посади...

Хто відбиратиме кандидатів на посади старост громади?

Сосницька селищна рада 15 та 16 січня проведе співбесіди з кандидатами на посади старост. Про це йдеться у повідомленні...

Вже відомі списки кандидатів на посади старост

Сосницька селищна рада на своєму сайті оприлюднила прізвища 25 кандидатів, котрі будуть представляти своє бачення розвитку територій старостинських округів...

З 1 січня збільшиться вартість оформлення біометричних документів

З 1 січня 2021 року підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків біометричних документів, у зв'язку з чим несуттєво...

Зараз читають

Село і люди. А чом би не похвалити

Знайомтеся! Шановане у Пекареві подружжя Антонїни та Віктора Петришиних....

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано