Змагання багатоборців

24 серпня 1975 року на спортивній базі РК ДТСААФ проходила особиста командна першість району з військового прикладного багатоборства. Програма змагань включала три види спорту: водіння мотоцикла, стрільба з малокаліберної гвинтівки ТОЗ-8 та метання спортивної гранати. З самого початку змагань відбувалась напружена боротьба між спортсменами, але у поєдинках завжди перемагають сильніші. Ось і цього разу кубок першості виборола найкраще фізично підготовлена, морально-вольова команда швейно-галантерейної фабрики, директор М. Л. Шайкевич. Срібло виборола команда районного вузла зв’язку, бронзу – спортсмени села Волинка. В особистому заліку переможцями стали: перше місце – М. В. Довженко, друге – В. Г. Бадерик, третє – О.Г. Марухленко. Всі переможці змагань нагороджені дипломами відповідних ступенів. Моральні заохочення переможцям вручив інструктор-методист Сосницького спортивно технічного клубу ДТСААФ Володимир Нечипоренко.