Зірваний дах у дитсадку в Сосниці: хто винен?

Хочу поінформувати мешканців громади стосовно неприємної ситуації щодо руйнування покрівлі дитячого садочка «Сонечко».

Увечері, 14 січня о 18:30 під час штормового пориву вітру була зруйнована покрівля садочка. Під час цієї надзвичайної події дітей та персоналу у приміщенні не було.

Наступного дня силами співробітників КП «Благоустрій-Сосниця», селищної ради, відділу освіти, персоналом та небайдужих громадян, горище дитячого садочка було накрито тимчасовими засобами, щоб не допустити замокання приміщення.

Також було проведено комісійне обстеження будівлі спільно з представниками Чернігівської ОДА, управління капітального будівництва ОДА, ДСНС, підрядника, який виконував ремонт, відділу освіти громади, з метою встановлення можливих причин виникнення руйнування даху. Комісія обстеживши руйнування, дійшла висновку про необхідність проведення судово-будівельної експертизи, яка має встановити з чиєї вини трапилася ця подія.

У понеділок 17 січня відбулася зустріч з підрядником ТОВ «Сіті-Буд-Інвест» під час якої підрядник визнав допущені ним помилки під час проведення реконструкції горища та зобов‘язався виконати відновлювальні роботи по гарантії.

У вівторок 18 січня судово-будівельний експерт провів обстеження садочка. Протягом 2-3 тижнів експерт зробить висновок, який надасть відповіді на більшість питань.

На період проведення аварійно-відновлювальних робіт по будівництву нової покрівлі ДНЗ «Сонечко» діти будуть відвідувати ДНЗ «Калинка». У разі виникнення у батьків вихованців додаткових запитань, прошу звертатись до керівництва садочків чи до відділу освіти громади!

Перепрошую за незручності, спричинені цією надзвичайною подією, та дякую всім, хто морально підтримував, і продовжує надавати необхідну допомогу.

Сподіваюсь на якнайшвидше відновлення роботи дитячого садочка!

Матеріальні збитки, завдані громаді, будуть відшкодовані винними.

Дякувати Богу, ніхто не постраждав!

Голова громади
Андрій ПОРТНИЙ

Зараз читають

«Волинка» бере верх в перестрілці з «Поліссям»

«Полісся» (Березна) 4:5 «Волинка» (3:2)Забитий гол: Портний Андрій, Кравець...

Пам’ять народна жива

Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової...

На Сосниччині тривають роботи по відновленню електропостачання від наслідків негоди

Внаслідок несприятливих погодних умов 13-16 грудня практично по всіх...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано