Життя вже кличе їx в дорогу

Володарі золотих та срібної медалей за високі досягнення у навчанні: Тетяна Сокол (срібна), Олексій Погорілко і Алла Редчиць (золоті).

23 червня, у приміщенні кінотеатру ім. О.П. Довженка для одинадцятикласників Сосницької гнімназії, що носить ім’я митця, як, зрештою, і для багатьох їхніх ровесників, відбулася значна, багато обіцяюча і доленосна подія – свято Випускного вечора. Розпочалося воно урочистим входженням іменинників, радісних і водночас трішки сумних, по червоній доріжці, через заквітчану арку та під оплески батьків, близьких, вчителів, друзів і товаришів до фойє кінотеатру. Потім класний керівник Тетяна Потильчак презентувала своїх учнів та коротко розповіла загалу про кожного з них.

І ось урочистий вечір, присвячений врученню атестатів оголошується відкритим. Директор гімназії Тамара Чепурна, селищний голова Андрій Портний і начальник відділу освіти Ігор Кустенко щиросердно привітали випускників з цим знаменним святом та побажали їм всього найкращого.

Настала найурочистіша мить – вручення атестатів, золотих і срібної медалей, похвальних листів, а також подяк батькам медалістів. Після вручення іменинників привітали квітами рідні та друзі, а перша вчителька Наталія Шевченко, від всього серця поздоровила своїх, колись ще маленьких «незнайків», з вступом у доросле життя. Класний керівник Тетяна Потильчак, хвилюючись, теж приєдналась до попередніх побажань та подякувала батькам за виховання таких чудових дітей.

З теплими і зворушливими словами до вчителів звернулися їхні, вже колишні, учні. Вони дякували наставникам за добро та за те святе, чого навчила школа і вручили букети троянд та лілій. Від імені батьків слово мала Світлана Погоріпко, яка душевно привітала синів та дочок зі вступом у самостійне життя.

За теплоту й любов родинну та за відданість святу, щиро дякували своїм батькам вчорашні учні, а нині вже дорослі юнаки і юнки. На вечорі вінуватців урочистостей також віншували колишні та майбутні випускники гімназії. Під кінець заходу випускники вручили своєму класному керівнику велике серце, до якого кожен прикріпив маленькі сердечка з побажаннями. На згадку про шкільні роки вчорашні одинадцятиклас-ники отримали символічні подарунки, які нагадуватимуть їм про навчання в гімназії та закружляли у прощальному вальсі, а звідусіль їм линули побажання щастя і світлої долі на життєвому шляху.

Зараз читають

Лелекам на радість

Пригадую роки, коли благородні птахи поверталися з вирію на...

В приміщенні Податкової інспекції спрацювала охоронна сигналізація

19.03.2019 об 11:55 до Сосницької лікарні звернувся гр. С...

Андрій Портний: чому я балотуюсь на голову громади?

Все своє життя, я проживаю у Сосниці. Це моє...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано