Життя вже кличе їx в дорогу

Володарі золотих та срібної медалей за високі досягнення у навчанні: Тетяна Сокол (срібна), Олексій Погорілко і Алла Редчиць (золоті).

23 червня, у приміщенні кінотеатру ім. О.П. Довженка для одинадцятикласників Сосницької гнімназії, що носить ім’я митця, як, зрештою, і для багатьох їхніх ровесників, відбулася значна, багато обіцяюча і доленосна подія – свято Випускного вечора. Розпочалося воно урочистим входженням іменинників, радісних і водночас трішки сумних, по червоній доріжці, через заквітчану арку та під оплески батьків, близьких, вчителів, друзів і товаришів до фойє кінотеатру. Потім класний керівник Тетяна Потильчак презентувала своїх учнів та коротко розповіла загалу про кожного з них.

І ось урочистий вечір, присвячений врученню атестатів оголошується відкритим. Директор гімназії Тамара Чепурна, селищний голова Андрій Портний і начальник відділу освіти Ігор Кустенко щиросердно привітали випускників з цим знаменним святом та побажали їм всього найкращого.

Настала найурочистіша мить – вручення атестатів, золотих і срібної медалей, похвальних листів, а також подяк батькам медалістів. Після вручення іменинників привітали квітами рідні та друзі, а перша вчителька Наталія Шевченко, від всього серця поздоровила своїх, колись ще маленьких «незнайків», з вступом у доросле життя. Класний керівник Тетяна Потильчак, хвилюючись, теж приєдналась до попередніх побажань та подякувала батькам за виховання таких чудових дітей.

З теплими і зворушливими словами до вчителів звернулися їхні, вже колишні, учні. Вони дякували наставникам за добро та за те святе, чого навчила школа і вручили букети троянд та лілій. Від імені батьків слово мала Світлана Погоріпко, яка душевно привітала синів та дочок зі вступом у самостійне життя.

За теплоту й любов родинну та за відданість святу, щиро дякували своїм батькам вчорашні учні, а нині вже дорослі юнаки і юнки. На вечорі вінуватців урочистостей також віншували колишні та майбутні випускники гімназії. Під кінець заходу випускники вручили своєму класному керівнику велике серце, до якого кожен прикріпив маленькі сердечка з побажаннями. На згадку про шкільні роки вчорашні одинадцятиклас-ники отримали символічні подарунки, які нагадуватимуть їм про навчання в гімназії та закружляли у прощальному вальсі, а звідусіль їм линули побажання щастя і світлої долі на життєвому шляху.

Зараз читають

Зберігаючи спортивні традиції

Сосницький професійний аграрний ліцей, заснований в 1954 р., і...

Хто проголосував за закриття шкіл. Список депутатів

Нагадуємо, що 23 лютого депутати Сосницької селищної ради голосували...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано