Згадали невинно убієнних

Минулої неділі неподалік від с. Киріївка було освячено пам’ятний дерев’яний хрест, який стоїть на місці, де було вбито фашистами двох молодих і ні в чому не винних друзів-киріївчан Григорія Ориничата та Михайла Власкова. Настоятель Киріївської Спасопреображенської церкви о. Олександр освятив пам’ятний знак, а мешканці села поклали до його підніжжя живі квіти.

Свідок тієї події, на той час п’ятнадцятирічна киріївчанка Марія Опанасівна Січко, яка бачила як фашисти вели на розстріл зв’язаних молодих хлопців, розповіла про те, що того вересневого ранку відбулося та які події відбувалися у селі і як потім було поховано вбитих.

Перед присутніми виступили Євген Леонідович Рокитський, який розповів, як виникла ідея поставити цей пам’ятний хрест, подякував всім, хто допомагав у його спорудженні, й закликав не забувати своєї історії і боронити свій край, щоб у майбутньому не виникало подібних випадків.

Під час цієї сумної події також виступили відомі на Сосниччині поет і прозаїк, киріївчанин Анатолій Ветров, його односелець і поет Михайло Щукін. Був на зібранні й товариш Євгена Рокитського Аскер Джавадов – кращий художник України 2020 року.

Зараз читають

Вкрали 300 гривень та продовжують конфліктувати

20.02.2019 о 16:58 з заявою звернувся гр-н А., житель...

Вірою у майбутнє… Віктор Іващенко

Цього разу роль місцевих виборів в умовах децентралізації надзвичайно...

Планували в село приїхати років на три, а залишились назавжди

Тепер багатодітна мати радить всім, хто бідкається, що важко...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано