Новини Збори громадян Велике Устя

Збори громадян Велике Устя

-

Саме такі, щоб не кралися в населення коні й с/г техніка, за власні кошти встановила великоустівський сільський голова Валентина Циганок замість звичайних, які викрали наприкінці грудня місцеві мешканці, на електричній опорі біля свого двору.

Загалом звіт сільського керманича на сході жителів сільської ради був досить широким і змістом ним завдяки справам, які було зроблено упродовж року.

Так було розроблено проект на реконструкцію вуличного освітлення по с. Велике Устя: по вул. Довженка, Миру. Шевченка. Протяжністю 4 км. На суму 388 962 грн.

По с. Долинське: вул. Першотравнева, Братів Драгунів протяжністю 2,15 км, на суму 14 866 грн. Вже проплачено за експертну оцінку та роботу проекту 10 600 грн., в т.ч. Велике Устя – 6 910 гри., Долинське – 3 661 грн. Цю суму оплатив обласний депутат Дмитро Блауш, у цьому році буде освітлення.

Як вже повідомляла газета, завдяки клопотанню Валентини Циганок по берегоукріпленню річки Десни поблизу с. В. Устя була проведена першочергова робота на 21 млн. по проекту. Друга черга робіт планується на цей рік на суму 70 млн. За її зверненням до керівництва водних ресурсів залишено три труби залізобетонні через безіменну протоку для перегону худоби на пасовище в урочище Кисельова.

Розпочато і будівництво храму. Викопаний фундамент. Завезено пісок та інші будівельні матеріали.

Значна увага в селі приділяється спорту. Проведено чемпіонат з міні-футболу. Команду-переможницю нагороджено кубком.

На території сільської ради випилюються багаторічні сухі та аварійні дерева на кладовищі. Всього 38 дерев. Виплачено 68 500 грн. Коштами допомогли СТОВ «Дружба Нова» – ЗО тисяч, обласний депутат Дмитро Блауш – 7 тисяч, кошти сільської ради – ЗО тисяч, за свій рахунок- 1 тисяча. Отримано 75 кубометрів дров. Завезено у Великоустівську ЗОНІ – 49, будинок культури села Велике Устя – 7, сільську раду -4, ФАП с. В. Устя – 4, пожежну охорону – 5. клуб с. Долинське – 6 кубометрів. Залишилося випиляти 40 дерев. І в цьому році дрова на організації теж завозитимуться.

Щоб селяни не мерзли у поштовому відділенні, яке не отоплюється, сільська рада виділила для цього простору кімнату у своєму приміщенні.

Через сільську раду оформили державну дотацію на телят шістнадцятьом господарям на суму 28 700 грн. згідно Постанови Кабінету Міністрів. В селі балони з газом постійно завозяться по потребі населення, ніяких збоїв. Сільська рада допомагає населенню оформляти субсидії. Налагодили принтер і бланки тепер будуть видаватись безкоштовно.

Весною біля р. Десна за селом і по селу всі разом зробили санітарну розчистку.

Всього за 2018 рік надійшло 1527 звернень. Жодне не залишилось поза увагою. Сільський голова Валентина Циганок проаналізувала суть деяких звернень. Наприклад, звернення Валентини Уляненко щодо забезпечення Валерія Овсійчука інвалідною коляскою. З цього питання Валентина Циганок їздила на комісію ВТЕК за довіреністю Овсійчука і вже в груд-

ні інвалідна коляска була доставлена із заводу, нова, за 20 000 грн.

Зверталась Катерина Гришкінас щодо доставки на операцію Володимира Овсійчука. Через повінь із Сосниці швидка не приїхала.

Тому сільський голови вирішила питання через «гарячу лінію». Тільки тоді швидка приїхала із Борзни. Операція була проведена терміново.

Задоволено звернення Валентини Гузій щодо сприяння у призначенні Олександру Синявському пенсії по втраті годувальника, як інваліду сироті. Сільський голова особисто возила на комісію в обласну лікарню Олександра, де витребувала йому пенсію.

Посприяла головиха і у госпіталізації та наданні допомоги Володимиру Требуху. А також ініціювала оформлення на ірулу учасника АТО Олександра Циганка за зверненням його матері. І допомогла в отриманні пенсії, яку йому затримували вже півроку.

Звісно, це далеко не повний перелік проблемних справ, вирішення яких лягло на плечі керівника громади. А за ними кропітка праця, залучення власних коштів, здоров’я, сил, енергії. Тільки подумати, щоб швидкій приїхати через весняну повінь, Валентина Миколаївна мусила роззутися і виміряти глибину, щоб у салон автомобіля швидкої не набралася вода!

В плані сільського голови – перекриття покрівлі будинку культури. СТОВ «Дружба-Нова» полагодить покрівлю будинку культури. Вже цей об’єкт був оглянутий.

Валентина Циганок, закінчуючи свій виступ, закликала односельців навести лад на присадибних ділянках. Для сміття е відведене місце. Але як і в попередньому році, господарі можуть затарювати сміття у мішки, а відповідно графіку воно буде вивозитись безкоштовно щомісяця.

Не доводила Валентина Циганок і плану по надходженню добровільних внесків громадян ні на 2018 рік, і на поточний. «Людей обтяжувати не будемо, обходитимемося коштами сільської ради. – вирішила вона.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Купить квартиру в рассрочку, цена квартиры от застройщика, квартиру в новострое

Достаточно часто можно встретить ситуацию, где люди инвестируют в недвижимость, особенно рассматриваются новостройки, поскольку в первую очередь квадратный метр...

Несколько оснований заказать переоборудование микроавтобусов в Бердичеве именно в компании «AutoGlass»

Иногда случается такая ситуация, что владельцы транспортного средства имеют претензии к своему микроавтобусу и имеют желание в нем произвести...

Автовыкуп: что это такое и как работает?

В современном мире практически невозможно встретить человека, который бы не имел собственного автомобильного транспорта. Ведь это избавляет от стояния в...

Лицеистка, которая прошла «Мужское / Женское» и «МастерШеф»

Таня Герман – выпускница Черниговского областного педагогического лицея 2015 года. Училась на гуманитарном профиле. Здесь она раскрывала себя, как...

Основные преимущества покупки медицинских товаров в нашем интернет-магазине «МЕДСТОР»

Говоря за уровень медицины, то он действительно сейчас вырос и в Украине вы можете заметить, как открываются новые медицинские...

Средства для защиты древесины — несколько популярных составов и разнообразный ассортимент на сайте «Bionic House»

Деревообрабатывающие составы, на сегодняшний день, представлены многочисленными компаниями. Несмотря на то, что данная категория товаров является достаточно популярной и...

Зараз читають

Бажаєте стати старостою в Сосницькій ОТГ?

Якщо ви хочете стати старостою в Сосницькій ОТГ –...

Запитай у мера. Випуск 7

Ми продовжуємо нашу традиційну рубрику «Запитай у мера», в...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано