Запалим свічку пам’яті…

20 червня, рівно рік тому, загинув, захищаючи незалежність та суверенітет України у зоні бойових дій на сході нашої держави, двадцятиоднорічнии уродженець с. Волинка Володимир Іванович Хрол. Саме цього сонячного дня, біля ганку школи, де навчався Володимир, зібралися його рідні, друзі, педагогічний та учнівський колективи, односельці, військові побратими. Приїхали підтримати рідних воїна батьки інших загиблих на сході захисників Вітчизни.

Події, які відбулися у нашій державі з 2014 року, не залишили байдужими багатьох молодих людей. Серед таких був і Володимир Хрол. Він не міг стояти осторонь і з липня 2016 року був зарахований на військову службу за контрактом, а вже з вересня виконував свій обов’язок у зоні бойових дій, як стрілець-регулювальник. 20 червня 2017 року Володимир загинув біля міста Курахово Донецької області.

Мітинг-реквієм з нагоди відкриття пам’ятникової дошки Володимиру Хролу оголошується відкритим. Після виконання Гімну України до слова запрошується сосницький військовий комісар Віталій Щербатенко. Райвійськом назвав поіменно загиблих на цій війні наших земляків і закликав завжди пам’ятати про їхній подвиг, наголосивши, як сумно і важко, коли гинуть такі молоді люди. На мітингу також виступив та поспівчував рідним Володимира в. о. старости с. Волинка Василь Дяченко, представник Сосницької селищної громади. Андрій Ткач говорив про батьків, які виховали такого сина, про його подвиг та незабутню пам’ять про Володимира. Мама загиблого сосничанина Руслана Амірова Оксана Амірова також подякувала Івану Федоровичу та Валентині Григорівні Хролам за сина, який, як і його загиблі ровесники, був Воїном з великої літери. Вона закликала всіх берегти мир і рідну землю в ім’я чого сини пожертвували своїм життям, й закінчила виступ словами: «Царство їм Небесне і Слава Героям»!

Про шкільні роки Володимира Хрола розповів його класний керівник Микола Канавченко.

Дуже хвилюючим і болючим був виступ мами загиблого Валентини Хрол. Вона розповіла про спілкування із сином під час його служби, як з батьком мріяли про його майбутню сім’ю, подякувала присутнім, що прийшли вшанувати пам’ять та підтримати їх у їхньому горі. Право відкрити меморіальну дошку було надано ба’тькам воїна Івану Федоровичу та Валентині Григорівні, класному керівникові та учням школи.

Присутні вшанували пам’ять славного сина України Володимира Хрола хвилиною мовчання та поклали живі квіти. Ритуал освячення пам’ятної дошки провів настоятель Свято-Михайлівського храму о. Іоанн.

– Було б дуже добре, щоб ця пам’ятна дошка була останньою в усій Україні, – мовив на закінчення священик. Він закликав громадськість психологічно підтримати батьків воїна й піти на могилу героя, де відбудеться поминальна служба. На цьому мітинг з нагоди відкриття пам’ятної дошки на честь загиблого випускника школи Володимира Івановича Хрола закінчився. Звучить Гімн України і, напевно присутні на цьому заході теж почули, як до звуків гімну, немов підкреслюючи важливість цієї події, доволі активно приєднався слів солов’я.

Зараз читають

У потязі викрали документи

12.02.2019 о 08:45 надійшло повідомлення з с. Кудрівка, що...

Добро починається з тебе

У рамках місячника милосердя наша шкільна родина хоче поділитися...

Вибір зроблено? Що було на співбесідах з кандидатами на посаду старост

15 та 16 січня селищний голова Андрій Портний та...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано