Закон, честь, гідність – слова зі старої емблеми Генеральної прокуратури України

Закон, честь, гідність – ці слова зі старої емблеми Генеральної прокуратури України. На новій емблемі, після указу Порошенка, цих слів вже нема.

Найчеснішим у районі повинен бути прокурор, так як в його функцію входить нагляд за додержанням законів. Хотілося щоб так було… Але деякі посадовці маючи владу та хорошу зарплату дозволяють собі зловживати службовим становищем – вчиняють діяння з корисливих мотивів в особистих інтересах. Кого захотів «помножив на нуль», дитині квартиру, дружині роботу – без проблем. А притягнути за такі дії до відповідальності практично неможливо, так як для них «ці порушення не суттєві».

Мова йде про прокурора Федоренка Вадима Юрійовича.

В 2014 році прокурор Сосницького району Вадим Федоренко отримав житло від Сосницької селищної ради – 55,90 кв. м. та земельну ділянку, яка знаходиться біля будинку – 659кв.м. Зловживаючи службовим становищем зареєстрував все на малолітню доньку, дитині було 4 роки. Після цього вдало пройшов атестацію та отримав підвищення – став заступником керівника Менської місцевої прокуратури.

На цій посаді затримався недовго з 2018 року працює рядовим прокурором Сосницького відділу. За свою роботу отримує заробітну плату.

До Вашого відома останні три роки він отримував кожного місяця наступні суми:

  • 2017 рік – 30 657грн
  • 2018 рік – 36 424 грн
  • 2019 рік – 29 817 грн

Важко повірити, що дружина прокурора дійсно стала переможцем конкурсу у фінансовому управлінні Сосницької РДА, до цього ніде не працювавши на державних посадах, в даний час працює в райдержадміністрації.

А що думаєте ви? Конкурс проходив чесно? Може хтось брав участь?

Дуже прикро, що в наведених аферах не обійшлося без допомоги посадовців!

Ще був такий випадок коли прокурор Вадим Федоренко займав посаду прокурора Сосницького району. Доценко Ігор Анатолійович – друг дитинства, на той час був головним інженером, потім керівником Сосницького ЦГГГ ПАТ «Чернігівгаз». Ігор Доценко створив шахрайську схему і коли люди зверталися по питаннях газу він називав за роботу велику суму – скільки хотів, умисно затягував строки, брехав, створював такі умови, що люди змушені були віддати йому гроші готівкою, або перераховували на рахунок тестя – ФОП Ганніч В.П. Один Всевишній знає скільки «чесно зароблених»!

Є чотири очевидці: одна людина віддала йому шість тисяч гривень, з другої запросив готівкою 12 тисяч гривень, після скарги в РДА – заплатила тільки 4 800 гривень, 7 200 гривень зверху – так забажав Ігор Доценко. Пенсіонерка розказувала свою історію підключення газу до котла і не могла втримати сліз як вона рік віддавала борги, їла один хліб. Ще знаю один випадок коли сума була перерахована на рахунок тестя – ФОП Ганніч В.П., хоча роботи були виконані працівниками Сосницького ЦГГГ ПАТ «Чернігівгаз». Найголовніше, що Ігор Доценко нікого не боявся і зловживав не один день.

По першому прикладу була подана заява прокурору Вадиму Федоренку, внесені відомості до Єдиного реєстру, щодо шахрайського заволодіння грошовими коштами Ігорем Доценком. Але метою слідства з самого початку було не встановлення істини, а навпаки прикриття злочину. Доказуючи істину, билися як риби об лід, але перемогла кругова порука в правоохоронній системі.

Якби прокурор Федоренко працював не в особистих інтересах, то своєчасно можна було викрити шахрайську схему зловживання Доценком і все було б по-іншому, а зараз це просто гірка правда.

Доценка після чергового зловживання звільнили з посади, нажаль не завдяки чесному розслідуванню правоохоронцями.

Чи має право прокурор Вадим Федоренко після таких зловживань залишатися на посаді та вирішувати долі інших?

Я вважаю, що займати такі посади, з такою зарплатою можуть тільки посадовці з кришталево-чистою совістю.

Це неприпустимо, щоб з мізерної зарплати яка в десятки разів менша, люди сплачували податки, а потім ці кошти йшли на утримання тих хто вирішує свої особисті питання, ще й в супереч закону!

Так хочеться ще додати, що якщо на городі росте бур’ян, а ми його назвемо пшеницею, навіть пересадимо в інше місце, то все рівно урожай пшениці ми не зберемо.

На превеликий жаль зміна назви посади чи офісу поки що не міняють змісту нашого з вами життя. А ми все чекаємо від реформ покращення…

Пояснення – Ігор Доценко

Спочатку я думав проігнорувати, та посміятися над даною публікацією, але бачу що не можу промовчати, та залишити все «на так».

Я не хочу не перед кім виправдовуватися, тай не буду, в нас не таке здорове селище, щоб ми один одного не знали.

Я розумію, що коли робивши на керуючій посаді всім добрий не будеш, але я намагався завжди вирішити питання всім позитивно.
Щоб не було ніяких розмов за спиною, роз’яснюю:

Я працював в АТ «Чернігівгаз» з листопада 2004 по квітень 2018 року.

З січня 2015, АТ «Чернігівгаз», повністю відмовився від виконання робіт по газифікації, тоді й виник ФОП «Ганніч В.П.», але це не просто так людина (так він мій тесть), ця людина пройшла атестацію, в управлінні «Держпраці», особисто здавала екзамени на відповідність займаної кваліфікації. Після отримання дозволу, в установленому порядку, ФОП виконував деякі роботи по газифікації, погоджуюсь що навіть залучалися працівники АТ «Чернігівгаз», але по договору ЦПХ.

З квітня 2018 року, АТ «Чернігівгаз», вирішив повернути собі повністю (100%) будь-які роботи по газифікації, тому щоб не було конфлікту інтересів. Я сам звільнився з АТ «Чернігівгаз».
На даний момент, я маю право проводити, будь-які роботи по газифікації, виконувати роботи по обслуговуванню складових системи газопостачання, обслуговування димових та вентиляційних каналів.

Щодо зловживань службовим становищем: мене, та наскільки я знаю, іншу особу, що згадується в дописі, по заяві дописувача, умовно назвемо цю особу, «пані Наталя», було неодноразово, починаючи з 2015 року. По факту звернення, «пані Наталі», до АТ «Чернігівгаз», двічі було проведене службове розслідування, але факту зловживання мною службовим становищем не виявлено. Також цією «пані Наталею», була подана заява до відділку поліції, мене навіть викликали на допит, в якості свідка, та ще один раз на «очну ставку», після січня 2016 року, по даному питанню мене ніхто нікуди не запрошував, про стан справи мене також ніхто не повідомляв.

Але повернемося до публікації, «Сосниця Щит», де мене виставили хабарником та узурпатором, та ще й приплели іншу людину до компанії.

Всі ми живемо в маленькому селищі, та всі бачать, хто, та з ким товаришує. Почнемо по порядку! Так, я з цією людино, яку впоминають в дописі, виріс на одній вулиці, але як стверджує опонент, чи опонентка, що ми друзі – це не є так. Ми ніколи не товаришував, ми просто були знайомими, на фоні маленького селища це все видно, хто з ким товаришує, і ви це всі бачите.

«Сосниця Щит» – на мою думку корисна справа, яка попала корисливим людям в руки.

Учора ввечері наш мер, Портний А.Д., висловився по даному питанню, але хай не забуває, що частково він приймав участь (повторюю частково), в створенні ГО «Сосниця Щит».

А в загалі ГО «Сосниця Щит», це хто? Хто за ними стоїть? Взяли якогось довірливого, або ображеного на владу хлопчину, наспівали йому байок, та й сказали: «Будеш головою ГО».

Я нічого не маю проти цього хлопчини, ми навіть не знайомі, я знаю що це «Герой», який в скрутну хвилину став на захист вітчизни, але довірився не тім людям.

Ми всі знаємо хто стоїть за цім всім ГО! Давайте прослідкуємо з самого початку, про діяльність «Щита», всі публікації построєні на емоціях, на тому що наболіло в людей, на не перевірених фактах.

Спочатку «Щит» взявся за керівника поліції. Що ми бачили на їхньому відео з машин та квадрокоптера? Нічого такого, після чого б ми почали жити краще, чи те що він поставив свою особисту машину біля відділку поліції, а не навпроти на стоянці. Що стало б краще жити? Сумніваюсь…

А ще мені прикро коли мені наплювали в душу, коли всі Сосничани вийшли на луг, та зупинили техніку, деякі, не щурі, а «криси», переорали заливні луги, а потім, як це по «мОднЬОму», влаштовували «дАговАрняки».

А все ж, таки чому увага ГО «Сосниця Щит» до начальника відділку поліції, слідчого прокуратури, та мене? Я вам розповім, а точніше щоб не бути голослівним, дам посилання http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/46787250 до загально доступного ресурсу, де зберігаються ухвали суду, (почитайте, з цього можна знімати фільми), це Вам не Чікаго, це Сосниця! А тепер це «Щит», раніше ці хлопці грали в «гангстерів», тепер вони хочуть пограти у владу.

На допис на сторінці ГО «Сосниця щит», я буду звертатися до поліції, за наклеп. Прикро що буде крайній тей хлопчина, «герой», патріот, а вся решта залишиться за його плечима.

Зараз читають

Побили жителя Авдіївки

24 вересня о 07:05 надійшло повідомлення про те, що...

У Пекареві підкинули лист з погрозами

11 листопада о 00:12 надійшло повідомлення про те, що в...

Фестиваль кіно і мистецтва

26 травня на території садиби літературно-меморіального музею О. П....

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано