З надією на краще

Перша хатина праворуч при в’їзді у село Купчичі з траси міжнародного значення – Володимира Водянка. Завітали, щоб запитати, чи не турбують проїжджі. Чоловік сказав, що абсолютно не відчуває ніяких незручностей від того, що живе у першій хатині. А далі розповів про своє життя-буття.

Володимир Дмитрович Водянко до п’ятнадцятирічного віку проживав у с. Купчичі. А потім у 1971 році, ще майже дитиною, поїхав на Донбас, де у нього були родичі, і там закінчив професійно-технічне училище, отримавши професію монтажника металоконструкцій. Згодом молодий чоловік одружився, разом з дружиною виростили двох синів. Але обставини складалися так, що Володимир Дмитрович нині вимушений жити на околиці Купчич у батьківській хаті один.

Після горезвісних подій 2014 року, коли розпочалася війна на сході України, чоловікові довелося виїхати з Донецька, де у нього була сім’я, робота, квартира, і поселитися у селі, де народився. У квартирі тепер мешкає один із його синів, а дружина з другим сином живуть і працюють в Києві. Інколи дружина приїздить до чоловіка, але не надовго, тільки провідати. Так і живуть, кожен окремо.

Володимир Дмитрович у батьківській хаті зробив ремонт, у дворі є свердловина і з водою проблем нема. Ніякої живності пенсіонер не тримає. Один рік було спробував вирощувати птицю, але не сподобалось, то ж з того часу разом з двоюрідною сестрою, яка мешкає в Купчичах, обробляють невелику ділянку землі, що біля будинку. Все необхідне в основному купує у місцевому магазині, або коли в село приїздить авто з хлібом та іншими продуктами. Хочеться Володимиру Дмитровичу зїздити в Донецьк, який став для нього рідним і де прожив майже все своє свідоме життя, але потрапити в місто не так просто, як того хотілося б, тож залишається діждатись кращих часів. Так з надією і живе. А коли є надія, життя здається дещо яскравішим.

Зараз читають

У Сосниці відкрили безкоштовний велопрокат

Як виглядає прокат велосипедів, напевно, знає багато: в найбільш...

З 1 січня збільшиться вартість оформлення біометричних документів

З 1 січня 2021 року підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна»...

Темношкірий волонтер поїхав із Сосниці

У селищній раді не назвали причину, але чекають на...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано