З історії розвитку фізичної культури та спорту рідного краю

За десять років (1988-1997) існування футбольної збірної Сосниччини під назвою «Вимпел» честь району звитяжно захищали: Юрій Михайловський, Станіслав Михайловський, Володимир Ігнаткін, Віктор Шут, Сергій Здор. Володимир Колесников, Станіслав Плющ, Олександр Бадерик, Валерій Рудя, Юрій Пономаренко, Олександр Сенік, Сергій Трамана, Вячеслав Леях, Олександр Крючков, В ячеслав Чехменко, Микола Шейна, Володимир Чепелуха, В’ячеслав Пономаренко, Віктор Лук’яненко, Володимир Чехменко, Іван Козар, Володимир Труба, Ігор Єрмоленко, Анатолій Ісаченко, Микола Нічик,Олександр Белік, Анатолій Жабко, Сергій Луценко та Ігор Міщенко.

У середині жовтня 1988 року у Ніжині відбувся футбольний турнір, присвячений Дню Святої Покрови, організований місцевою фірмою «Сяйво». Команда села Спаського, підсилена гравцями з Сосниці, на міжрайонному турнірі показала високу техніку, згуртованість, міцний спортивний характер та жагу до перемоги. Наші футболісти у фіналі з рахунком 2:0 перемогли команду села Оленівки Борзнянського району. Переможці турніру – команда Спаського (капітан Іван Козар, голова КСП «Більшовик» І. І. Хоменко) була нагороджена Перехідним Кубком та грошовою премією. Крім того, спеціальне журі визнало кращим гравцем турніру воротаря футбольної команди Спаського Сергія Луценка.1998 рік футбольну команду Сосниця «Вимпел” перейменовано на спортивний клуб СК «Сосниця». Чемпіонами району стала команда СКУ «Сосниця’. У суперкубковій зустрічі, що відбулася на районному стадіоні ім. 50-річчя ВЛКСМ між командами СК «Сосниця’ та села Спаського, з рахунком 4:2, впевнено перемогли сосничани. Під оплески глядачів М.Є.Волошко – начальник відділу з питань молоді та спорту райдержадміністрації – вручив капітану команди СК «Сосниця» Юрію Михайловському престижний футбольний трофей.

Наступного року (1999) футболісти команди Спаського, укріплені кращими гравцями із Сосниці, другий рік поспіль стали переможцями міжрайонного турніру «Сяйво». Команда була нагороджена Перехідним Кубком та грошовою премією. Крім того, спеціальне журі визнало кращими гравцями турніру нападаючого Юрія Михайловського та хавбека Володимира Байдалу. У 2000 році Сергія Деркача призначають начальником відділу з питань молоді та спорту райдержадміністрації. На цій посаді він працював до грудня 2006 року. До нього майже шістнадцять років (1984-2000) районну спортивну організацію очолював Микола Євгенович Волошко. Щодо участі збірної команди СК «Сосниця» у обласному чемпіонаті (1998-2000 рік), то тільки завдячуючи великому ентузіазму та патріотизму наших гравців та меценатів, трималась наша збірна. Грошей у державній казні для поїздок на зустрічі до суперників було недостатньо, навіть на паливо для автобуса. Тому залучалися кошти небайдужих людей до спорту, зокрема матеріальну допомогу надавали спонсори: П.О.Кубрак, О.С.Шалахман, а уродженка Сосниці Світлана Віталіївна Кукарцева придбала спортивну форму та футбольні м’ячі.

Зараз читають

У Сосниці з’явилась ще одна робота майстра ковальства

Власник ковальської майстерні і майстер художньої ковки Віталій Онищенко...

Нагороди для героїв чорнобильців

13 грудня, напередодні Дня вшанування учасників ліквідації аварії на...

Позалегеневий туберкульоз – актуальна проблема охорони здоров’я

Існують тисячі різних хвороб, і відомих, і не дуже....

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано