Як вибрати кухонну мийку

Кухня – це особливе місце, де сім’я проводить вечори, сніданки і обіди, а також приймає веселі компанії, поповнять організм запасом корисної та смачної їжі, а також позитивними емоціями.

У цьому місці все повинно бути ідеально і функціонально. Ключове місце в такій композиції, безсумнівно, займає кухонна мийка.

Поради щодо вибору

Різноманітність такого популярного аксесуара, як кухонна мийка, сучасний ринок пропонує досить багато, тому найчастіше покупець губиться у виборі і покладається на ціни або зовнішній вигляд. Щоб правильно підібрати цей предмет з максимальною віддачею і на роки, слід дотримуватися 5 основних правил:

1. Розмір і форма.

Це основоположні фактори, за якими краще починати свій вибір. Їх вам підкаже стиль кухні, розташування її в стільниці. Вони бувають круглої, квадратної, прямокутної, а також трикутної і п’ятикутної форми. Останні дві – це кутові мийки. Враховуйте глибину, яка для оптимального використання не повинна бути менше 16 см. Що стосується форми, то тут варто покладатися тільки на естетичні властивості і перевагу покупця.

2. Матеріал виготовлення.

В даному випадку, покупцеві пропонується три види – керамічна мийка, з каменю і нержавіючої сталі.

«Нержавійка» найбільш популярна серед покупців, так як добре витримує навантаження і коштує недорого. Кераміка трохи більше тендітна і витривала, але виглядає вигідно в інтер’єрі. Кам’яні мийки – це найдорожчі варіанти, але, безсумнівно, додадуть кухні шику і стилю, а також прослужать хорошу службу.

3. Секційні.

Існують мийки з однією, двома і трьома секціями. Зараз дуже популярними стали мийки з декількома секціями. Крім того, є моделі з більшою робочою зоною або так званими крилами, на яких можна встановити помитий посуд. Вибираючи такі мийки, спирайтеся на кількість вільного місця, яке можна визначити під мийку.

4. Спосіб установки.

За способом установки існують врізні, накладні і вбудовувані мийки. Однакові за популярністю накладні і врізні мийки, а ось що вбудовуються досить рідкісні.

5. Наявність додаткових можливостей.

Будь-яка мийка може бути багатшими з додатковими аксесуарами, які стануть практичним доповненням до невеликих за обсягом або розширять функціонал її габаритним родичам. Дуже цікавим рішенням може бути додатковий кран для фільтрувального модуля для очищеної води. Також дуже популярні сушарки, дошки та інші невеликі приналежності. Вибирайте прямо зараз недорогі мийки для кухні в каталозі інтернет-магазині Фурнісет!

Зараз читають

Громада проти розорювання заливних луків

Минулого тижня на луках поблизу Сосниці, з лівого боку...

Сосничанка без дозволу забрала три копиці сіна

1 липня о 10:40 звернулася гр. К. про вчинення...

Святкуванню дош не завадив

«Благословенний будь, мій краю, моя земля, мій дивосвіт. Сьогодні...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано