Як синхронізувати навушники Xiaomi Airdots між собою?

Використовуючи навушники Xiaomi Airdots потрібно розуміти, що ваш пристрій (наприклад смартфон) підключається безпосередньо до правого навушника. І вже з ним відбувається зв’язок іншого навушника. Іншими словами, правий навушник є основним.

Найбільш же часта трудність в користуванні навушників Redmi AirDots полягає в їх розсинхронізації тобто один навушник функціонує, а інший ні. Це відбувається через відсутність з’єднання між ними.

Однак, це ні в якому разі не завадить використанню одного навушника (наприклад, в якості гарнітури). Для цього потрібно просто довго натиснути на сенсорну панель одного з навушників. У доступному пристрої відобразиться напис, що вказує який навушник пов’язаний (наприклад, MI AIRDOTS BASIC_R).

Як синхронізувати навушники Xiaomi Airdots

Перше, що потрібно зробити для усунення даної проблеми – це скидання навушників. Робиться це в такий спосіб: навушники відключаються, потім затискаються панелі на обох до загоряння червоним кольором. Повторно затискаються панелі на півхвилини. В результаті цих дій повинен заблимати білий індикатор, а ще через 10 секунд червоно-білий. Подальше утримання і викличе потрібне повне скидання до початкових налаштувань. Навушники просигналізують про це кілька разів, швидко поблимавши і згаснувши.

Далі навушники прибирають на базу, потім дістаються назад (внаслідок цього повинна виникнути синхронізація між навушниками). Тепер можна підключатися до телефону.

У разі якщо пристрій виявляє тільки один навушник, треба підключити спочатку правий, переконатися в наявності звуку, а потім включити лівий. Відбудеться необхідне нам сполучення, а потім навушники будуть розпізнаватися смартфоном як єдиний пристрій.

Якщо проблему не було усунуто, потрібно зробити ще раз описане вище повне скидання налаштувань. Також іноді буває корисне очищення всіх «Bluetooth-пристроїв» на телефоні і, відповідно, додавання їх повторно.

Зараз читають

Учениці не ходять до школи

13 грудня в с. Загребелля невідомі палили гілля поблизу...

Учениці не ходять до школи

13 грудня в с. Загребелля невідомі палили гілля поблизу...

Переможна хода ФК «Кудрівка»

Цієї суботи команда ФК «Кудрівка» провела свій поєдинок в...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано