Тематичні блоги Hi-Tech Як синхронізувати навушники Xiaomi Airdots між собою?

Як синхронізувати навушники Xiaomi Airdots між собою?

-

- Advertisment -Як синхронізувати навушники Xiaomi Airdots між собою?

Використовуючи навушники Xiaomi Airdots потрібно розуміти, що ваш пристрій (наприклад смартфон) підключається безпосередньо до правого навушника. І вже з ним відбувається зв’язок іншого навушника. Іншими словами, правий навушник є основним.

Найбільш же часта трудність в користуванні навушників Redmi AirDots полягає в їх розсинхронізації тобто один навушник функціонує, а інший ні. Це відбувається через відсутність з’єднання між ними.

Однак, це ні в якому разі не завадить використанню одного навушника (наприклад, в якості гарнітури). Для цього потрібно просто довго натиснути на сенсорну панель одного з навушників. У доступному пристрої відобразиться напис, що вказує який навушник пов’язаний (наприклад, MI AIRDOTS BASIC_R).

Як синхронізувати навушники Xiaomi Airdots

Перше, що потрібно зробити для усунення даної проблеми – це скидання навушників. Робиться це в такий спосіб: навушники відключаються, потім затискаються панелі на обох до загоряння червоним кольором. Повторно затискаються панелі на півхвилини. В результаті цих дій повинен заблимати білий індикатор, а ще через 10 секунд червоно-білий. Подальше утримання і викличе потрібне повне скидання до початкових налаштувань. Навушники просигналізують про це кілька разів, швидко поблимавши і згаснувши.

Далі навушники прибирають на базу, потім дістаються назад (внаслідок цього повинна виникнути синхронізація між навушниками). Тепер можна підключатися до телефону.

У разі якщо пристрій виявляє тільки один навушник, треба підключити спочатку правий, переконатися в наявності звуку, а потім включити лівий. Відбудеться необхідне нам сполучення, а потім навушники будуть розпізнаватися смартфоном як єдиний пристрій.

Якщо проблему не було усунуто, потрібно зробити ще раз описане вище повне скидання налаштувань. Також іноді буває корисне очищення всіх «Bluetooth-пристроїв» на телефоні і, відповідно, додавання їх повторно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

ФК «Кудрівка» перемагає «Динамо» та робить крок до чемпіонства

Єдиною командою із представників нашого району, яка на минулих вихідних здобула очки, була саме ФК«Кудрівка», яка вдома...

«Волинка» «горить» на нефартовому стадіоні «Торнадо». «Березна» бере реванш у «Лав»

«Торнадо» (Стольне) 5:1 «Волинка» (2:0)Гол: Штакал Віталій. В кожної команди бувають матчі, коли здається,...

30 сесія: громада приймає у власність майно району

23 вересня відбулось засідання 30 сесії Сосницької селищної ради, на якому були присутні 16 депутатів. Всього на...
- Advertisement -Як синхронізувати навушники Xiaomi Airdots між собою?Як синхронізувати навушники Xiaomi Airdots між собою?

У Сосниці з’являться безкоштовний прокат велосипедів та вуличні майстерні

На сьогоднішній день Сосниця – центр об’єднаної громади. В селищі немає громадського транспорту, люди, які приїжджають до...

Виборча застава: хто скільки платить

Цього року було прийнято закон, який вніс деякі корективи щодо виборчої застави, а саме зменшено розмір обов’язкової...

Зараз читають

Пролунав останній дзвоник – скінчилась навчання пора

Свято останнього дзвоника всі чекають з нетерпінням,...

Розумний годинник Xiaomi Mi Bunny Children Watch 3 для дітей

Ще зовсім недавно розумні годинник для дітей...
- Advertisement -Як синхронізувати навушники Xiaomi Airdots між собою?Як синхронізувати навушники Xiaomi Airdots між собою?

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Recommended to you