додому Тематичні блоги Hi-Tech Як синхронізувати навушники Xiaomi Airdots між собою?

Як синхронізувати навушники Xiaomi Airdots між собою?

Використовуючи навушники Xiaomi Airdots потрібно розуміти, що ваш пристрій (наприклад смартфон) підключається безпосередньо до правого навушника. І вже з ним відбувається зв’язок іншого навушника. Іншими словами, правий навушник є основним.

Найбільш же часта трудність в користуванні навушників Redmi AirDots полягає в їх розсинхронізації тобто один навушник функціонує, а інший ні. Це відбувається через відсутність з’єднання між ними.

Однак, це ні в якому разі не завадить використанню одного навушника (наприклад, в якості гарнітури). Для цього потрібно просто довго натиснути на сенсорну панель одного з навушників. У доступному пристрої відобразиться напис, що вказує який навушник пов’язаний (наприклад, MI AIRDOTS BASIC_R).

Як синхронізувати навушники Xiaomi Airdots

Перше, що потрібно зробити для усунення даної проблеми – це скидання навушників. Робиться це в такий спосіб: навушники відключаються, потім затискаються панелі на обох до загоряння червоним кольором. Повторно затискаються панелі на півхвилини. В результаті цих дій повинен заблимати білий індикатор, а ще через 10 секунд червоно-білий. Подальше утримання і викличе потрібне повне скидання до початкових налаштувань. Навушники просигналізують про це кілька разів, швидко поблимавши і згаснувши.

Далі навушники прибирають на базу, потім дістаються назад (внаслідок цього повинна виникнути синхронізація між навушниками). Тепер можна підключатися до телефону.

У разі якщо пристрій виявляє тільки один навушник, треба підключити спочатку правий, переконатися в наявності звуку, а потім включити лівий. Відбудеться необхідне нам сполучення, а потім навушники будуть розпізнаватися смартфоном як єдиний пристрій.

Якщо проблему не було усунуто, потрібно зробити ще раз описане вище повне скидання налаштувань. Також іноді буває корисне очищення всіх «Bluetooth-пристроїв» на телефоні і, відповідно, додавання їх повторно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останнє в блогах

Проблема кохання

Проблема кохання надалі залишається таїною. Достеменно лише одне -скільки людей, стільки й історій кохання. Чомусь ці історії нас. читачів, багато-мірно заворожують і...

Найцінніше з усього – родина

Розквітло літо килимом в окрузі і аромат від квітів аж п'янить. Вдихаю я його на повні груди, А квітка усміхається й бринить.

Янка хуліганка

Так її інколи називають. А так вона Яна. Бабуся і дідусь звуть Яся. Яся закінчила перший клас. На Перший дзвоник до першого...

Генерал з с. Волинка

Нещодавно людство відсвяткувало 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Але далеко не про всіх наших земляків, які ! захищали...

Мрії збуваються

Кожен має мрію, як без неї? А досяжна вона чи ні - залежить від самої людини. В когось вони маленькі й дорога...