Як правильно приймати вітамін С

Як ми знаємо сьогодні світ бореться з невидимим ворогом – коронавірусів. Всі купують вітаміни, особливо популярний вітамін C, адже він допомагає зміцнити імунітет.

Але якщо ми будемо приймати вітамін C у великих дозах, тоді ми просто будемо спускати гроші на вітер, бо надлишки будуть просто виходити з сечею.

Тому сьогодні ми розповімо, як правильно приймати вітамін C, як він працює і як його краще отримати.

Цікавий факт: велика кількість тварин можуть виробляти вітамін C всередині організму.

На жаль, люди так не вміють, ми може отримати вітамін тільки з їжею або прийняти аптечний продукт.

Якщо ви хочете купувати вітамін C, то слід вибирати більш натуральний варіант, без аскорбінової кислоти.

Всім відома «аскорбінка» готується з кукурудзяного крохмалю і сірчаної кислоти – відбувається хімічна реакція і виходить аскорбінова кислота, що потім називають вітаміном C.

Тепер ви знаєте, що часто купуєте в аптеці – це сірчана кислота і кукурудзяний крохмаль.

Якщо хочете реальний, натуральний вітамін, то краще купуйте фрукти і овочі. Більших дозувань вітаміну C нашому організму не потрібно, якщо тільки ви не хворієте.

Якщо вам потрібно ще більше вітаміну, тоді ладно, можна брати аптечну дозування і доповнити його їжею. В такому випадку організм, скільки йому потрібно буде, стільки він і засвоїть. Надлишки будуть викидатися з сечею, так як це водорозчинний вітамін.

Ще краще буде приймати вітамін маленькими порціями протягом дня. Наприклад, вранці їмо квашену капусту, потім вдень їмо цитрусові фрукти або їмо болгарський перець, а ввечері можна перекусити овочами, які зелені на колір (вони дуже багаті на вітамін C).

У разі, коли будете приймати маленькими порціями, організм буде більше вбирати вітаміну. Крім того, з їжею ви отримуєте більше клітковини і інших вітамінів, що набагато корисніше для імунітету, травлення і стану організму.

Також є Амалакі / амла, яка робитися з фрукта дуже багатого на вітамін C. Але її варто приймати тільки коли ви хворі, в них випадках отримуйте всю дозу вітаміну за допомогою їжі.

Зараз читають

Молоді й перспективні

Ці чоловіки - працівники Сосницького об’єднаного управління Пенсійного фонду...

Життя вже кличе їx в дорогу

Володарі золотих та срібної медалей за високі досягнення у...

Чому не працюють пільгові перевезення

Хто має виконати вимогу ст. 37 Закону України «Про...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано