Запорукою отримання високих врожаїв капусти є правильні підживлення. Проводять їх протягом всього періоду вирощування.
Добрива слід давати вже восени – під глибоку перекопування або оранку. На 10 кв. м вносять 40-50 кг, гною і 1 1,5 кг деревної золи.
Але навіть крім цього, в подальшому капусті не обійтися без «підживлення». Перший раз проводите її через 10-12 днів після висадки розсади. Найкраще – гноївкою, розведеною водою в співвідношенні 1: 5. Відро такої рідини витрачають на 10 кущів.
Вдруге цю культуру необхідно підживлювати на початку освіти головок. Дози органіки такі ж, однак на кожні 10 л розчину ще досипьте 30-40 г золи. Цієї суміші достатньо для п’яти рослин.
Тих же пропорцій дотримуйтеся та під час третього «годування», яке проводять через 20-25 днів.
При відсутності органічних добрив використовують мінеральні. У перший раз можна обійтися тільки аміачною селітрою (80-100 г на 10 м кв.). Норми наступної підживлення: 60 г аміачної селітри, 120 г суперфосфату і 40 г хлористого калію на таку ж площу. Під час третьої «підгодовування» на 10 кв. м беруть 40 г аміачної селітри, 150 г суперфосфату і 60 г хлористого калію.
Але пам’ятайте, що надмірне азотне живлення здатне привести до захворювання. Тоді головки капусти будуть погано зберігатися.