Виїжджати з села не збираються

Останнім часом через нестабільну економічну ситуацію з України на заробітки виїжджають все більше молодих, талановитих з багатообіцяючим потенціалом громадян нашої держави, особливо молоді. В першу чергу це стосується сільської молоді, адже ніякої роботи, окрім заняття сільськогосподарським виробництвом в селі немає. Та не дивлячись на вищезгадані проблеми, в селах, хоч і не багато, але залишаються молоді люди, сім’ї, які не злякалися труднощів, працюють на землі батьків, виховують дітей й тим самим запобігають повному вимиранню сіл. Це, щиро кажучи, патріоти своєї малої батьківщини, на яких потрібно рівнятися.

Однією з таких сімей є молоде подружжя з с. Купчичі – Вадим та Галина Кохани.

Вадим Миколайович народився в цьому селі, а його дружина Галина Степанівна – з с. Кудрівка. У сім’ї підростає їхня донечка Каріна, якій вже більше двох років. До речі, у минулому році на день села Каріні було вручено подарунок як наймолодшій жительці Купчим, а її батьки отримали винагороду як наймолодша сім’я в селі.

Господар закінчив Сосницький професійний аграрний ліцей, а отже з технікою на «ти». У них є сільськогосподарська техніка, тож у сезон з ранньої весни і до пізньої осені у Вадима роботи вистачає. Він обробляє свою та батьків землю, допомагає односельцям. Та й господарство тримають чималеньке: в одному місці рохкає, в іншому – мукає, а там гелгоче – не засумуєш.

У ЗмітнівськІй громаді цілих 160 нежилих обійсть і якщо молодь буде і виїжджати – перспектив у громади катма.

Пізньої осені Вадим допомагає матері і по господарству, і обігріти місцевий ФАП. а мати Валентина Миколаївна в свою чергу доглядає за внучкою, якщо батьки Каріни чимось зайняті. Так і живуть, виїжджати з села не збираються. До речі, у ЗмітнівськІй громаді цілих 160 нежилих обійсть І якщо молодь буде виїжджати – перспектив у громади катма. Ось нещодавно із Змітнівської загальноосвітньої школи вибуло декілька учнів і що буде у наступному навчальному році – невідомо. А якщо, не дай Боже, закриється сільська школа, тоді виникає закономірне питання: чи функціонуватиме дитсадок, адже і шкільний і дошкільний заклади взаємопов’язані.

Коли у Вадима знаходиться якась вільна хвилина, як відпочити, питань нема – це риболовля. Він, хоч влітку це буває не часто, затятий рибалка, а вже взимку, як мовиться, вміє душу відвести й без дарів річки повертається дуже рідко.

Побажаємо ж сім’ї Коханів, щоб дні їхнього життя були ясними, здоров’я не підводило, а мрії збувалися.

Зараз читають

З 1 січня збільшиться вартість оформлення біометричних документів

З 1 січня 2021 року підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна»...

Побив матір і заявив про це

17.04.2019 о 00:35 надійшло повідомлення, що виник конфлікт в...

9 сесія: депутати прийняли Програму з підготовки лікарів-спеціалістів

15 вересня в оновленому залі засідань відбулося засідання 9 сесії...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано