Виїжджати з села не збираються

Останнім часом через нестабільну економічну ситуацію з України на заробітки виїжджають все більше молодих, талановитих з багатообіцяючим потенціалом громадян нашої держави, особливо молоді. В першу чергу це стосується сільської молоді, адже ніякої роботи, окрім заняття сільськогосподарським виробництвом в селі немає. Та не дивлячись на вищезгадані проблеми, в селах, хоч і не багато, але залишаються молоді люди, сім’ї, які не злякалися труднощів, працюють на землі батьків, виховують дітей й тим самим запобігають повному вимиранню сіл. Це, щиро кажучи, патріоти своєї малої батьківщини, на яких потрібно рівнятися.

Однією з таких сімей є молоде подружжя з с. Купчичі – Вадим та Галина Кохани.

Вадим Миколайович народився в цьому селі, а його дружина Галина Степанівна – з с. Кудрівка. У сім’ї підростає їхня донечка Каріна, якій вже більше двох років. До речі, у минулому році на день села Каріні було вручено подарунок як наймолодшій жительці Купчим, а її батьки отримали винагороду як наймолодша сім’я в селі.

Господар закінчив Сосницький професійний аграрний ліцей, а отже з технікою на «ти». У них є сільськогосподарська техніка, тож у сезон з ранньої весни і до пізньої осені у Вадима роботи вистачає. Він обробляє свою та батьків землю, допомагає односельцям. Та й господарство тримають чималеньке: в одному місці рохкає, в іншому – мукає, а там гелгоче – не засумуєш.

У ЗмітнівськІй громаді цілих 160 нежилих обійсть і якщо молодь буде і виїжджати – перспектив у громади катма.

Пізньої осені Вадим допомагає матері і по господарству, і обігріти місцевий ФАП. а мати Валентина Миколаївна в свою чергу доглядає за внучкою, якщо батьки Каріни чимось зайняті. Так і живуть, виїжджати з села не збираються. До речі, у ЗмітнівськІй громаді цілих 160 нежилих обійсть І якщо молодь буде виїжджати – перспектив у громади катма. Ось нещодавно із Змітнівської загальноосвітньої школи вибуло декілька учнів і що буде у наступному навчальному році – невідомо. А якщо, не дай Боже, закриється сільська школа, тоді виникає закономірне питання: чи функціонуватиме дитсадок, адже і шкільний і дошкільний заклади взаємопов’язані.

Коли у Вадима знаходиться якась вільна хвилина, як відпочити, питань нема – це риболовля. Він, хоч влітку це буває не часто, затятий рибалка, а вже взимку, як мовиться, вміє душу відвести й без дарів річки повертається дуже рідко.

Побажаємо ж сім’ї Коханів, щоб дні їхнього життя були ясними, здоров’я не підводило, а мрії збувалися.

Зараз читають

Команда гімназії поїде на обласні змагання «Джури»

3 травня на базі санаторію ім. Щорса відбувся перший...

ДП «Райагролісгосп» не займається переробкою деревини

На засідання сесії було винесено питання «Про звіт керівництва...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано