Новини Плітки Вибори 2020: кандидати на пост Сосницького селищного голови

Вибори 2020: кандидати на пост Сосницького селищного голови

-

Радимо додати сторінку в закладки, так як інформація буде поступово оновлюватись.

Як всім відомо 25 жовтня в Україні проходитимуть місцеві вибори, де українці, в тому числі і жителі Сосницької громади, обиратимуть мерів.

Від сьогодні і до 24 вересня включно офіційно стартує реєстрація кандидатів на місцеві вибори. Тому ми пропонуємо вам подивитися, хто вже заявив, що піде на вибори мера в Сосницькій ОТГ, або хто ще тільки включився в передвиборчі перегони.

Як би там не було, ця інформація не є офіційною, але деякі претенденти на крісло мера вже відомі.

Андрій Портний

andrij portnyj Вибори 2020: кандидати на пост Сосницького селищного голови

Перший, хто точно перебуває на старті перед жовтневими перегонами, це, звісно, чинний селищний голова Андрій Портний. Його вже двічі було обрано мером: на місцевих виборах 2015 року та виборах вже в новоствореній громаді. Попереднього разу він отримав переконливі 75,2% голосів виборців. Такий результат – підсумок дворічної роботи у громаді.

2020 рік може стати роком його третьої перемоги.

Віктор Гординський

viktor gordynskyj Вибори 2020: кандидати на пост Сосницького селищного голови

Керівник  попередніх скликань Віктор Гординський, 1956 року народження (пенсіонер), також готовий випробувати свої сили, щоб повернути крісло мера.

Лілія Саприкіна

saprykina liliya Вибори 2020: кандидати на пост Сосницького селищного голови

Балотуватиметься в мери і Лілія Саприкіна, 1968 року народження,  директорка КЗ «Сосницького навчально-реабілітаційного центру», депутатка селищної ради та помічниця народного депутата України Максима Зуєва.

Ніна Смаглюк

Депутат Сосницької селищної ради Ніна Смаглюк, 1974 року народження, також візьме участь в місцевих виборах на посаду голови громади.

На сьогодні основне місце роботи кандидатки – викладачка Сосницького обліково-економічного фахового коледжу.

Віталій Селюк

vitalij selyuk Вибори 2020: кандидати на пост Сосницького селищного голови

Свій авторитет в громаді готовий перевірити місцевий підприємець Віталій Селюк, який є членом ГО «Сосниця щит».

Представник Романа Солодаренка

oksana rudya Вибори 2020: кандидати на пост Сосницького селищного голови

Вже давно пліткують, що на місцеві вибори буде висуватись почесний громадянин Сосниччини Роман Солодаренко. Як стало відомо, він пропонує в мери не свою кандидатуру, а свого представника.

Поки що ім’я цього кандидата не розкрито, але найімовірнішими претендентами на мерське крісло від Романа Солодаренка залишаються Людмила Рублевська або діюча депутатка селищної ради Оксана Рудя. Обидві кандидатки працюють викладачками в Сосницькому обліково-економічному фаховому коледжі.

Також, цілком ймовірно, що тим самим кандидатом є Ніна Смаглюк.

Поки що всі відомі кандидати мають дуже незначні шанси на перемогу в місцевих виборах, адже їм необхідно за доволі короткий термін скласти гідну конкуренцію діючому селищному голові Андрію Портному, стати «своїми» для жителів громади, а також запропонувати їм перспективну програму змін.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Как защитить себя от противоправных действий коллекторов

Все чаще в бюро правовой помощи обращаются клиенты с проблемами, связанными с деятельностью коллекторов. Поэтому мы узнали у бюро правовой...

Програми кандидатів на посаду старост

ЗмістПівнічний старостинський округІвасенко Микола МихайловичЯщенко Олександр ОлексійовичЗахідний старостинський округДяченко Василь ІвановичПилипенко Олексій ІвановичСхідний старостинський округГончаренко Тетяна СтаніславівнаГордієнко Ольга МиколаївнаПівденний...

Конкурсна комісія з відбору старост зробила свій вибір

На сайті селищної ради було оприлюднено результати конкурсної комісії з відбору кандидатів старост, яких відібрали для голосування на сесії. Отже...

Вибір зроблено? Що було на співбесідах з кандидатами на посаду старост

15 та 16 січня селищний голова Андрій Портний та представники сформованої конкурсної комісії провели співбесіди з кандидатами на посади...

Хто відбиратиме кандидатів на посади старост громади?

Сосницька селищна рада 15 та 16 січня проведе співбесіди з кандидатами на посади старост. Про це йдеться у повідомленні...

Вже відомі списки кандидатів на посади старост

Сосницька селищна рада на своєму сайті оприлюднила прізвища 25 кандидатів, котрі будуть представляти своє бачення розвитку територій старостинських округів...

Зараз читають

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано