Всіх любителів спорту вітаємо з відкриттям нового футбольного сезону

29 квітня відбулися перші поєдинки Відкритого чемпіонату Менського району з футболу, де взяли участь три команди Сосницького району. Це команда ФК «Кудрівка», ФК «Волинка» і команда «В’юнка» (Сосниця). Кудрівчани приймали ФК «Фортуна» (Семенівка). В напруженому поєдинку команда ФК «Кудрівка» перемогла з рахунком 5-0 . «В’юнка» поїхала в гості до м. Мена, де грала з одним потенційним кандидатом на медалі командою «Кооператор». Господарі відкрили рахунок, С. Кузьменко зрівняв рахунок, і в кінці зустрічі господарі «дожали» гостей з Сосниці. 2-1 на користь господарів. ФК «Волинка» їздила в гості в с. Стольне, де грала з місцевим «Торнадо». Місцеві футболісти з перших хвилин пішли в атаку, але команда «Волинки» змогла відтіснити суперника від воріт. І першими відкрили рахунок. Гол на рахунку одного з кращих бомбардирів команди О. Биховця, але, на жаль, далі гості віддали ініціативу і програли з рахунком 1-4.

Цієї неділі відбувся другий тур Відкритого чемпіонату Менського району з футболу в вищій і першій лізі. Маємо такі результати:

  1. Десна – Авангард – 0-4
  2. Волинка- Кооператор – 4-6
  3. В’юнка – ФК Кудрівка – 0-2
  4. Полісся – Торнадо – 4-0
  5. Фаворит – Дягова – 9-0

Перша ліга:

  1. Чапаев – Темп – 0-0
  2. Шанс – Ніка – 0-4
  3. Фортуна – Куковичі – 0-6
  4. Динамо – Волосківці – 2-2
  5. Ювента – Березне – 1-4

Один з центральних поєдинків пройшов в смт Сосниця, де відбулося «дербі» Поєдинок був дуже напруженим, з масою порушень правил. Суддя показав вісім «жовтих» карток. Рахунок відкрив Б. Делеуров, а закріпив В. Клименко. Після цього туру ФК «Кудрівка» закріпилась на першому місці в турнірній таблиці.

ФК «Волинка» дома приймала одного з най-сильніших колективів чемпіонату, Менський «Кооператор». Гості повели в рахунку дуже швидко, але волинчани зрівняли рахунок, далі дався взнаки клас суперника, які і перемогли – 6-4. Гості відмітили теплий прийом, їм сподобався стан поля і глядачі, які підтримували свою команду.

В наступному турі ФК «Волинка» поїде до лідера в с. Кудрівка, а В’юнка поїде до ФК «Дягова».

Андрій Скоробогатько

Зараз читають

В приміщенні Податкової інспекції спрацювала охоронна сигналізація

19.03.2019 об 11:55 до Сосницької лікарні звернувся гр. С...

Стоматолог Олена Ясинська: Діти мають чистити зуби двічі на день

Так рекомендує дитячий стоматолог Олена Ясинська, адже останніми роками...

10 сесія: водопостачання – друга пріоритетна послуга

11 листопада відбулося засідання 10 сесії Сосницької селищної ради....

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано