Всіх любителів спорту вітаємо з відкриттям нового футбольного сезону

29 квітня відбулися перші поєдинки Відкритого чемпіонату Менського району з футболу, де взяли участь три команди Сосницького району. Це команда ФК «Кудрівка», ФК «Волинка» і команда «В’юнка» (Сосниця). Кудрівчани приймали ФК «Фортуна» (Семенівка). В напруженому поєдинку команда ФК «Кудрівка» перемогла з рахунком 5-0 . «В’юнка» поїхала в гості до м. Мена, де грала з одним потенційним кандидатом на медалі командою «Кооператор». Господарі відкрили рахунок, С. Кузьменко зрівняв рахунок, і в кінці зустрічі господарі «дожали» гостей з Сосниці. 2-1 на користь господарів. ФК «Волинка» їздила в гості в с. Стольне, де грала з місцевим «Торнадо». Місцеві футболісти з перших хвилин пішли в атаку, але команда «Волинки» змогла відтіснити суперника від воріт. І першими відкрили рахунок. Гол на рахунку одного з кращих бомбардирів команди О. Биховця, але, на жаль, далі гості віддали ініціативу і програли з рахунком 1-4.

Цієї неділі відбувся другий тур Відкритого чемпіонату Менського району з футболу в вищій і першій лізі. Маємо такі результати:

  1. Десна – Авангард – 0-4
  2. Волинка- Кооператор – 4-6
  3. В’юнка – ФК Кудрівка – 0-2
  4. Полісся – Торнадо – 4-0
  5. Фаворит – Дягова – 9-0

Перша ліга:

  1. Чапаев – Темп – 0-0
  2. Шанс – Ніка – 0-4
  3. Фортуна – Куковичі – 0-6
  4. Динамо – Волосківці – 2-2
  5. Ювента – Березне – 1-4

Один з центральних поєдинків пройшов в смт Сосниця, де відбулося «дербі» Поєдинок був дуже напруженим, з масою порушень правил. Суддя показав вісім «жовтих» карток. Рахунок відкрив Б. Делеуров, а закріпив В. Клименко. Після цього туру ФК «Кудрівка» закріпилась на першому місці в турнірній таблиці.

ФК «Волинка» дома приймала одного з най-сильніших колективів чемпіонату, Менський «Кооператор». Гості повели в рахунку дуже швидко, але волинчани зрівняли рахунок, далі дався взнаки клас суперника, які і перемогли – 6-4. Гості відмітили теплий прийом, їм сподобався стан поля і глядачі, які підтримували свою команду.

В наступному турі ФК «Волинка» поїде до лідера в с. Кудрівка, а В’юнка поїде до ФК «Дягова».

Андрій Скоробогатько

Зараз читають

Чим запам’ятався рік, що минає?

Оксана Боковенко: - Рік запам’ятався тим, що донька вступила на...

10 лютого. Стан розчистки доріг та вулиць населених пунктів громади від снігу

У зв’язку зі складними погодніми умовами в вигляді випадання...

Хто відбиратиме кандидатів на посади старост громади?

Сосницька селищна рада 15 та 16 січня проведе співбесіди...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано