Все, що потрібно знати про ворожіння на картах Таро

Масова культура зробила дуже багато для популяризації езотерики. І сьогодні простіше, ніж будь-коли почати свій шлях в світ Таро. Все, що тобі потрібно – це колода карт. І ця подорож буде повна прекрасних відкриттів. Ви дізнаєтесь багато нового про себе, свої бажання і свої цілі.

Що таке Таро?

drevnie italyanskie karty taro Все, що потрібно знати про ворожіння на картах Таро

Карти Таро були створені в 13 столітті в Італії. З початку їх використовували в карткових іграх. Але головним призначенням карт Таро завжди було пророкування майбутнього. Колода з 78 карт ділитися на дві частини. Перші 22 карти – це старші аркани. Це найбільш впізнавані карти, які включають «Смерть», «Сонце», «Диявола». Старші аркани відображають важливі зміни, які відбудуться в твоєму житті. Молодші аркани складаються з чотирьох мастей: жезлів, мечів, кубків і денаріїв. Вони відображають ситуації або людей. Поставивши запитання колоді і розклавши карти, ви зможете прочитати події.

Також варто зазначити, що розкладку карт Тпро можна проводити і онлайн, наприклад, на сайті https://36cards.ru.

Ніщо не висічено на камені

Карти Таро не можуть сказати, що тобі потрібно з’їсти на сніданок або чи варто розлучатися з хлопцем. Таро – це ключ до нашого несвідомого. Вони розповідають про наші бажання і про те, в чому ми не можемо собі зізнатися. Карти Таро схожі на дзеркала, які відображають реальність в новому вигляді. І ми не можемо це ігнорувати. Карти Таро показують напрямок, а не говорять, що конкретно потрібно робити. Ми – це наш вибір і Таро допомагає прийняти правильне рішення.

Купи свою першу колоду

depositphotos 42537415 stock photo set of tarot cards Все, що потрібно знати про ворожіння на картах Таро

Вибір правильної колоди – це не просте заняття. Сьогодні в магазині можна знайти величезну різноманітність колод Таро. Вибирайте ту колоду, яка вам найбільше сподобалася. Вам потрібно відчути зв’язок з картами. І це набагато простіше, якщо колода вам подобатися. Тому не поспішайте і вибирайте розумно. Але не забувайте довіряти власному чуттю. Це найкраще правило.

Більше практикуйтесь

Таро вимагає часу, терпіння і самовідданості. Це не швидкий процес. Але результат виправдовує час, яке ви витратили на освоєння колоди. Розкладати колоду варто кожен день. Витратыть час і дізнайтесь, що означає кожна карта. Ви можете вибрати будь-яку книгу по Таро, яка вам сподобається. В кінці дня подумайте про те, як карти Таро відображають події в вашому житті. Це допоможе вам зрозуміти, як діють карти. Варто завести щоденник, в якому ви будете записувати результати своїх ворожінь. Ворожіння – це дуже особистий процес і для кожної людини карти будуть мати своє значення.

Будьте об’єктивними

Хто знає вам краще, ніж ви самі? Слухайте і запам’ятовуйте, що карти намагаються вам сказати. Постарайтесь бути об’єктивними. Завжди є спокуса інтерпретувати карти так, як вам хочеться. Ми всі шукаємо підтвердження власних думок. Але це значною мірою знижує ворожіння. Постарайтеся бути не упередженими. Правильне вирішення проблеми приходить несподівано. А карти Таро – це спосіб знайти нове рішення, спосіб відкрити горизонт можливостей.

«Смерть» не означає смерть

ts Все, що потрібно знати про ворожіння на картах Таро

Це перше, що варто знати людям, які починають гадати. Смерть –  означає трансформацію, внутрішнє і зовнішнє перетворення. Коли одні двері закривається, відкриваються інші. Кінець – це завжди початок чогось нового. Нової пригоди, нових відносин, нового шляху. Карта «Смерть» означає великі зміни. Не бійтеся цього!

Інтуїція – це головне

Ключ до успіху в Таро – це інтуїція. У карт немає одного єдиного значення. Ворожіння завжди індивідуально. Ваша інтерпретація може відрізнятися від того, що говориться в інструкції до вашої колоди. І це нормально! Важлива частина вашої подорожі – це вміння довіряти своїй інтуїції. Карти це місток, який пов’язує наші підсвідомість і навколишній світ. І чим частіше ви розкладаєте карти, тим більше ви вчитеся довіряти своєму внутрішньому голосу. Навіть якщо ви не вважаєте себе екстрасенсом, ви будете здивовані наскільки сильне ваше «шосте відчуття». Таро – це ідеальний інструмент, який допоможе розвинути уяву і інтуїцію.

Зараз читають

І їсти приготує, і душу зігріє

Соціальна робота – це вияв милосердя, творення добра та...

Молоді й перспективні

Ці чоловіки - працівники Сосницького об’єднаного управління Пенсійного фонду...

«Волинка» «горить» на нефартовому стадіоні «Торнадо». «Березна» бере реванш у «Лав»

«Торнадо» (Стольне) 5:1 «Волинка» (2:0)Гол: Штакал Віталій. В кожної команди...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано