Вірою у майбутнє… Віктор Іващенко

Цього разу роль місцевих виборів в умовах децентралізації надзвичайно важлива. Маючи більше повноважень на місцях, де кандидати в депутати не з розмов знають, як змінити на краще майбутнє своєї команди, й беруть на себе непросту відповідальність.

Одним з таких кандидатів є енергійний і цілеспрямований, який має бажання та наснагу для розвитку свого краю, – Віктор Іванович Іващенко. Про конкретні справи, які він робить для громади, місцеві жителі знають і дають позитивну оцінку. А добрі справи, які ведуться за сприяння кандидата, продовжуються.

Майже закінчилися роботи по упорядкуванню громадського пасовища для худоби у с. Шаболтасівка, на яке вже приємно подивитися: тут вже посіяно траву, розрівняно грунт біля вглибленого ставка, а дещо пізніше він буде обгороджений, матеріал вже заготовлений. Одним з пріоритетних завдань для Віктора Івановича – це якість медичної допомоги на селі, а отже відкрити, а в разі наявності зберегти й забезпечити належне функціонування ФАПів у кожному селі громади. Зокрема, вже придбано інгалятор для Крисківського ФАПу, буде зроблена опалювальна груба у Мезинському.

Не забув кандидат і про культуру та спорт: у Авдіївці, наприклад, повним ходом йдуть роботи по поглибленню ставка біля майбутніх дитячого та спортивного майданчиків, а грунт використовують для підсипки вуличних доріг. Вже замовлено бесідки та всі інші атрибути для дитячого майданчика. Тут же буде і красиво оформлений пішохідний місток-арка, де з приємністю можна буде відпочити фізично та духовно і громадянам, і спортсменам. Нині на цьому об’єкті задіяні екскаватор, два КАМАЗи, ЗІЛ та два трактори Т-150.

Робота кипить.

До речі, ще один великий вставок для відпочинку громадян за сприяння Віктора Іващенка розчищено й наведено там відповідний порядок у Понорниці.

Проїжджаючи біля Лузіцького клубу, де на той час грейдером розрівнювали привезену для прилеглої території биту цеглу, Віктор Іванович, дивлячись на непривабливий вигляд цього закладу культури, мовив, що йому боляче за подібний стан клубу і якщо його оберуть головою об’єднаної громади, він обов’язково посприяє його відновленню. У його планах також зробити генеральний план всієї ОТГ, в якому будуть вказані, ті завдання, які необхідно буде реалізувати.

Кандидат на посаду голови Понорницької ОТГ Віктор Іванович Іващенко має багаторічний досвід управління, знає реальний стан справ у населених пунктах громади, а отже знає шляхи й можливості, (як досягти результату у рідному краї.

Зараз читають

В Сосниці відкрито меморіальну дошку загиблому учаснику АТО

15 березня в смт Сосниця було відкрито меморіальну дошку...

Стадіон після реконструкції офіційно відкрито

11 жовтня в Сосницькій громаді відбулась значна подія –...

Благородна мета – збереження та відтворення

Нещодавно відбулися загальні збори ГО «Сосницькі рибалки». На зібранні...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано