Новини Відстоювати інтереси виборців

Відстоювати інтереси виборців

-

Минулого тижня відбулася робоча зустріч народного депутата України Максима Зуєва з громадою району. Поспілкуватися з депутаті том прибули представники влади, сільські голови, керівники установ і організацій.

Народний обранець, перш за все, представив загалу своїх помічників, зокрема свого помічника у Сосницькому районі – директора навчально-реабілітаційного центру, за сумісництвом депутата Сосницької селищної ради Лілію Саприкіну.

Потім розповів про роботу Верховної Ради, про довгоочікувану виборцями відміну депутатської недоторканості, покарання за невиконання депутатами своїх прямих обов’язків, а також за голосування в раді за інших обранців, неявку на сесійні засідання тощо.

Максим Зуєв запевнив присутніх на цьому заході, що основне його завдання – відстоювати інтереси своїх виборців. Однією з основних проблем він назвав недостатність у нашій державі робочих місць, а звідси й наслідки – виїзд українців за кордон, де вони підіймають економіку не своєї країни, а чужих, а отже головне сьогодні – створення робочих місць з достойною заробітною платою в Україні.

Депутат закликав присутніх про необхідність забути про політичні чвари, не шукати винуватих, а засукавши рукави, разом працювати на благо держави.

На зібранні йшла мова про земельну реформу, про укрупнення районів, де повинні бути адміністративний та медичний центри й взагалі про статус поліського регіону.

Багато розмов було щодо медичної реформи взагалі і зокрема в нашому районі, говорилося й про кримінальну відповідальність виробників за неякісні ліки. Під час зустрічі обговорювались питання щодо некомфортності перебування дітей у дошкільних закладах, будинку школярів, музичний школі.

Народного депутата цікавив і стан доріг в державі. Дорожню службу, як він вважає, необхідно докорінно змінювати.

До Максима Зуєва зверталися голови сільських громад, керівники установ та організацій, батьки дітей. їх цікавили ціни на балонний газ та молоко, якість води і стан водопровідної мережі, як оформити без зайвої тяганини документи на землю, проблеми освітлення сільських вулиць тощо. Мова йшла і про необхідність чищення Десни, передачу на баланс селищної ради дитячого пансіонату ім. Щорса та як розуміти блокування телеканалів українського телебачення.

Складається враження, що під час війни це робиться в інтересах країни- агресора. Окремою темою стало питання щодо вирубки лісів та відсутність деревообробних підприємств, обговорювалась проблема щодо вакцинації та якості вакцини. На запитання, окрім депутата, давали відповіді голова райдержадміністрації Олег Максименко, селищний голова Андрій Портний, заступник голови райради Геннадій Смаглюк.

Під кінець зустрічі народний обранець запевнив присутніх, що використає всі свої повноваження для вирішення наболілих проблем у нашому виборчому окрузі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Діти вітають мам з 8 березня

Діти із садочків «Калинка» та «Сонечко» розповіли про своїх мам та привітали їх з 8 березня. https://youtu.be/zyPN3g35Vsw

Святковий концерт до 8 Березня

https://www.youtube.com/watch?v=y-KDt8Ph3kY Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі. Це...

Знайомство зі старостами: Північний старостинський округ

4 березня відбулася робоча поїздка до населених пунктів громади, що увійшли до складу Північного старостинського округу. В ході зустрічей з...

Привітали зі святом весни матерів полеглих в зоні АТО героїв

Нелегкі часи спіткали нашу країну. Щодня невтомно за її свободу і волю борються наші українські захисники. Доля не готувала...

Знайомство зі старостами: Західний старостинський округ

2 березня відбулася робоча поїздка по населених пунктах громади, що входять до складу Західного старостинського округу. В ході зустрічей з...

Год быка уже наступил (китайский гороскоп) чего ждать от транспортной компании Rins

Как сообщает https://www.rins.com.ua/ год быка, он же золотой или белый металлический бык по китайскому лунному календарю, который пройдёт с...

Зараз читають

Потужна велич роду Ковалевських

Автор: Адаменко Микола Петрович ...

Наші успіхи! Як змінилась Сосницька ОТГ за 3 роки

Сосницька громада була створена 29 жовтня 2017 року. До...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано