Новини Від негативу до позитиву

Від негативу до позитиву

-

- Advertisment -Від негативу до позитиву

Останнім часом ведеться багато розмов про благоустрій Сосниці. Одні задоволені, а інші доводять, що роботи в царині порядку ще досить багато. Одного дня, проїхавши велосипедом чималеньке коло вулицями нашого містечка, побачив, що праві і скептики, і оптимісти. Що стосується чистоти на вулицях, то можна сказати, вони вже досить охайні. Псують вигляд, в основному, тільки будинки, де вже давно ніхто не живе. І тоді помітно разючий контраст між уходженим обійстям і занедбаним нежилим будинком поряд. Але є і випадки, коли біля будинку неприбрано або лежать купи піску, дров. Дуже гнітюче враження виникло після відвідин дитячого санаторію ім. Щорса. Ще якісь пару років тому такого запустіння там не було, а зараз, користуючись медичною термінологією, санаторій у передінфарктному стані. Жаль, але, образно кажучи, жар-птицю, облуплений пам’ятник, якій ще стоїть на території, вже не піймати. Схоже, на цей, колись відомий на весь союз будинок відпочинку, махнули рукою. «Допомагають» тільки штрафними санкціями, ніби закладу від цього стане краще. Щоправда невелика територія санаторію, де нині функціонує табір «Сіверська Січ», відрізняється від запустіння на решті земель колись квітучого закладу відпочинку.

Приємно бачити й усвідомлювати, що ще не все погано у нашому домі. Є люди, яким не байдуже, як виглядає їхня вулиця, чи хоча б її частина біля їхнього будинку. У кінці вулиці Троїцька, наприклад, біля Убеді, свідомі громадяни облаштували майданчик відпочинку, де можуть приємно провести дозвілля як діти, так і дорослі. Оригінальний ігровий майданчик для малечі споруджено і на вулиці Козацька, є подібні ініціативи свідомих громадян, й в інших місцях. З кожним роком більшає й красиво, зі смаком і фантазією новозбудованих будинків, і облагороджених старих та території біля них, але, повторюсь, псують загальний вигляд нежилі.

Не сприяє позитивному іміджу і вигляд давно згорілого й до цих пір так і не відновленого кафе, що на території ринку в центрі Сосниці, та розвалений паркан навколо нього.

Пам’ятником недбалості виглядає й громадський туалет на цьому ж ринку. В Україні, як, зрештою, і в цілому світі, Сосниця відома, як батьківщина Олександра Довженка. Саме музей митця в першу чергу й відвідують гості нашого містечка. І саме біля музею, ніби навмисно побитий, з ямками асфальт. Подібних і позитивних, і негативних прикладів можна навести ще багато, але закінчимо все ж гаки на оптимістичній ноті. У нашій газеті неодноразово згадувалось про смітники. Непривабливий вигляд був і в кінці вулиці Троїцька (біля колишнього тубдиспансеру). Зовсім інший вигляд це місце має зараз. Сюди завезено й розрівняно пісок, посаджено молоді дерева і занедбана колись місцина нині стала невпізнанною. Ось так би завжди і скрізь.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

ФК «Кудрівка» перемагає «Динамо» та робить крок до чемпіонства

Єдиною командою із представників нашого району, яка на минулих вихідних здобула очки, була саме ФК«Кудрівка», яка вдома...

«Волинка» «горить» на нефартовому стадіоні «Торнадо». «Березна» бере реванш у «Лав»

«Торнадо» (Стольне) 5:1 «Волинка» (2:0)Гол: Штакал Віталій. В кожної команди бувають матчі, коли здається,...

30 сесія: громада приймає у власність майно району

23 вересня відбулось засідання 30 сесії Сосницької селищної ради, на якому були присутні 16 депутатів. Всього на...
- Advertisement -Від негативу до позитивуВід негативу до позитиву

У Сосниці з’являться безкоштовний прокат велосипедів та вуличні майстерні

На сьогоднішній день Сосниця – центр об’єднаної громади. В селищі немає громадського транспорту, люди, які приїжджають до...

Виборча застава: хто скільки платить

Цього року було прийнято закон, який вніс деякі корективи щодо виборчої застави, а саме зменшено розмір обов’язкової...

Зараз читають

- Advertisement -Від негативу до позитивуВід негативу до позитиву

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Recommended to you