Варто задуматись: хліб з машини

Так переважна більшість сільських людей купує хліб і всі інші продукти. Кажуть, зручно, і далеко не йти, і свіженьке постійно.

Насправді, люди не допускають думки, що може бути завтра, якщо в село не приїде заїжджа машина з хлібом. А буде те, що і в інших малих селах: самі ж люди закрили в селі магазин.

Схожа нині ситуація і в Купчинах. Вже 43 роки тут за прилавком Віра Павлівна Степко. Як вийшла заміж, переїхала до чоловіка, так і працює продавцем. Бідкається, що виручка нині слабенька. Хліб привозять із Сосниці через день, в середньому десять буханців та ще білої випічки.

– Ото через день ще заходять люди, а коли не хлібний день, то можна перерахувати на пальцях всіх, хто зайде до магазину. Люди купують товари з машин. Скоро не буде магазину, – переживає продавчиня.

А в магазині є все: крупи, сири, ковбаси, промислові товари. Можна купити халати, чоботи, відріз для віджимання домашнього сиру, відра. Ціна різна. Наприклад, гречка (пачка 800 грамів) коштує 40 грн (у Сосниці – 44-50 за кілограм). Цукор 28 грн за кілограм, олія – 53 грн за літр, оселедці по 80, сир сосницького виробництва – 130 грн.

Отож, перш ніж виручати когось сьогодні, варто подумати, що буде завтра. Чи не доведеться звинувачувати владу, що закрили магазин. Чи не доведеться сидіти тижнями без хліба, виглядаючи дітей чи соціального робітника. На Сосниччині вже не одне село залишилось без магазина. То ж краще вчитися на чужих помилках.

До речі, хліб у Гутище так і не возять, раз спробувала машина Сосницького хлібокомбінату доїхати і більше не ризикує.

Зараз читають

І їсти приготує, і душу зігріє

Соціальна робота – це вияв милосердя, творення добра та...

Селищний голова провів нараду з керівниками закладів щодо необхідності вакцинації

Сьогодні, 7 вересня,  у Сосницькій селищній раді відбулася нарада...

Підписано меморандум про співпрацю з розвитку туризму

Сьогодні відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між неурядовою організацією...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано