Варіанти друку на футболках

Колись зображення друкованого двоколірного логотипу на білій футболці було єдиним можливим варіантом індивідуалізації речі. Але технології зробили крок далеко вперед і сучасні види друку на футболках дозволяють створювати унікальні дизайнерські речі. Замовити одяг з унікальним принтом ви завжди можете на сайті компанії «Топ Тайм» https://toptime.com.ua, а зараз поговоримо про особливості кожного способу нанесення зображення на тканини.

Термотрансферний друк на футболках

1 odyag Варіанти друку на футболках

Термотрансферний друк – ця технологія використовується для друку зображення на будь-якому типу текстилю. При цьому графіка може бути досить складною, але якість малюнка від цього не змінюється. Термотрансферний друк зображення на будь-яких футболках – один з найбільш популярних варіантів перенесення картинки на поверхню виробу.

До переваг даної технології можна віднести:

 • досить висока швидкість;
 • можливість використання широкої гами кольорів і безлічі спецефектів;
 • відмінну якість зображення;
 • малюнок передається абсолютно точно, без будь-яких спотворень.

Трафаретний друк

2 odyag Варіанти друку на футболках

Цей варіант перенесення зображення проводиться без використання проміжного носія, безпосередньо на поверхню готової футболки. Основною перевагою даного методу є скорочення вартості одного примірника готового виробу (нанесеного малюнка) при великому тиражуванні. Спосіб прямого трафаретного друку на футболках дозволяє використовувати різноманітні спецефекти.

Повнокольоровий друк

3 odyag Варіанти друку на футболках

Для виконання цього типу перенесення використовується спеціалізований текстильний принтер. Суть самого процесу практично не відрізняється від класичного друку на папері. В процесі нанесення малюнка застосовуються звичайні фарби на водній основі, і єдиною відмінністю є те, що вони призначені саме для текстильної продукції. При цьому повнокольоровий друк на футболках забезпечує якісне нанесення малюнка, яке відмінно переносить численні прання, не ламаючись і не тріскаючись в процесі.

Фарба при цьому не просто лягає на поверхню футболки, вона вбирається в волокна тканини і зовсім не відчувається. Дана технологія дає можливість перенесення картинки не тільки на білі поверхні, але і на чорні, і кольорові тканини. За допомогою повноколірного друку на футболках можна відтворювати малюнки, де міститься більше 6 різних кольорів.

Термоаплікація на футболках

4 odyag Варіанти друку на футболках

Використовується для перенесення векторних зображень. Процес досить простий і містить наступні етапи:

 1. Виготовлення зображення зі спеціалізованої плівки, що представляє собою кольорову гумову основу;
 2. За допомогою друкованого плоттера виробляється обрізка зображення, з якого в подальшому видаляються непотрібні частини;
 3. Плівка кріпиться на поверхню футболки за допомогою термічного преса.

Якщо малюнок має кілька кольорів, то весь процес повторюється знову. Малюнок складається немов мозаїка. Технологія дозволяє виконати замовлення в досить короткий час, а також дозволяє мінімізувати тиражування і виконувати одиничні екземпляри. Але слід пам’ятати, що даний метод можна застосовувати лише для векторних зображень з мінімальним колірним набором.

Друк сублімації

5 odyag Варіанти друку на футболках

Цей варіант дає можливість виконати будь-який якісний дизайн на футболках. Даний тип нанесення відрізняється тим, що не несе сторонніх речовин в структуру тканини і відчути його рукою неможливо. Якість тканини анітрохи не змінюється, тому це найбільш екологічний з усіх варіантів друку на футболках.

Метод сублімації цікавий тим, що:

 • фарба, яка використовується в процесі, не є покриваючою, тому сублімаційний спосіб застосовується виключно на білих поверхнях;
 • не залежно від складності та розміру нанесеного малюнка, вартість робіт залишається незмінною;
 • для перенесення малюнка можуть використовуватися лише тканини, які на 100% складаються з поліестеру.

Прямий трафаретний друк

6 odyag Варіанти друку на футболках

Це самий широко застосовуваний варіант тиражування, якщо потрібне виконання великого замовлення. Дана технологія дає можливість отримувати стійкі зображення як кольорового, так чорно-білого формату. Великий тираж виробів за допомогою даного типу виробництва дозволяє знизити собівартість однієї одиниці виробу.

В процесі застосовуються два види фарби:

 • пластізолевая;
 • фарба на водній основі.

Всі розглянуті види друку дають можливість отримання якісного зображення. Вибір варіанту повністю залежить від того, якого результату ви хочете досягти. Важливим моментом також стане і обсягу тиражу, і терміни виконання.

Зараз читають

У Рудні автомобіль в’їхав у бетонну огорожу

14 жовтня сосничанка повідомила, що чоловік зловживає алкогольними напоями, на...

У райлікарні знову немає головного лікаря

Олександр Демідкін працює окулістом. Розірвати угоду з ним Сосницьку...

Техпрацівники закладів освіти стали заручниками

Поки громада з’ясовує стосунки з обласною адміністрацією, 79 родин...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано