Новини Поліція В Кудрівці односелець погрожує втопити

В Кудрівці односелець погрожує втопити

-

18 серпня в с. Конятин вночі із двору викрали мопед. Проводиться подальша перевірка, встановлюються очевидці даного злочину.

18 серпня о 13:35 до районної ради прийшов невідомий чоловік, котрий поводив себе неадекватно, кричав у коридорі, можливо під діями алкоголю.

18 серпня о 16:13 надійшло повідомлення, що в с. Загребелля син в стані алкогольного сп’яніння дебоширить, кидається битись.

18 серпня о 18:55 надійшло повідомлення з с. Купчичі, що гр. К. погрожує спалити будинок, висловлюється ненормативною лексикою, кидає каміння в паркан.

18 серпня о 20:36 надійшло повідомлення з с. Кнути, прийшли невідомі із сумками жити до матері заявника, і не хочуть покидати приміщення.

19 серпня о 02:38 надійшло повідомлення з с. Киріївка, що співмешканка знаходиться в стані алкогольного сп’яніння, діти знаходяться вдома. За дітьми не доглядає, на дитячі гроші вона також годує своїх племінників.

19 серпня о 20:16 надійшло повідомлення, що в с. Полісся гр. М. побив дядька заявника.

19 серпня о 23:32 до Сосницької ЦРЛ звернувся гр. М. з с.Полісся. Діагноз: забій грудної клітки. Обставини: вдарила відома особа.

20 серпня в с. Костирів сестра забрала кобилу заявника.

20 серпня о 11:34 у смтСосниця, вул. Чернігівська, біля будинку палить сміття жінка на городі. Просить направити наряд поліції.

20 серпня о 14:03 надійшло повідомлення з с. Кудрівка, що односелець погрожує заявнику втопити його.

20 серпня о 15:08 надійшла заява про те, що невста-новлена особа, ввівши заявника в оману, отримала від нього пароль від акаунту у соціальній мережі їасеЬоок, внаслідок чого він втратив доступ до належного йому акаунту, матеріальну шкоду заявнику не спричинено.

20 серпня о 17:04 надійшло повідомлення, що в смт Сосниця, біля магазину «Едем», ходять дві жінки ромської національності та чіпляються до людей.

20 серпня о 20:18 надійшло повідомлення про те, що, в смт Сосниця на городах палять багаття, багато диму, через що неможливо дихати.

21 серпня звернулась заявниця по факту несплати аліментів колишнім чоловіком.

21 серпня з с. Купчичі, звернувся гр. Т., який повідомив про те, що його мати забрала у нього гроші.

22 серпня о 04:51 у приміщенні магазину «Щедрий кошик» спрацювала охорона сигналізація.

22 серпня в с. Полісся до магазину прийшов чоловік під діями алкоголю та дебоширить.

22 серпня о 15:39 надійшло повідомлення, що в смт Сосниця заявника ображає знайомий.

23 серпня о 02:37 надійшло повідомлення, що в смт Сосниця, біля кафе «Отаман», лежить чоловік 25 років без свідомості.

23 серпня о 07:59 повідомили, що в с. Велике Устя збили собаку на авто, марки невідомої, чорного кольору. Заявник підозрює сусіда.           ;

23 серпня о 18:19 надійшло повідомлення, що в с. Лави біля магазину відбувається бійка.

23 серпня о 18:46 надійшло повідомлення про те, що в с. Загребелля горить сарай, вогонь може перекинутись на будинок.

23 серпня о 19:53 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця сусіди палять сміття серед вулиці, все в диму і нема чим дихати.

24 серпня о 11:38 надійшло повідомлення з с. і Змітнів, що гр. С. у стані алкогольного сп’яніння в’їхав у ворота заявниці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

4 сесія: обрання старост, звернення щодо тарифів та Програма по забезпеченню хлібом віддалених та малонаселених сіл

27 січня відбулось засідання 4-ї сесії, на якому зібралися всі депути 8-го скликання. Всього на розгляд було винесено 121...

Співробітникам Сосницької лікарні представили тимчасового в.о. директора

Виконуючим обов’язки (до проведення конкурсу з відбору директора Сосницької лікарні) став Максименко Олег Іванович, який до цього очолював Сосницьку...

Кого обрали старостами?

Сьогодні, на четвертому засіданні сесії депутатами восьмого скликання Сосницької селищної ради було обрано 5-х старост. Задесенський округ, до наступної сесії,...

Как защитить себя от противоправных действий коллекторов

Все чаще в бюро правовой помощи обращаются клиенты с проблемами, связанными с деятельностью коллекторов. Поэтому мы узнали у бюро правовой...

Програми кандидатів на посаду старост

ЗмістПівнічний старостинський округІвасенко Микола МихайловичЯщенко Олександр ОлексійовичЗахідний старостинський округДяченко Василь ІвановичПилипенко Олексій ІвановичСхідний старостинський округГончаренко Тетяна СтаніславівнаГордієнко Ольга МиколаївнаПівденний...

Конкурсна комісія з відбору старост зробила свій вибір

На сайті селищної ради було оприлюднено результати конкурсної комісії з відбору кандидатів старост, яких відібрали для голосування на сесії. Отже...

Зараз читають

Де відпочити дітям влітку і за чиї кошти?

Літо - яскрава, барвиста пора, яку з особливим нетерпінням...

10 причин відвідати Гоа

Гоа це штат на південному Заході Індії. Тут 100...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано