Новини Поліція В Кудрівці односелець погрожує втопити

В Кудрівці односелець погрожує втопити

-

18 серпня в с. Конятин вночі із двору викрали мопед. Проводиться подальша перевірка, встановлюються очевидці даного злочину.

18 серпня о 13:35 до районної ради прийшов невідомий чоловік, котрий поводив себе неадекватно, кричав у коридорі, можливо під діями алкоголю.

18 серпня о 16:13 надійшло повідомлення, що в с. Загребелля син в стані алкогольного сп’яніння дебоширить, кидається битись.

18 серпня о 18:55 надійшло повідомлення з с. Купчичі, що гр. К. погрожує спалити будинок, висловлюється ненормативною лексикою, кидає каміння в паркан.

18 серпня о 20:36 надійшло повідомлення з с. Кнути, прийшли невідомі із сумками жити до матері заявника, і не хочуть покидати приміщення.

19 серпня о 02:38 надійшло повідомлення з с. Киріївка, що співмешканка знаходиться в стані алкогольного сп’яніння, діти знаходяться вдома. За дітьми не доглядає, на дитячі гроші вона також годує своїх племінників.

19 серпня о 20:16 надійшло повідомлення, що в с. Полісся гр. М. побив дядька заявника.

19 серпня о 23:32 до Сосницької ЦРЛ звернувся гр. М. з с.Полісся. Діагноз: забій грудної клітки. Обставини: вдарила відома особа.

20 серпня в с. Костирів сестра забрала кобилу заявника.

20 серпня о 11:34 у смтСосниця, вул. Чернігівська, біля будинку палить сміття жінка на городі. Просить направити наряд поліції.

20 серпня о 14:03 надійшло повідомлення з с. Кудрівка, що односелець погрожує заявнику втопити його.

20 серпня о 15:08 надійшла заява про те, що невста-новлена особа, ввівши заявника в оману, отримала від нього пароль від акаунту у соціальній мережі їасеЬоок, внаслідок чого він втратив доступ до належного йому акаунту, матеріальну шкоду заявнику не спричинено.

20 серпня о 17:04 надійшло повідомлення, що в смт Сосниця, біля магазину «Едем», ходять дві жінки ромської національності та чіпляються до людей.

20 серпня о 20:18 надійшло повідомлення про те, що, в смт Сосниця на городах палять багаття, багато диму, через що неможливо дихати.

21 серпня звернулась заявниця по факту несплати аліментів колишнім чоловіком.

21 серпня з с. Купчичі, звернувся гр. Т., який повідомив про те, що його мати забрала у нього гроші.

22 серпня о 04:51 у приміщенні магазину «Щедрий кошик» спрацювала охорона сигналізація.

22 серпня в с. Полісся до магазину прийшов чоловік під діями алкоголю та дебоширить.

22 серпня о 15:39 надійшло повідомлення, що в смт Сосниця заявника ображає знайомий.

23 серпня о 02:37 надійшло повідомлення, що в смт Сосниця, біля кафе «Отаман», лежить чоловік 25 років без свідомості.

23 серпня о 07:59 повідомили, що в с. Велике Устя збили собаку на авто, марки невідомої, чорного кольору. Заявник підозрює сусіда.           ;

23 серпня о 18:19 надійшло повідомлення, що в с. Лави біля магазину відбувається бійка.

23 серпня о 18:46 надійшло повідомлення про те, що в с. Загребелля горить сарай, вогонь може перекинутись на будинок.

23 серпня о 19:53 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця сусіди палять сміття серед вулиці, все в диму і нема чим дихати.

24 серпня о 11:38 надійшло повідомлення з с. і Змітнів, що гр. С. у стані алкогольного сп’яніння в’їхав у ворота заявниці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Автовыкуп: что это такое и как работает?

В современном мире практически невозможно встретить человека, который бы не имел собственного автомобильного транспорта. Ведь это избавляет от стояния в...

Лицеистка, которая прошла «Мужское / Женское» и «МастерШеф»

Таня Герман – выпускница Черниговского областного педагогического лицея 2015 года. Училась на гуманитарном профиле. Здесь она раскрывала себя, как...

Основные преимущества покупки медицинских товаров в нашем интернет-магазине «МЕДСТОР»

Говоря за уровень медицины, то он действительно сейчас вырос и в Украине вы можете заметить, как открываются новые медицинские...

Средства для защиты древесины — несколько популярных составов и разнообразный ассортимент на сайте «Bionic House»

Деревообрабатывающие составы, на сегодняшний день, представлены многочисленными компаниями. Несмотря на то, что данная категория товаров является достаточно популярной и...

У Сосниці відкрили безкоштовний велопрокат

Як виглядає прокат велосипедів, напевно, знає багато: в найбільш відвідуваних публікою місцях стоять велосипеди, а у якості застави за...

3 совета от интернет-магазина «Arctic», которые помогут вам выбрать аксессуары для ребенка

Покупая детскую шапку, крайне важно выбрать модель, которая соответствует сезону, а также предпочтениям и вкусам ребёнка. На самом деле,...

Зараз читають

Допомога найвразливішим верствам населення

У 2018 році у зв’язку з реорганізацією територіальний центр...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано