Урочистості: медалі за врятовані життя

Тридцять два роки минуло після страшної ядерної катастрофи. Це було начебто так давно і навіть не віриться, що це було насправді. Але це було.

30 листопада 1986 року закінчено будівництво саркофагу, а 14 грудня він був прийнятий в експлуатацію. Саме тому 14 грудня є днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АС. Цього дня без зайвих розмов. скромно, у малому залі Сосницького будинку культури вшановано тих, хто ризикуючи життям та здоров’ям, врятували людство від радіаційної катастрофи.

Зібрання відкрив голова районної організації «Союз. Чорнобиль. України” Сергій Кириленко. Після короткого виступу він побажав всім ліквідаторам Сосниччини щастя, благополуччя та миру, злагоди і добробуту, а також подякував благодійникам, які надають допомогу організації чорнобильців.

З нагоди вшанування ге-роїв-чорнобильців Сергій Борисович вручив медалі «За врятовані життя» й посвідчення до них та квіти ліквідаторам Миколі Білому, Анатолію Косяненку, Івану Супруну, Івану Васюку та Олександру Круку. Після нагородження хвилиною мовчання було вшановано померлих внаслідок аварії на ЧАЕС. Керівник апарату райдержадміністрації Микола Єсипенко, перш за все, подякував присутнім за їхній подвиг в ім’я наступних поколінь, привітав їх, вибачився за таке скромне вшанування й від імені райдержадміністрації та районної ради вручив квіти та почесні грамоти ліквідаторам: Володимиру Пилипенку, Сергію Макаренку, Михайлу Зінченку, Олександру Кареті, Віктору Костирі.

Після урочистої частини усі присутні на зібранні поклали живі квіти до пам’ятного знака героям-чорнобильцям та сфотографувались на пам’ять.

Зараз читають

Оптимізація шкіл – боротьба за якісну освіту?

Зараз в громаді обговорюється надзвичайно важливе питання стосовно нашої...

Пасічники Сосниччини гуртуються

Минулої неділі у селищному будинку культури відбулось перше засідання...

Святе богоявлення – подія під час хрещення Ісуса Христа в річці Йордан

Свято Водохреща увібрало в себе багато християнських обрядів, центральне...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано