додому Новини У Вільшанах жінки полюбляють вечірні піші прогулянки

У Вільшанах жінки полюбляють вечірні піші прогулянки

З кожним днем все частіше можна зустріти людей, які намагаються слідкувати за своїм здоров’ям, використовуючи фізичні навантаження. Молодші і фізично підготовлені бігають, старші полюбили піші прогулянки. Причому побачити ходунів можна і вранці, і ввечері як у селищі, так і в селах.

Нещодавно ми побували у Вільшанах і зустрілись з Людмилою Адаменко, яка полюбила піші вечірні прогулянки, які їй запропонувала місцева жителька Алла Катайло. А вона в свою чергу теж приєдналась до групи сільських жінок, які ще з кінця минулого року зайнялись ходьбою.

У нас в селі саме наприкінці грудня з’явилося вуличне освітлення. Яка це благодать! Ніби вдень. Тому ходити не страшно, – кажуть Людмила та Алла. – Найбільша група, яка збиралася для ходьби, налічувала 11 чоловік. Потім охочих поменшало. Час ми вибрали 17.30. Ходимо годину. Не завжди всі встигають справитись з домашніми справами. А якщо хто на роботі, то ще важче. Дехто соромиться. Бо в селі можна почути різні думки з цього приводу. Одні насміхаються, інші не розуміють для чого взагалі ці походеньки.

Для більшого навантаження жінки беруть в руки палки, ніби при скандинавській ходьбі. Але спеціальні палки коштують дорого, тому доводиться обходитись звичайними, хто які придумає. Результат вже відчувається. Приміром, Людмила розповідає, що спина стала менше боліти. Іноді просто відволікшись від болю почувається піднесено.

Для мене головне, щоб спина не боліла. Дехто прагне схуднути. А в основному нас об’єднує спілкування, – каже Людмила Адаменко.

Як пояснюють світила медицини, ходьба – це, в першу чергу, приємні прогулянки, які зміцнюють здоров’я людини. Головне – свіже повітря та гарний настрій.

За офіційними даними медицини рекомендується долати 7 км пішим кроком в день. Це приводить в норму холестерин в крові; відбувається активне дихання; поліпшується травлення; тренується витривалість; це відмінна профілактика розвитку остеохондрозу і серцево-судинних захворювань; зміцнюється м’язова тканина, збільшуються м’язи; ходьба пішим кроком сприяє спалюванню великої кількості калорій; фігура набуває бажану форму.

Спортивна ходьба знімає стрес, поліпшує самопочуття, піднімає настрій. Ходити необхідно в прискореному темпі.

Заняття ходьбою зміцнює здоров’я людини в будь-якому віці. Тож жінкам з Вільшан і не тільки їм бажаємо не зупинятись, попри різні осуди. Пам’ятайте, так кажуть ті, хто заздрить, в кого нема сили волі – одним словом – слабаки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Як згуртуємось сьогодні так будемо жити завтра

«Дорога в нікуди», під таким заголовком в районній газеті «Вісті Сосниччини» від 23 травня 2020 року вийшла стаття, в якій голова Авдіївської...

Побиття в березні, лідерство «Динамо», перша поразка «Волинки»

ФК «Кудрівка» завдала березенському «Поліссю» найболючішої поразки у цьому сезоні, «Динамо» знову перемогло й продовжило одноосібно лідирувати, «Волинка» зазнала першої поразки в...

Гольова феєрія у Волинці, скандал у Макошині, лідерство «Динамо»

Черговий тур подарував любителям футболу Сосниччини перемоги всіх команд, що виступають у вищій лізі. У поєдинку «Волинка», як і в минулому турі,...

«Волинка» бере верх в перестрілці з «Поліссям»

«Полісся» (Березна) 4:5 «Волинка» (3:2)Забитий гол: Портний Андрій, Кравець Володимир - 2, Подрез Владислав, Биховець Олег. Перший виїзний матч...

Краєзнавчому музею 100 років

Першого липня У Сосницькому краєзнавчому музеї відбулася знакова, справедливо можна сказати, вікопомна подія - 100-річчя з дня заснування цього історичного закладу Ю....