У Сосниці відбулось довгоочікуване свято танців

Участь у «Танцях із зірками» брали 9 танцювальних пар. У кожній була зірка – відомий на Сосниччині керівник: заступник голови райради Геннадій Смаглюк, сімейний лікар Андрій Сердюк, в.о. старости Волинки Василь Дяченко, директор краєзнавчого музею Віталій Супрун, начальник відділу освіти і культури ОТГ Ігор Кустенко, керівник класу духових інструментів Вячеслав Рашинський, працівники сосницького НРЦ Артур Янченко та Юрій Евглевський, викладач технікуму та футболіст Олександр Шевченко.

Переможці:

  • 1 місце: Юлія Ліпська та Ігор Кустенко.
  • 2 місце: Лілія Зайченко та Олександр Шевченко.
  • 3 місце: Оксана Рудя та Геннадій Смаглюк

А готували до виступу своїх партнерів талановиті хореографи Валентина Мельник, Лідія Демиденко (рідні сестри), Юлія Ліпська, Оксана Рудя, Лілія Зайченко, Ольга Куц, Крістіна Нестерова та Аліна Чернуха, Оксана Васюк, Лариса Евглевська.

Ведучими анонсованого заходу був голова ОТГ Андрій Портний та відома у Сосниці ведуча Оксана Федоренко.

Переповнена глядацька зала та шквал емоцій… Сосниця вражена! Неймовірні танці та влучні жарти –такого свята тут ще не бачили!

Квиток коштував 60 гривень. Ми думали, що дорого. Але вони розлетілись дуже швидко, – каже організатор, ініціатор та учасник шоу Ігор Кустенко.

Танцювальні пари показали таку високу майстерність, артистизм. Номери були на дуже високому рівні. Здавалось, що наші зірки вже мають досвід виступів на паркеті телевізійного шоу «Танці з зірками».

Ігор Кустенко та Юлія Піпська станцювали індійську композицію чи не краще за Юрія Ткача та Сніжану Бабкіну, які цей номер показували у відповідному телевізійному шоу.

А пара Олександр Шевченко та Лілія Зайченко були секс-символами конкурсу.

А яку романтику та ніжність продемонстрували у своїх красивих танцях подружжя Лариса та Юрій Евглевські.

Багаторічний танцювальний досвід не підвів хореографів Валентину Мельник та її сестру Лідію Демиденко. Їхні партнери Василь Дяченко та Вячеслав Рашинський трималися гідно!

У парі директора музею Віталія Супруна партнерка зробила неймовірне – вона за дуже короткий термін підготувала аж два танці. Крістіна Нестерова підмінила Аліну Чернуху, оскільки Аліна не змогла вийти на сцену за станом здоров’я.

Гармонією, ритмічністю та щирістю вразили виступи Олі Куц та лікаря Андрія Сердюка. До речі, у Олі теж було мало часу на підготовку. Вона погодилась танцювати за кілька днів до концерту, оскільки хореограф Андрія Сердюка несподівано вийшла з гри. Пару до виступу готувала колишній хореограф технікуму з великим сценічним досвідом Любов Тищенко.

Два гумористичні номери у виконанні Геннадія Смаглюка та Оксани Руді теж були якісними і незабутніми. У процесі підготовки Геннадій Анатолійович втратив 16 кілограмів ваги! Пара брала уроки танцю у Мені.

І вразили сміливість пари Оксани Васюк та Артура Янченка – вони виступали першими. Але це не завадило їм отримати високі бали за свої прекрасні танці.

Костюми, зачіски, музика, публіка – все було на рівні оригінального шоу.

Ми ж звикли, що нам хтось повинен давати. Але ж виявилось, що ми й самі спроможні заробляти. На спецрахунку з’явилися близько 22 тисяч гривень. Це гроші за продані квитки. Зал вміщає 392 глядачів, але нам довелось ще приставляти стільці, бо бажаючих було дуже багато.

Це колосальна сума, яку в Сосниці ще ніхто не заробляв, – коментує Ігор Кустенко.

В соцмережах були претензії, що квитки розподілили між своїми.

Прокоментую. Між своїми – це між родичами учасників шоу. Я вважаю, що правильно було продавати квитки їм в першу чергу. Безкоштовно квиток нікому не дістався. Але першочергово їх продали не більше 50-ти. Я вважаю, що це чесно.

Що плануєте купити на зароблені кошти?

Нам не вистачає клавішного інструмента. Він коштує близько 26 тисяч гривень. Тож, мабуть, його й купимо.

А розходи? Грошові нагороди учасникам були солідні?

Грошовими сертифікатами нагороджували кожну пару. За це дякуємо нашим спонсорам. За перше місце була нагорода 3 500 гривень, за друге – 2 500 гривень, за третє – 2 000 гривень. Всім іншим парам – по 1 600 гривень. Нагороджувати учасників такого свята дешевими призами було б непорядно. Адже танцівники стільки доклали зусиль, стільки багато часу витратили на підготовку. Глядачі бачили результат.

Журі обрало вашу пару переможцем. Ви задоволені перемогою?

Я не вважаю себе кращим танцюристом. Моя партнерка Юлія Піпська справді бездоганна. А моя перемога в тому, що захід зібрав повний зал! І глядачі залишились задоволеними! Отже люди хочуть таких заходів і чекають. І не треба списувати на те, що в Сосниці нікому не потрібні концерти, що на них не ходять. Просто треба підібрати цікавий формат. Крім того, люди ж не проти брати участь у подібних святах, їм просто треба давати шанс! Ви ж бачите, аж 9 пар зібралися! Це дуже багато! Я радий, навіть не сподівався, що саме так вийде! Такі чудові номери підготували! Дякуємо всім за неймовірні емоції!

Танцювальні пари хіба не відчули себе конкурентами в конкурсі?

Навпаки. Шоу зблизило, здружило. І не тільки учасників, а й глядачів. Адже в сосничан з’явилась спільна тема для розмов. Глядачі отримали емоції, естетичну і моральну насолоду. Мета заходу була досягнена. «Танці з зірками» – це був своєрідний моніторинг. Тепер ми бачимо, що людям потрібно.

А чи буде повтор «Танців із зірками»? Адже всі чекають. Особливо ті, хто не зміг потрапити.

В такому самому форматі заходу точно не буде. Бо це не матиме резонансу. На сьогодні це питання відкрите. Хочеться провести гала-концерт, але це можливо тільки за однієї умови: якщо учасники не проти. А ще раз погодитись на таке важко. Адже ми пережили повне виснаження. Багато хто на сцені танцював вперше в житті! Це неабиякий стрес! І роботи було багато. Через танці у нас вдома і тепер не сапається. Бо в нас дрижать руки і ноги ще й досі. Ми добряче всіх намучили. Попереду багато інших заходів, в яких зайняті наші танцюристи.

А як почуваються танцювальні пари? Кажуть, є в декого проблеми із здоров’ям.

Так, травми дійсно були. Якщо навіть глядачі не помітили, але дехто з танцюристів був травмований. Це гідне поваги.

В соцмережах був закид: хто ж на цій сцені зірки?

Так, було таке питання. Але ніхто з нас не вважає себе зіркою. Я так скажу: зірки – це ті, хто переборов себе і зважився вийти на сцену.

Ну, а відео «Танців із зірками» можна буде побачити в інтернеті?

Так, відео монтується. Відділ освіти готує один фільм. Дочекайтеся. Він з’явиться у фейсбуці. Коли? Можливо, це буде навіть після гала-концерту.

Які ще подібні заходи будуть у Сосниці?

100-відсотково подібні проекти ще будуть. Чекайте. Ідеї є. Потримаємо інтригу.

Зараз читають

На засіданні сесії обрали нового секретаря

Сьогодні, 19 травня, у Сосницькій селищній раді відбулось 7...

Бутівське стаціонарне відділення для одиноких непрацездатних людей закривається?

У зв'язку з ліквідацією Сосницького району відбувається ліквідація Сосницького...

У Рудні автомобіль в’їхав у бетонну огорожу

14 жовтня сосничанка повідомила, що чоловік зловживає алкогольними напоями, на...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано