У райлікарні знову немає головного лікаря

Олександр Демідкін працює окулістом. Розірвати угоду з ним Сосницьку адміністрацію зобов’язав апеляційний суд.

6 березня в Шостому апеляційному адміністративному суді Києва відбувся розгляд апеляційної скарги Сосницької РДА на рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 29.11.2018 р. у справі за позовом С. О. Морозова.

Сосницька адміністрація вважає необгрунтованим рішення Чернігівського суду.

Нагадаємо: Чернігівський суд був визнав неправомірними дії Сосницької РДА по призначенню на посаду головлікаря Сосницької ЦРЛ за результатами проведеного конкурсу Олександра Демідкіна. Тому й подала апеляцію у столичний суд.

Після розгляду колегією суддів апеляційної скарги було встановлено: залишити без задоволення апеляційну скаргу Сосницької РДА.

Рішення Чернігівського окружного адміністративного суду залишити без змін.

Тобто: визнати протиправними дії конкурсної комісії з виборів головного лікаря КЛПЗ «Сосницька ЦРЛ» при Сосницькій РДА.

Зобов’язати скасувати рішення конкурсної комісії в частині визнання О.О. Демідкіна переможцем конкурсу.

Зобов’язати Сосницьку РДА розірвати укладений між нею та головним лікарем КЛПЗ «Сосницька ЦРЛ” О. О. Демідкіним контракт від 20.09.2018 р. та звільнити його з займаної посади.

Задовольняючи позовні вимоги С. О. Морозова, і чернігівський, і столичний суд дійшли висновку, що Сосницька РДА не довела перед судом правомірність своїх дій. А конкурсна комісія перевищила свої повноваження, тому кандидат О. О. Демідкін був протиправно допущений до участі в конкурсі.

Доводи Сосницької РДА, що відсутність керівника в КЛПЗ «Сосницької ЦРЛ» може призвести до зниження якості надання медичної допомоги населенню Сосницького району, не підтверджені.

Тому апеляційний суд визнав, що рішення Чернігівського окружного адмінсуду було правильним і немає підстав для його скасування.

Сосницька РДА розірвала угоду з О. О. Демідкіним. Він тепер працює окулістом в ЦРЛ. В.О. головлікаря Сосницької ЦРЛ – А. М. Туров.

– Я працюю в ЦРЛ тепер хірургом, – коментує Сергій Морозов. – Цього тижня має відбутися Сосницький суд у цій справі. Надалі РДА повинна оголошувати новий конкурс на посаду головлікаря.

Зараз читають

Побила вікна та погрожувала фізичною розправою

2 травня о 10:19 мешканка з с. Лави повідомила,...

Зустріч на Десні

29 червня на луках біля с. Велике Устя відбулось...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано