У райлікарні знову немає головного лікаря

Олександр Демідкін працює окулістом. Розірвати угоду з ним Сосницьку адміністрацію зобов’язав апеляційний суд.

6 березня в Шостому апеляційному адміністративному суді Києва відбувся розгляд апеляційної скарги Сосницької РДА на рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 29.11.2018 р. у справі за позовом С. О. Морозова.

Сосницька адміністрація вважає необгрунтованим рішення Чернігівського суду.

Нагадаємо: Чернігівський суд був визнав неправомірними дії Сосницької РДА по призначенню на посаду головлікаря Сосницької ЦРЛ за результатами проведеного конкурсу Олександра Демідкіна. Тому й подала апеляцію у столичний суд.

Після розгляду колегією суддів апеляційної скарги було встановлено: залишити без задоволення апеляційну скаргу Сосницької РДА.

Рішення Чернігівського окружного адміністративного суду залишити без змін.

Тобто: визнати протиправними дії конкурсної комісії з виборів головного лікаря КЛПЗ «Сосницька ЦРЛ» при Сосницькій РДА.

Зобов’язати скасувати рішення конкурсної комісії в частині визнання О.О. Демідкіна переможцем конкурсу.

Зобов’язати Сосницьку РДА розірвати укладений між нею та головним лікарем КЛПЗ «Сосницька ЦРЛ” О. О. Демідкіним контракт від 20.09.2018 р. та звільнити його з займаної посади.

Задовольняючи позовні вимоги С. О. Морозова, і чернігівський, і столичний суд дійшли висновку, що Сосницька РДА не довела перед судом правомірність своїх дій. А конкурсна комісія перевищила свої повноваження, тому кандидат О. О. Демідкін був протиправно допущений до участі в конкурсі.

Доводи Сосницької РДА, що відсутність керівника в КЛПЗ «Сосницької ЦРЛ» може призвести до зниження якості надання медичної допомоги населенню Сосницького району, не підтверджені.

Тому апеляційний суд визнав, що рішення Чернігівського окружного адмінсуду було правильним і немає підстав для його скасування.

Сосницька РДА розірвала угоду з О. О. Демідкіним. Він тепер працює окулістом в ЦРЛ. В.О. головлікаря Сосницької ЦРЛ – А. М. Туров.

– Я працюю в ЦРЛ тепер хірургом, – коментує Сергій Морозов. – Цього тижня має відбутися Сосницький суд у цій справі. Надалі РДА повинна оголошувати новий конкурс на посаду головлікаря.

Зараз читають

Дзвіночковий фестиваль

6 травня у Сосницькому будинку культури об'єднаної' територіальної громади...

Найгуманніші громадяни

В кабінеті заготівлі донорської крові КЛПЗ «Сосницька ЦРЛ» є...

Фотоконкурс «Зимовий настрій»

Зима поступово добігає кінця. Ми впевнені що, ви провели...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано