Новини У райлікарні знову немає головного лікаря

У райлікарні знову немає головного лікаря

-

Олександр Демідкін працює окулістом. Розірвати угоду з ним Сосницьку адміністрацію зобов’язав апеляційний суд.

6 березня в Шостому апеляційному адміністративному суді Києва відбувся розгляд апеляційної скарги Сосницької РДА на рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 29.11.2018 р. у справі за позовом С. О. Морозова.

Сосницька адміністрація вважає необгрунтованим рішення Чернігівського суду.

Нагадаємо: Чернігівський суд був визнав неправомірними дії Сосницької РДА по призначенню на посаду головлікаря Сосницької ЦРЛ за результатами проведеного конкурсу Олександра Демідкіна. Тому й подала апеляцію у столичний суд.

Після розгляду колегією суддів апеляційної скарги було встановлено: залишити без задоволення апеляційну скаргу Сосницької РДА.

Рішення Чернігівського окружного адміністративного суду залишити без змін.

Тобто: визнати протиправними дії конкурсної комісії з виборів головного лікаря КЛПЗ «Сосницька ЦРЛ» при Сосницькій РДА.

Зобов’язати скасувати рішення конкурсної комісії в частині визнання О.О. Демідкіна переможцем конкурсу.

Зобов’язати Сосницьку РДА розірвати укладений між нею та головним лікарем КЛПЗ «Сосницька ЦРЛ” О. О. Демідкіним контракт від 20.09.2018 р. та звільнити його з займаної посади.

Задовольняючи позовні вимоги С. О. Морозова, і чернігівський, і столичний суд дійшли висновку, що Сосницька РДА не довела перед судом правомірність своїх дій. А конкурсна комісія перевищила свої повноваження, тому кандидат О. О. Демідкін був протиправно допущений до участі в конкурсі.

Доводи Сосницької РДА, що відсутність керівника в КЛПЗ «Сосницької ЦРЛ» може призвести до зниження якості надання медичної допомоги населенню Сосницького району, не підтверджені.

Тому апеляційний суд визнав, що рішення Чернігівського окружного адмінсуду було правильним і немає підстав для його скасування.

Сосницька РДА розірвала угоду з О. О. Демідкіним. Він тепер працює окулістом в ЦРЛ. В.О. головлікаря Сосницької ЦРЛ – А. М. Туров.

– Я працюю в ЦРЛ тепер хірургом, – коментує Сергій Морозов. – Цього тижня має відбутися Сосницький суд у цій справі. Надалі РДА повинна оголошувати новий конкурс на посаду головлікаря.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Вибір зроблено? Що було на співбесідах з кандидатами на посаду старост

15 та 16 січня селищний голова Андрій Портний та представники сформованої конкурсної комісії провели співбесіди з кандидатами на посади...

Хто відбиратиме кандидатів на посади старост громади?

Сосницька селищна рада 15 та 16 січня проведе співбесіди з кандидатами на посади старост. Про це йдеться у повідомленні...

Вже відомі списки кандидатів на посади старост

Сосницька селищна рада на своєму сайті оприлюднила прізвища 25 кандидатів, котрі будуть представляти своє бачення розвитку територій старостинських округів...

З 1 січня збільшиться вартість оформлення біометричних документів

З 1 січня 2021 року підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків біометричних документів, у зв'язку з чим несуттєво...

Селищний голова подякував за довіру та привітав з Новим роком та Різдвом Христовим

Сосницький селищний голова Андрій Портний подякував за довіру та привітав всіх з прийдешніми святами – Новим Роком та Різдвом...

З родини Кудрівчан вийшла чемпіонка України

Сім'я Лупиносів – міцна і дружня родина. Все в їх житті йде за планом. І навіть старовинний годинник, який...

Зараз читають

Незаконно перевозили лісопродукцію

9 вересня сосничанка повідомила, що сусідка розбирає її паркан,...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано