У поле поїхав люд

Із 12 березня вивело на поля техніку ПП «Сосницькі аграрні інвестиції». Станом на 18 березня агроформування підживило всі 803 гектари озимого жита сортів німецької селекції Гутінно, Бразетго та Палоццо. У вівторок тут планували приступати до оранки площ під соняшник, які не встигли підготувати з осені, і внесення складного добрива НРК. Вдруге КАСом озимину підживлюватимуть через два тижні.

Вже підкормили 250 гектарів озимої пшениці і в СВК «Зоря». Зараз, щоб закрити вологу, механізатори пробують дискувати. Згодом братимуться за сівбу соняшнику та люцерни.

Наприкінці минулого тижня до підживлення озимої пшениці підключилися й хлібороби ФГ «Деметра-Агро» та «Лани Полісся». А ось у філії ТОВ «Біотех – ЛТД» повним ходом йде дискування та культивація площ під кукурудзу і олійну редьку. Зараз укомплектовуються кадри і через день-два – сівба. Підживлювати озимі будуть з 25 березня.

Вже двічі селітрою та сечовиною встигли здобрити озимину, яка зайняла 100 гектарів. в Авдіївському ТОВ «Прогрес”. Після дощиків, як тільки стягнеться грунт і не буде в полі грузнути техніка, розпочнеться сівба ярої пшениці. Цьогоріч прогресівці змінюють орієнтацію щодо вирощування насіннєвої картоплі. Вони закупили 120 тонн посадкового матеріалу нових сортів, з них 20 тонн – технічна картопля з високим вмістом крохмалю. що йтиме на переробку.

Подібні весняні роботи в полі проводяться й в інших господарствах Сосниччини.

Зараз читають

29 сесія: працівникам заклади освіти оплатять медичний огляд

20 серпня відбулось засідання 29 сесії Сосницької селищної ради,...

Чи буде інфраструктура по вулиці Новоселівській?

До редакції газети звернулась жителька Сосниці Надія Дідовець, яка...

Через здорожчання газу у Сосниці планують законсервувати деякі заклади

Будинки школярів, культури, комунальний кінотеатр планують закрити і законсервувати...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано