додому Новини У Лавах підключено мережу вуличного освітлення

У Лавах підключено мережу вуличного освітлення

По селу всього встановлено 81 ліхтар. І це дякуючи за сприяння депутатів різних рівнів. Далеко не в кожній сільській раді, навіть чисельнішої ніж Лавська, є таке благо.

Про цю та ряд інших добрих справ на сході села звітувала сільський голова Надія Пантелїєнко. А робота дійсно проведена значна.

Розвиток економічної діяльності сільської ради формують в основному сільгосппідприємства, які орендують землі сільськогосподарського призначення, а загальна площа таких земель становить 4 938 га.

Так сільською радою при значній допомозі інвесторів було зроблено багато добрих справ. Крім вуличного освітлення, було зроблено висипку та встановлено дитячий майданчик.

На території Лавської сільської ради проживає 382 людини, з них 276 – у Лавах та 16 – у Лозовій. За рік народилась одна дитина, померло 11 осіб.

У домогосподарствах утримується 54 корови, 4 коней, 16 кіз, інша живність. У приватній власності 30 тракторів та 3 вантажівки.

Зроблено євроремонт у приміщенні ФАПу, на який витрачено майже 50 тисяч гривень. Зате тепер приємно зайти і одержати кваліфіковану допомогу.

Минулого року по центральній дорозі облаштували, почистили два колодязі. Зроблено ямковий ремонт по вул. Миру з твердим покриттям. Дякуючи директору ФГ «Інтер-Агро-База» Валерію Макусі, зроблено висипку грунтової дороги по вул. 1 Травня.

Від зупинки до школи обпиляли гілля дерев, яке звисало на центральну трасу і загрожувало життю людей. А попід стадіоном обприскали мілку поросль акації. Від мілкої порослі розчищено центральне кладовище. Кожна могилка тут теж була розчищена місцевим жителем Сергієм Розумієнком.

«Не кожен зможе так уміло покосить», – зауважила Надія Пантелієнко.

Було обкошено і Одулівське кладовище. В селі Лозова два рази обкошувалось кладовище. Влітку село постійно обкошувалося трактором з УОСу, білились опори електромереж, дерева в саду, сад загалом розчистили. В центрі села зроблений поточний ремонт обеліска.

Важливе місце в роботі сільської ради займає соціальний захист малозабезпечених верств населення. Всі потерпілі отримують відповідні компенсаційні виплати згідно чинного законодавства. А до Дня Перемоги сільським головою та головою ветеранської організації села кожному учаснику бойових дій, інвалідам війни, чорнобильцям та сім’ї загиблого було вручено по 500 грн.

Заклад культури набув сучасного вигляду

Оббили зовнішню стіну сільського клубу профнастилом зі сторони входу. На це витрачено 42 тис. грн. А також утеплення та оббивка вікон клубу з фойє – 2 тис. грн. Установили булер’ян, який коштує 35 тис. грн. На наступний рік планується оббити другу стіну, перекрити бібліотеку – одним словом, повністю упорядкувати клуб.

А також на наступний рік планується зробити підсипку грунтових доріг, провести заходи з прибирання території сіл сільської ради.

Приємно, що жителі не байдужі до всього, що відбувається в селі. Про це свідчила їхня явка – жодного вільного місця у залі. В обговоренні питань порядку денного зборів всі присутні взяли активну участь.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Як згуртуємось сьогодні так будемо жити завтра

«Дорога в нікуди», під таким заголовком в районній газеті «Вісті Сосниччини» від 23 травня 2020 року вийшла стаття, в якій голова Авдіївської...

Побиття в березні, лідерство «Динамо», перша поразка «Волинки»

ФК «Кудрівка» завдала березенському «Поліссю» найболючішої поразки у цьому сезоні, «Динамо» знову перемогло й продовжило одноосібно лідирувати, «Волинка» зазнала першої поразки в...

Гольова феєрія у Волинці, скандал у Макошині, лідерство «Динамо»

Черговий тур подарував любителям футболу Сосниччини перемоги всіх команд, що виступають у вищій лізі. У поєдинку «Волинка», як і в минулому турі,...

«Волинка» бере верх в перестрілці з «Поліссям»

«Полісся» (Березна) 4:5 «Волинка» (3:2)Забитий гол: Портний Андрій, Кравець Володимир - 2, Подрез Владислав, Биховець Олег. Перший виїзний матч...

Краєзнавчому музею 100 років

Першого липня У Сосницькому краєзнавчому музеї відбулася знакова, справедливо можна сказати, вікопомна подія - 100-річчя з дня заснування цього історичного закладу Ю....