У Чорнотичах запрацювало оновлене пожежне депо з новим спецавтомобілем

Вчора у Чорнотичах відбулася довгоочікувана подія – відкриття реконструйованого пожежного депо та вручення ключів від пожежного автомобіля для Північного старостинського округу.

У заході взяли участь селищний голова Андрій Портний, заступник начальника Головного управління ДСНС України у Чернігівській області Сергій Вишняк, полковник служби цивільного захисту Олександр Нагуло, начальник Корюківського районного відділу ГУ ДСНС в області Євгеній Довгаль, польська делегація представників Асоціації гмін басейну річки Віслока, вогнеборці громади, почесні гості та громадськість.

На початку церемонії настоятель Свято-Дмитрівського храму отець Ярослав освятив приміщення депо, пожежний автомобіль та благословив особовий склад добровільних пожежних команд.

Далі з вітальним словом до присутніх звернувся голова громади Андрій Портний, який вручив Володимиру Савченко подяку на ім’я підприємства «Сосницьких аграрних інвестицій». Саме це підприємство надавало допомогу у реконструкції приміщення пожежного депо.

P1060174 У Чорнотичах запрацювало оновлене пожежне депо з новим спецавтомобілем

Наступним до слова запросили заступника начальника державної служби надзвичайних ситуацій у Чернігівській області Сергія Вишняка, який привітав всю Сосницьку громаду, мешканці якої спромоглися відновити будівлю пожежного депо та покращити умови несення служби вогнеборців.

P1060188 У Чорнотичах запрацювало оновлене пожежне депо з новим спецавтомобілем

Для урочистого вручення ключів від пожежного автомобіля для Північного старостату запросли голову громади та старосту округу Олександра Ященка.

P1060262 У Чорнотичах запрацювало оновлене пожежне депо з новим спецавтомобілем

Далі селищний голова вручив пожежникам-добровольцям громади захисний спецодяг.

P1060440 У Чорнотичах запрацювало оновлене пожежне депо з новим спецавтомобілем

Під кінець заходу свої музичні вітання жителям села та гостям свята дарувала Рита Демиденко.

P1060525 У Чорнотичах запрацювало оновлене пожежне депо з новим спецавтомобілем

Також гості заходу мали змогу оглянути приміщення підрозділу, ознайомитися з технікою та озброєнням рятувальників.

P1060694 У Чорнотичах запрацювало оновлене пожежне депо з новим спецавтомобілем

Довідково:

Забезпечення безпеки громадян, їх цивільний захист та безпека життєдіяльності є одним із пріоритетів у роботі Сосницької селищної ради.

На теренах Сосницької ОТГ у 2019 році створено добровільну пожежну команду чисельністю 12 чол., члени якого пройшли необхідне фахове навчання. У даний час склад добровільної пожежної команди селищної ради налічує 35 осіб.

Досвід зі створення та функціонування добровільних пожежних команд Сосницька селищна рада набувала, завдяки участі в проекті «Вдосконалення цивільного захисту в об’єднаних громадах України», що впроваджувався Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща, за підтримки програми «U-LEAD з Європою».

На чергуванні пожежної команди перебувають пожежні автомобілі, випуску 80-90-х років минулого століття, які відпрацювали свій ресурс і підлягають заміні.

Тому селищна рада, при допомозі керівництва Головного Управління ДСНС України у Чернігівській області звернулася з клопотанням до координатора вищезазначеного проекту, генерала пожежної служби у відставці Марека Ковальські щодо надання громаді гуманітарної допомоги – спеціального пожежного автомобіля. Відповідь була позитивна.

Оформивши всі необхідні дозвільні документи, делегація громади з робочою поїздкою побувала в Республіці Польща і отримала від Добровільної (волонтерської) пожежної команди (голова Пісарек Ярослав) в Контах-Венгерських повітового старостату гміни Непорент Мазовецького воєводства спеціального пожежного автомобіля і захисного спорядження.

Зараз читають

Зберігаючи спортивні традиції

Сосницький професійний аграрний ліцей, заснований в 1954 р., і...

До професійного свята комунальники отримали новий «спецтранспорт»

Щорічно, у третю неділю березня, працівники житлово-комунального господарства і...

Хто вирішить наболілу проблему?

До редакції звернулися мешканці вулиць Якова Скидана та Троїцької...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано