додому Новини У будинку культури готують гумористичну п'єсу на сучасний лад

У будинку культури готують гумористичну п’єсу на сучасний лад

У Сосниці аматорський театр естради «Хлібодар» створений був у 70-х роках як агітбригада. І функціонує він і сьогодні. За цей час змінилося багато керівників. А з жовтня 2018 року керівником театру призначили Валентину Серавіну – режисера театрально-молодіжних заходів, викладача акторської майстерності за фахом.

Сценарій сучасної музичної комедії «Світське товариство» за мотивами твору М.Старицького «По-модньому» я написала ще до Нового року. Дію, яка відбувається в Гапишківці, перенесено на наш час, – розповідає керівник студії Валентина Миколаївна.

Хто гратиме героїв п’єси?

У п’єсі беруть участь 12 акторів, плюс четверо дівчат. Головного героя Вареника грає Юрій Єсипенко. Його доньок – Ліза Пульгун та Діана Кущева – однокласниці. Дзвонарську Ірину Василівну граю я – це негативний персонаж. Помічник Варекника Олег Кравчук – це Сергій Штигаило, учень ліцею. Бухгалтера Вареника Горпину Іллівну грає Ганна Кузьменко.

Чиновником із Сосниці буде Володимир Супрун. Дизайнер із Чернігова та садівник – Жанна Труба та Вадим Жабко. Повариха – це Інна Богдан. А також у виставі будуть діти з Загребелля та танцювального гуртка. Вистава триватиме півтори години. Глядачам буде дуже весело.

Коли йдуть репетиції?

Наша студія працює двічі на тиждень. Репетиції почались після новорічних свят. Але тепер ми збираємось частіше – як тільки з’являється можливість.

Сьогодні наші актори виступають у Ніжині на фестивалі «Лісковиця». Це 1-й фестиваль аматорських театрів. Там будуть гості навіть з Гомеля, – каже керівник.

А коли відбудеться показ комедії у Сосниці?

У червні. Ми вже визначили дату. Хочемо популяризувати акторську справу у Сосниці. Я радію, що вже і сьогодні є бажаючі ходити до студії. Але хочеться, щоб до нас пішли учасники різного віку.

І діти?

Так! Добре б було, якби у нас була дитяча театральна студія (6-12 років) та юнацька студія (12-18 років). Я не кажу, що всім учасникам обов’язково треба буде виходити зразу на сцену. У нас будуть дуже цікаві заняття. Для менших – в ігровій формі. Наприклад, діти матимуть завдання показати киплячий чайник. Крім того я навчатиму дітей ритму, пластиці, дикції, артикуляції, правильному диханню тощо. Всі заняття – дуже корисні. І для дорослих у мене теж є багато цікавих ідей.

То коли можна приходити? З вересня?

Та вже зараз. Ми чекаємо всіх бажаючих у середу та п’ятницю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Як згуртуємось сьогодні так будемо жити завтра

«Дорога в нікуди», під таким заголовком в районній газеті «Вісті Сосниччини» від 23 травня 2020 року вийшла стаття, в якій голова Авдіївської...

Побиття в березні, лідерство «Динамо», перша поразка «Волинки»

ФК «Кудрівка» завдала березенському «Поліссю» найболючішої поразки у цьому сезоні, «Динамо» знову перемогло й продовжило одноосібно лідирувати, «Волинка» зазнала першої поразки в...

Гольова феєрія у Волинці, скандал у Макошині, лідерство «Динамо»

Черговий тур подарував любителям футболу Сосниччини перемоги всіх команд, що виступають у вищій лізі. У поєдинку «Волинка», як і в минулому турі,...

«Волинка» бере верх в перестрілці з «Поліссям»

«Полісся» (Березна) 4:5 «Волинка» (3:2)Забитий гол: Портний Андрій, Кравець Володимир - 2, Подрез Владислав, Биховець Олег. Перший виїзний матч...

Краєзнавчому музею 100 років

Першого липня У Сосницькому краєзнавчому музеї відбулася знакова, справедливо можна сказати, вікопомна подія - 100-річчя з дня заснування цього історичного закладу Ю....