Тури по Франції в Шампань

Шампань – це історично і культурної багатий старовинний регіон, розташований на північному сході Франції. Дуже багато турів до Франції включають в себе подорож по Шампані, огляд всіх її головних визначних пам’яток і, звичайно ж, знайомство з унікальною виноробної традицією цього регіону.

Історія Шампані наповнена героїчними битвами та іншими видатними подіями. Спочатку цей регіон заселяли галли, потім римляни, а після падіння імперії Шампань на довгі роки стала ареною боротьби за владу між місцевими королівствами і їх монархами. І навіть в подальшому Шампань ніколи не було тихою провінцією – тут розгорталися дуже значущі події Столітньої війни і Французької революції. У наші ж дні Шампань є одним з найвідоміших в світі виноробних регіонів, а також важливим туристичним центром Франції. Щорічно Шампань відвідують тисячі туристів і багато з них вважають за краще подорожувати з гідом.

Виноградники Шампані дуже великі, їх площа становить понад 17 тисяч гектарів. Як правило, розбиті на відносно невеликі ділянки, які належать приватних фермерам-виноградарям. Виноградарство в Шампані – це сімейне ремесло, деякі сім’ї займаються вирощуванням винограду і виробництвом вина вже не одне століття. Вирушаючи на відпочинок в Європі, Ви можете замовити екскурсії по виноградниках і побачити, як виробляються справжні шампанські вина. У цьому регіоні налагоджено виробництво таких відомих марок ігристого вина, як Pommery, Pol Roger, Moet & Chandon і багатьох інших.

Найбільшим, відомих і важливим містом Шампані є місто Реймс. Він дуже старовинний і красивий, був побудований ще за часів Римської імперії. Головними визначними пам’ятками міста є Марсови ворота, Міська ратуша, Реймський собор, Базиліка Святого Ремигия і музей автомобілів. У Реймсі, в столиці стародавньої Шампані, може бути проведено відмінний відпочинок в Європі.

Окремо хотілося б відзначити один з найвеличніших католицьких соборів в світі – Реймський собор. Він був побудований в кінці XIII століття в готичному стилі на місці більш старої церкви, знищеної пожежею, і відмінно зберігся до наших днів. Крім своєю красивою архітектури та багатої історії собор в Реймсі також знаменитий тим, що в ньому коронувалися майже всі французькі монархи.

Також чималий інтерес представляє чисто виноробний містечко Еперне, розташований в самому центрі регіону Шампань. У місті знаходяться виноробні виробничі підприємства, де ви вживу можете побачити весь процес виробництва шампанського. Крім того, також в Еперне, вірніше під ним розташовані довгі і глибокі вапнякові катакомби. У наші дні вони є напевно найбільшими в світі винними погребами.

На півдні Шампані розташований невеликий місто Лангр. Він являє собою чималий інтерес для любителів культурних пам’яток. Зокрема, це руїни старовинної ранньосередньовічної фортеці і римської тріумфальної арки, собор XII століття, а також кілька цікавих музеїв (наприклад, музей старовини) і картинних галерей. Крім того, в Лангре народився великий французький мислитель Дені Дідро, пам’ятник якому зараз зведений в центрі цього міста. Лангр може стати відмінним місцем для проведення завершальної екскурсії по Шампані.

Багато туроператорів по Європі пропонують вашій увазі великий вибір різноманітних турів в будь-які європейські країни. Особливо великою популярністю в цей час року користуються екскурсійні тури в Париж, адже навряд чи в цьому світі є щось прекрасніше, ніж весна у французькій столиці.

Зараз читають

Живе у Бога під крилом

Є люди, зустріч з якими в нашій душі залишить...

Віктор Іващенко: працювати, а не обіцяти

Останніми тижнями у Понорниці кипить робота. Тут ремонтують асфальт,...

Рахуємо доходи депутатів: які доходи у депутатів районної ради

Як і більшість депутатів селищної ради (про доходи яких...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано