Тури по Франції в Шампань

Шампань – це історично і культурної багатий старовинний регіон, розташований на північному сході Франції. Дуже багато турів до Франції включають в себе подорож по Шампані, огляд всіх її головних визначних пам’яток і, звичайно ж, знайомство з унікальною виноробної традицією цього регіону.

Історія Шампані наповнена героїчними битвами та іншими видатними подіями. Спочатку цей регіон заселяли галли, потім римляни, а після падіння імперії Шампань на довгі роки стала ареною боротьби за владу між місцевими королівствами і їх монархами. І навіть в подальшому Шампань ніколи не було тихою провінцією – тут розгорталися дуже значущі події Столітньої війни і Французької революції. У наші ж дні Шампань є одним з найвідоміших в світі виноробних регіонів, а також важливим туристичним центром Франції. Щорічно Шампань відвідують тисячі туристів і багато з них вважають за краще подорожувати з гідом.

Виноградники Шампані дуже великі, їх площа становить понад 17 тисяч гектарів. Як правило, розбиті на відносно невеликі ділянки, які належать приватних фермерам-виноградарям. Виноградарство в Шампані – це сімейне ремесло, деякі сім’ї займаються вирощуванням винограду і виробництвом вина вже не одне століття. Вирушаючи на відпочинок в Європі, Ви можете замовити екскурсії по виноградниках і побачити, як виробляються справжні шампанські вина. У цьому регіоні налагоджено виробництво таких відомих марок ігристого вина, як Pommery, Pol Roger, Moet & Chandon і багатьох інших.

Найбільшим, відомих і важливим містом Шампані є місто Реймс. Він дуже старовинний і красивий, був побудований ще за часів Римської імперії. Головними визначними пам’ятками міста є Марсови ворота, Міська ратуша, Реймський собор, Базиліка Святого Ремигия і музей автомобілів. У Реймсі, в столиці стародавньої Шампані, може бути проведено відмінний відпочинок в Європі.

Окремо хотілося б відзначити один з найвеличніших католицьких соборів в світі – Реймський собор. Він був побудований в кінці XIII століття в готичному стилі на місці більш старої церкви, знищеної пожежею, і відмінно зберігся до наших днів. Крім своєю красивою архітектури та багатої історії собор в Реймсі також знаменитий тим, що в ньому коронувалися майже всі французькі монархи.

Також чималий інтерес представляє чисто виноробний містечко Еперне, розташований в самому центрі регіону Шампань. У місті знаходяться виноробні виробничі підприємства, де ви вживу можете побачити весь процес виробництва шампанського. Крім того, також в Еперне, вірніше під ним розташовані довгі і глибокі вапнякові катакомби. У наші дні вони є напевно найбільшими в світі винними погребами.

На півдні Шампані розташований невеликий місто Лангр. Він являє собою чималий інтерес для любителів культурних пам’яток. Зокрема, це руїни старовинної ранньосередньовічної фортеці і римської тріумфальної арки, собор XII століття, а також кілька цікавих музеїв (наприклад, музей старовини) і картинних галерей. Крім того, в Лангре народився великий французький мислитель Дені Дідро, пам’ятник якому зараз зведений в центрі цього міста. Лангр може стати відмінним місцем для проведення завершальної екскурсії по Шампані.

Багато туроператорів по Європі пропонують вашій увазі великий вибір різноманітних турів в будь-які європейські країни. Особливо великою популярністю в цей час року користуються екскурсійні тури в Париж, адже навряд чи в цьому світі є щось прекрасніше, ніж весна у французькій столиці.

Зараз читають

Пральна машина в дитсадок

Минулого тижня у Сосницькому дошкільному навчальному закладі «Сонечко» з'явилася...

Станом сосницьних колодязів перейнялися жінки

За кілька днів має почистіти вода у 10 сосницьких...

Основні акценти п’ятої сесії селищної ради про селищний бюджет

Депутати вирішили збільшити його доходну частину на 12 тис....

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано