Тематичні блоги Дім Тротуарна плитка

Тротуарна плитка

-

- Advertisment -Тротуарна плитка

Тротуарна плитка – це надзвичайно популярний матеріал, який використовується для облаштування пішохідних майданчиків, експлуатованих зовні приміщень (наприклад, садових доріжок, міських площ, вулиць і так далі). Вона характеризується привабливим зовнішнім виглядом, тривалим експлуатаційним терміном, невисокою собівартістю і простотою укладання та цілим рядом інших достоїнств. Однак при виборі даного матеріалу потрібно бути уважним для того, щоб всі його переваги виявилися повною мірою.

Ключовим фактором, який слід врахувати при виборі даного матеріалу, є метод його виробництва, від якого залежать його основні властивості. За цим критерієм відрізняють вібропресовану і вібролиту плитку.

Вібропресована тротуарна плитка характеризується підвищеною механічною міцністю, тому вона може бути використана при підвищеному механічному навантаженню на поверхню, на яку вона буде укладена, і навіть в тому випадку, якщо по ній будуть їздити автомобілі. А матеріал, вироблений методом вібролиття, характеризується меншою механічною міцністю, тому використовувати його слід тільки в тому випадку, якщо навантаження на покриття порівняно невелике. Проте, попит і на такий матеріал досить високий, адже він представлений на ринку в більш широкому розмаїтті кольорів і відтінків, тому він є більш декоративним, і дозволяє відмінно прикрашати, наприклад, садові доріжки біля заміського будинку або будь-які інші пішохідні майданчика.

Під час вибору також потрібно впевнитися в тому, що плитка має високу якість. Для цього потрібно детально оглянути її на предмет механічних пошкоджень – тріщин, сколів та інших. У кожній партії допускається не більше 5% пошкоджених елементів. Ще один метод перевірки якості полягає в тому, що два окремих елемента потрібно вдарити один про одного. Якщо звук глухий, а не дзвінкий, яким він повинен бути у якісного матеріалу, то це означає, що при його виробництві, з метою здешевлення, в розчин було додано занадто велику кількість води. Такий матеріал є низькоякісним, і під час укладання та експлуатації він буде кришитися. Тому купувати його, звичайно ж, не варто.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

У Сосниці з’являться безкоштовний прокат велосипедів та вуличні майстерні

На сьогоднішній день Сосниця – центр об’єднаної громади. В селищі немає громадського транспорту, люди, які приїжджають до...

Виборча застава: хто скільки платить

Цього року було прийнято закон, який вніс деякі корективи щодо виборчої застави, а саме зменшено розмір обов’язкової...

Вибори 2020: кандидати на пост Сосницького селищного голови

Радимо додати сторінку в закладки, так як інформація буде поступово оновлюватись. Як всім...

В Сосниці відкрили пам’ятний знак Миколі Ковалевському

Сосниччина – край багатий на талановитих і роботящих людей. З давна наша поліська земля народжувала сильні та...
- Advertisement -Тротуарна плиткаТротуарна плитка

«Кудрівка» перемагає й обходить СК «Мену», «Волинка» сильніша за «Полісся»

Екватор серпня став переломним моментом у чемпіонській гонці. ФК «Кудрівка» взяла реванш у СК «Мени» за поразку...

Важкі перемоги «Кудрівки» та «Волинки», «перестрілка» у Лавах, фейл «Динамо»

Макошинська «Десна» традиційно є важким суперником для ФК «Кудрівка», проте в минулому турі представникам нашого району вдалося...

Зараз читають

Засяяла новорічна ялинка

Дев’ятнадцятого грудня вечором на центральній площі Сосниці...

Депутати підтримали рішення об’єднатися з Авдіївкою та Шаболтасівкою

Сьогодні, в приміщенні Сосницької адміністрації, відбулось засідання...
- Advertisement -Тротуарна плиткаТротуарна плитка

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Recommended to you