Темношкірий волонтер поїхав із Сосниці

У селищній раді не назвали причину, але чекають на іншого волонтера.

Наприкінці жовтня до Сосниці приїхав волонтер із США. Його завданням було допомагати розвиватись Сосницькій ОТГ.

Мітч Робінсон знайомився із роботою ради, ходив на сесії. А також не відмовлявся від зустрічей із дітьми, яких приводили до селищної ради на екскурсію.

Із 24-річним хлопцем до селищної ради, де йому виділили місце, ходила і місцева перекладачка.

Керівництво ОТГ спершу повідомляло, що волонтер житиме в Сосниці два роки. Оселили його на квартирі у працівника селищної ради.

Але після Нового року сосничани помітили зникнення темношкірого волонтера. Пояснень від влади не отримали, тому наші читачі почали цікавитись Мітчем через газету.

Ось смс, яке ми отримали цього тижня на свій телефон:

«Де волонтер з Корпусу Миру? Чому його давно не видно? Казали в селищній раді, що він на два роки приїхав допомагати ОТГ. Чому поїхав раніше? Втілив свої плани за два місяці?»

Голова ОТГ за відповіддю направляє до Андрія Ткача, працівника селищної ради, в якого на квартирі останній час жив Мітч.

Конкретних пояснень Андрій Леонідович не надав. Лише підтвердив, що волонтера в Сосниці справді більше немає. І повідомив наступне:

«Корпус Миру відкликав Мітчела Робінсона як волонтера через організаційні проблеми. Ні Корпус Миру, ні Мітчел Робінсон деталей щодо цього відкликання не надали. Враховуючи повагу та захист американського законодавства до приватного життя громадянина США Мітчела Робінсона, ми не вважаємо за доцільне допитуватись. Разом з тим, Сосницька селищна рада вже подала відповідну заявку для направлення нового волонтера Корпусу Миру для служби (не роботи, зауважте, а саме служби як волонтера) в Сосницькій селищній раді. Корпус Миру розглядає нашу заявку як пріоритетну. Отже, маємо гарні шанси залучення волонтера Корпусу Миру для розвитку нашої громади.

Зараз читають

Хтось вважає, що ми для власної наживи, а ми ж для громадськості

«Хтось вважає, що ми для власної наживи, а ми...

Велике Устя відмовляється від 95 тисяч на майданчик

За підтримки нардепа Анатолія Євлахова у Великому Усті планують...

У Пекареві підкинули лист з погрозами

11 листопада о 00:12 надійшло повідомлення про те, що в...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано