Свято весни в школі, де навчається восьмеро учнів

Пригріло сонечко… І як завжди кожної весни наша жіноча стать в очікуванні 8 березня. Адже цей день і справді особливий. Ось і цього року напередодні 8 Березня в нашій Бутівській сивочолій школі відбулося справжнє свято!

Його подарували нам, дорослим, наші діти. Згадалось… Ніби ще вчора ось такого погожого, весняного дня і я, колишня учениця цієї школи, святкувала тут цей радісний день. А вже сьогодні я з нетерпінням і цікавістю спішу подивитися, як святкує моя внучка Мілаша, її перші виступи і кроки в шкільному житті.

Швидко плине час… багато чого змінилося, ніби хвилею накрило прожиті роки. Але це завжди затишне місце, в якому пройшло дитинство і в якому настала юність, зігріватиме душу. Адже саме в цих стінах найкращі спогади про однокласників, вчителів та і взагалі про шкільне життя. І стає дуже сумно від того, що ця, на перший погляд старенька і вже не дуже приваблива, школа потроху згасає. Не лунає більше тут той гучний дзвінок, який було чутно навіть біля моєї хати і від якого в пам’яті спливають тільки гарні, веселі і водночас тривожні очікування уроку чи перерви. Пролетіли роки, змінюється наше життя, але школа, як і багато років тому, стоїть і відкриває нам свої двері. запрошує нас в той особливий, чарівний світ шкільної атмосфери. І не дивлячись на сьогоднішні негаразди нашого суспільства, на занедбані сільські проблеми, життя в нашій школі продовжується. Зараз в ЇЇ стінах навчається восьмеро діток, це учні 1-4 класів. Шкода, що так мало. Але що поробиш, таке життя.

Мені було дуже приємно, та, думаю, що і всім присутнім на нашому шкільному святі, побачити малечу веселою та життєрадісною. Скільки радощів було в їхніх оченятах, скільки щастя вони нам подарували…

Свято вдалося! Цим ми завдячуємо нашим найкращим вчителям Валентині Чабак та Катерині Кузьменко, які насправді живуть цими дітками, опікуються з особливою ніжністю і увагою кожним з них. Хочеться згадати Валентину Григорівну, як одну з перших

моїх вчителів. Пам’ятаю її завжди усміхненою і чарівною, справжнім професіоналом своєї справи. Вона вчила мене, моїх двох доньок, тепер під її крилом навчається в 1 класі і моя внучка, якою опікується не менш досвідчений вчитель Катерина Василівна.

Дякуємо Вам, наші дорогі берегині нашої школи, за Вашу чуйність, доброту і те тепло, яке Ви даруєте дітям і створюєте неймовірний затишок у наших серцях і в нашій рідній школі. Живи, школо! Радуй нас своїм безмежним довголіттям!

Дякую від себе і від всіх батьків вчителям за чудовий концерт, за подарований гарний настрій. А дітям – за їхнє старання, ентузіазм і позитивні емоції. Так тримати!

Валентина БІЖОВЕЦЬ, вдячна бабуся

Зараз читають

Вилучено три поліетиленові пакети та один паперовий згорток з каннабісом

3 листопада в с. Авдіївка співмешканець в стані алкогольного сп'яніння...

Білохате моє, українське село

Пам'ятаю село ще свого дитинства та юності. Не дивлячись...

Вилучено три поліетиленові пакети та один паперовий згорток з каннабісом

3 листопада в с. Авдіївка співмешканець в стані алкогольного сп'яніння...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано