Свято весни в школі, де навчається восьмеро учнів

Пригріло сонечко… І як завжди кожної весни наша жіноча стать в очікуванні 8 березня. Адже цей день і справді особливий. Ось і цього року напередодні 8 Березня в нашій Бутівській сивочолій школі відбулося справжнє свято!

Його подарували нам, дорослим, наші діти. Згадалось… Ніби ще вчора ось такого погожого, весняного дня і я, колишня учениця цієї школи, святкувала тут цей радісний день. А вже сьогодні я з нетерпінням і цікавістю спішу подивитися, як святкує моя внучка Мілаша, її перші виступи і кроки в шкільному житті.

Швидко плине час… багато чого змінилося, ніби хвилею накрило прожиті роки. Але це завжди затишне місце, в якому пройшло дитинство і в якому настала юність, зігріватиме душу. Адже саме в цих стінах найкращі спогади про однокласників, вчителів та і взагалі про шкільне життя. І стає дуже сумно від того, що ця, на перший погляд старенька і вже не дуже приваблива, школа потроху згасає. Не лунає більше тут той гучний дзвінок, який було чутно навіть біля моєї хати і від якого в пам’яті спливають тільки гарні, веселі і водночас тривожні очікування уроку чи перерви. Пролетіли роки, змінюється наше життя, але школа, як і багато років тому, стоїть і відкриває нам свої двері. запрошує нас в той особливий, чарівний світ шкільної атмосфери. І не дивлячись на сьогоднішні негаразди нашого суспільства, на занедбані сільські проблеми, життя в нашій школі продовжується. Зараз в ЇЇ стінах навчається восьмеро діток, це учні 1-4 класів. Шкода, що так мало. Але що поробиш, таке життя.

Мені було дуже приємно, та, думаю, що і всім присутнім на нашому шкільному святі, побачити малечу веселою та життєрадісною. Скільки радощів було в їхніх оченятах, скільки щастя вони нам подарували…

Свято вдалося! Цим ми завдячуємо нашим найкращим вчителям Валентині Чабак та Катерині Кузьменко, які насправді живуть цими дітками, опікуються з особливою ніжністю і увагою кожним з них. Хочеться згадати Валентину Григорівну, як одну з перших

моїх вчителів. Пам’ятаю її завжди усміхненою і чарівною, справжнім професіоналом своєї справи. Вона вчила мене, моїх двох доньок, тепер під її крилом навчається в 1 класі і моя внучка, якою опікується не менш досвідчений вчитель Катерина Василівна.

Дякуємо Вам, наші дорогі берегині нашої школи, за Вашу чуйність, доброту і те тепло, яке Ви даруєте дітям і створюєте неймовірний затишок у наших серцях і в нашій рідній школі. Живи, школо! Радуй нас своїм безмежним довголіттям!

Дякую від себе і від всіх батьків вчителям за чудовий концерт, за подарований гарний настрій. А дітям – за їхнє старання, ентузіазм і позитивні емоції. Так тримати!

Валентина БІЖОВЕЦЬ, вдячна бабуся

Зараз читають

Переконлива «Кудрівка», невдача «волинки», хет-трик Кузьменка

ФК «Кудрівка» вчинила погром свого чергового суперника, яким цього...

У Шаболтасівці не поділять майно

19.12.2018 о 05:30 надійшло повідомлення з смт Сосниця, що...

Творіння мозку та рук дали чудовий результат

Вже багато років підприємець із Чорнотич Микола Івасенко працює...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано