Святкуванню дош не завадив

«Благословенний будь, мій краю, моя земля, мій дивосвіт. Сьогодні Україна відзначає свободи й вільності своєї 29 літ

 На території літературно-меморіального музею О. П. Довженка відбулися заходи, присвячені Дню Державного Прапора та Дню Незалежності України.

Урочистості розпочалися Гімном нашої держави у виконанні народного аматорського колективу Криниці». До слова запрошується селищний голова Андрій Портний, який щиросердно привітав всіх присутніх з наступаючими святами, добрим словом згадав воїнів, які полягли, захищаючи цілісність і незалежність України, подякував батькам загиблих героїв за те, що вони виховали таких доблесних синів, для яких жовто-блакитний прапор та синівський обов’язок були як святиня, з якою вони захищали рідну землю й поклали на жертвенний олтар найдорожче, що може бути – свої життя. Це наші земляки і ми будемо пам’ятати їхній подвиг завжди. Хвилиною мовчання було урочисто вшановано пам’ять Руслана Амірова, Олександра Білокурова, Богдана Назаренка, Анатолія Сокирка, Володимира Хрола, Сергія Голубєва.

Потім Андрій Дмитрович вручив почесні відзнаки кращим представникам сосницької громади. За патріотизм, вірність військовій присязі, мужність і відвагу та з нагоди святкування Дня Незалежності України грамотою Сосницької селищної ради нагороджений військовослужбовець Євгеній Боковенко. За вагомий внесок у розвиток музейної справи та з нагоди Дня Незалежності почесна відзнака була вручена Любові Наконечній.

Із щемливою материнською промовою перед загалом виступила Оксана Амірова – мати загиблого воїна-героя Руслана Амірова. Так вже співпало, але саме в цей день у Оксани Михайлівни Амірової був день народження, то ж селищний голова під оплески присутніх побажав їй всіляких гараздів й вручив живі квіти.

Урочистості продовжились виступом під дощем хореографічного колективу «Мозаїка» будинку дитячої та юнацької творчості. Мабуть, у пам’ять про полеглих за Батьківщину воїнів плакала сама природа й урочистості пройшли під дощем, але це не завадило ні танцюристам, ні криничанам, й навіть згуртувало присутніх, що досить символічно.

Не дивлячись на дощову погоду,свято пройшло на належному рівні й всі залишилися задоволені. Урочистий захід закінчився піснею у виконанні «Криниць» «Єднаймося, люба родино!» та Державним Гімном України.

  • За заслуги парад громадою та з нагоди свят Грамотами Верховної Ради України було нагороджено Р. П. Літвінця – головного лікаря КНП «Сосницький районний центр первинної медико-санітарної допомоги ім. Б.Л.Смирнова»; Т. М.Слоту – сіяьеьюга галову с. Козляничі.
  • Почесними грамотами РДА – Ф. В. Антоненка – голову Сосницької пошукової організації «Спілка «Нащадки переможців», а також юрисконсульта М. І. Малиша, М. І. Обуховського – інженера з охорони праці райлікарні, С. Л. Осипенко – директора Сосницькаго відділення «Принатбанк», військового комісара В. І. Щербатенка, завскладом рай лікарні Е. М. Зайченко.
  • Почесною грамотою Сосницької райради нагороджено Б. М. Нечипоренка.

Зараз читають

Поліція шукала заблукалих у лісі

17 вересня надійшло повідомлення, що в с. Хлоп’яники місцеві...

Голосуй за проекти Громадського бюджету 2018

3 25 квітня цього 2018 року стартував останній, найцікавіший...

Де медово пахне тиша вечорова

Осінь, зима, весна, літо. І кожної пори року ми...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано