Новини Світ не без добрих людей

Світ не без добрих людей

-

Хочу поділитися історією про життя-буття сосницьких ветеранів праці на заслуженому відпочинку.

Приїхала я цього року у відпустку до своєї мами-пенсіонерки допомогти їй по господарству, бо роботи на повір’ї та у хаті стільки, що вже не для її поважного віку впоратися.

Потихеньку в домашній роботі спливала відпустка. Всього встигла за місяць – і хату причепурити, і добряче нажалитися розлогою кропивою, доки полола у дворі. Дякувати територіальному центру соціального обслуговування Сосницької селищної ради, який допоміг покосити город та поспилювати бузину і клени у дворі, які за рік стрімко піднялися до неба.

Поскладала я ті покоси біля хати та почала шукати, хто ж їх вивезе, бо не така це легка для Сосниці справа. Та не пройшло й доби, як навідався представник селищної ради і замість «ти-мурівської допомоги» віддав наказ моїй 77-річній мамі негайно попиляти і прийняти гілля. Потім таки схаменулись та організували його вивезення, за що їм велика вдячність.

Воно ж коли нема в домі господаря (а в стареньких так і ведеться), то інколи хапає розпач, бо на пенсію не те, що всі поточні господарські проблеми вирішити не розженешся, а й трактор для вивозу гілля у селищної ради не наймеш – занадто дорого.

А за два дні до кінця моєї відпустки сталася ціла низка подій. У вівторок 11 серпня розійшлася злива і показала проблеми з дахом – потекло. А, як водиться, одна проблема ходить з іншими рядочком.

Вночі 1 серпня невідомий транспортний засіб наїхав на наш паркан у палісаднику, зламавши бетонний стовпець. Паркан був старенький, але ще стояв. Та після наїзду відновленню вже ніяк не підлягав. Що було робити – тільки шукати небайдужих людей, бо ви ж усі знаєте, як у розпал трудового літа у Сосниці знайти у стислі терміни майстрів – проблема з проблем. Та таки небайдужих у нашому селищі виявилося немало, бо, чи , вірте, чи ні, за два дні мені допомогли вирішити майже всі проблеми.

Щира вдячність Лілії Саприкіній за допомогу в організації ремонту даху – в хаті тепер сухо.

Сосницький підприємець Віталій Селюк за дві години організував, а хлопці ГО «Сосниця щит» попиляли і вивезли двоє дерев, які затіняли хату і заважали встановити новий паркан. Дякуємо вам за допомогу.

Подякувати хочемо також колишнім учням моєї мами Олегу Ясинському і Геннадію Авраменку за оперативне виготовлення (за один день) і встановлення новенького паркану.

Прохання до селищної ради

Оце залишилась ще одна проблема, та допомогти вирішити її може тільки селищна рада. Тому звертаюся до її керівників. Наше подвір’я межує з масивом дерев, насаджених для укріплення насипу біля мосту. Вони вже перетворилися в тропічні джунглі неймовірної висоти, забираючи сонячне освітлення будинку і городу. Багато з дерев похилилося на наше подвір’я, знищивши плодове дерево. Ось постарішають – ще й на хату можуть впасти.

До речі, прецедент уже був у 90-х роках, коли багаторазові звернення до селищної ради про необхідність спиляти в цьому ж місці аварійну вербу діаметром до метра закінчились тим, що вона впала на наш будинок під час бурі і потрощила весь дах. Тоді довелося повністю перекривати будинок, щоправда державним коштом.

Може, не будемо, шановні керівники селища, чекати від кленів, які ростуть на території обслуговування селищної ради, якихось нових сюрпризів? Та й чи повинна моя мама у такому поважному віці нагадувати вам про своєчасне впорядкування зелених насаджень?

Мирослава ТКАЧЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Знайомство зі старостами: Північний старостинський округ

4 березня відбулася робоча поїздка до населених пунктів громади, що увійшли до складу Північного старостинського округу. В ході зустрічей з...

Привітали зі святом весни матерів полеглих в зоні АТО героїв

Нелегкі часи спіткали нашу країну. Щодня невтомно за її свободу і волю борються наші українські захисники. Доля не готувала...

Знайомство зі старостами: Західний старостинський округ

2 березня відбулася робоча поїздка по населених пунктах громади, що входять до складу Західного старостинського округу. В ході зустрічей з...

Год быка уже наступил (китайский гороскоп) чего ждать от транспортной компании Rins

Как сообщает https://www.rins.com.ua/ год быка, он же золотой или белый металлический бык по китайскому лунному календарю, который пройдёт с...

В Харькове уже более десяти лет обеспечением необходимым программным продуктом фирм занимается организация «LOPAN group»

В наше время уникальных технологий упрощена работа многих специальностей, в том числе и бухгалтерия. Созданные программные обеспечения для ведения...

Оптовые цены и лучшие производители хозтоваров для дома

Хозяйственные товары человечество придумало для своих повседневных нужд. Современные изобретатели усовершенствовали, чтобы бытовые вопросы решались легко и удобно. А...

Зараз читають

Використовується кожна погодка днина

Минула безсніжна зима суттєво вплинула на посіви озимих культур,...

Про використання земель у заплавах річок сільгоспвиробниками

Деснянське басейнове управління водних ресурсів практикує обговорення нагальних питань...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано