Старт футбольної команди Сосниця «Технікум»

На початку 2001 року футбольний сезон ознаменувався важливими подіями. Замість збірної команди СК «Сосниця» створюється Сосниця «Технікум». Ініціаторами утворення студентської команди потрібно вважати граючого тренера Станіслава Михайловського за підтримки директора с-г технікуму Б.В.Борисенка і ключових гравців, які навчалися у ВНЗІ-ІІ рівня акредитації на стаціонарній та заочній формі навчання. На початку формування нового колективу переважно із студентів були труднощі, не все складалось так, як бажалось. Але цілеспрямовані, систематичні тренування під опікою досвідченого футболіста позитивно вплинули на якість гри. Тож результат не забарився. Зокрема у першому сезоні (2001 рік) команда тренера С.В. Михайловського впевнено виборює всі футбольні районні титули та трофеї року. В 2002 році футболісти команди Сосниця «Технікум» захищали честь району у першій лізі північної зони та вибороли друге високе, як для новачка, місце. Переможцями регіонального турніру стала команда «Партизан” – селище Холми, третє місце за командою «Штурм» – Ріпки. Цікаво проходила зустріч між командами «Технікум» Сосниця та «Факел» – місто Щорс. У напруженому поєдинку наші футболісти з рахунком 2:0 перемогли щорсівців. Дубль у ворота суперників забив нападник Олександр Свириденко.

ФК Сосниця «Технікум» – чемпіон області 2003 року

Тріумфальним можна назвати 2003 рік, коли Сосницька футбольна команда, яка мала бренд аграрного навчального закладу, впевнено провела футбольний сезон та вперше виграла груповий турнір регіону серед аматорських колективів. Також футбольна команда Сосниця «Технікум» у 2003 році стала володарем кубку Севрського краю. Кращим снайпером був Сергій Кошовий, який забив у ворота суперників шість голів.

У 2004 – 2006 роках честь Сосницького району продовжувала захищати футбольна команда Сосниця «Технікум» Також у першості області (північна зона) брали участь футбольні команди: Семенівки, Городні, Новгорода-Сіверського, Коропа, Щорса. Мени, Тупичева. Відомо про одну зустріч (2006 року) між командами Сосниці та Мени, де наші футболісти з рахунком 4:1 перемогли сусідів. Два голи у ворота суперників забив Сергій Кошовий. У 2007 році футбольна команда Сосниця «Технікум» у регіональних змаганнях виступала успішно. Наші спортсмени показували чудову гру упродовж всього сезону та стали володарем кубку Чернігівської обпради ДСТ «Колос».

Зараз читають

Нове спорядження для команди

Минулого тижня на центральному стадіоні Сосниці пройшов турнір з...

Сосницькі медики отримали нову карету «швидкої»

Сосницькі медики отримали майже новий, 2 річний, автомобіль швидкої...

Дороги потрібно не дискувати, а грейдерувати

Мешканці Загребелля та Гапішківки звернулися до редакції зі скаргою...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано