Стадіон реконструювала менська компанія «Волмакс»

Тендер на реконструкцію Сосницького центрального стадіону із господарськими та адміністративними будівлями виграло на початку нинішнього року товариство з обмеженою відповідальністю БК «Волмакс» у конкуренції з 12 потужними будівельними компаніями, запропонувавши вигідніші пропозиції.

Кошти – майже 4,7 мільйони гривень – виділено Державним фондом регіонального розвитку.

Відкриття оновленого стадіону стало святом не тільки для любителів спорту, а й жителів селища загалом. Прийшли і дорослі, і малі сосничани. Публіка бурхливими оплесками подякувала менським будівельникам за високу якість будівельних робіт.

Обсяг робіт великий

Як розповів співзасновник будівельної компанії «Волмакс», депутат Менської міської ради Володимир Булавка, стадіон ремонтували в три етапи або черги, починаючи із центрального входу. Обсяг робіт великий: реконструкція трибун, будівель з продажу квитків, господарського і адміністративного приміщень, встановлення огорожі по всьому периметру спортивного об’єкта (а його площа аж 3 гектари) та монтаж системи відеонагляду. Огорожа – важлива складова, адже територія стадіону раніше була прохідною. Над трибунами встановили навіси.

До слова, розпочали роботи із вивезення сміття, з викорчовування пеньків, кущів і бур’янів. Загалом – понад 300 тон всілякого мотлоху.

За словами Володимира Олександровича, компанія не вперше виграє тендери на капітальний ремонт і реконструкцію об’єктів соціальної інфраструктури як в Мені, так і в районах області. Приміщення медичних закладів і сімейних лікарських амбулаторій, школи, стадіони в районах Чернігівщини.

У Спаській загальноосвітній школі, що на Сосниччині, у серпні минулого року за кошти державної субвенції менські будівельники облаштовували теплі туалети в обох будівлях освітнього закладу. Перебудовували допоміжні приміщення, а це – великий обсяг робіт.

Як розповість при зустрічі директор школи Алла Роздерій, батьки і педколектив дуже задоволені якістю будівельних робіт. Школярики спершу бігали по кілька разів мити руки з милом, бо не в кожній сільській хаті є така розкіш – як умивальники.

На моє прохання компанія «Волмакс» ще й безкоштовно встановила ганок, аби негода не руйнувала східці при вході до школи. Це щедрий подарунок, бо вартість матеріалів і роботи – десь 25 тисяч гривень. Діти можуть тепер ховатися під дахом від дощу, – інформує Алла Михайлівна.

Будівництво з бонусами для замовників соціальних об’єктів – стиль цієї компанії.

Якісно і швидко

Замовники усіх будівельних робіт, які виконувала «Волмакс», задоволені якістю будівельних робіт, що додає бонусів до ділового іміджу та робить компанію конкурентоздатною.

– Як селищний голова, я дуже задоволений якістю робіт підрядника. Приємно, що це наші сусіди – менські будівельники. Приємно, що є така будівельна компанія «Волмакс», яка може не тільки вигравати тендери, давати найвигіднішу та найнижчу цінову пропозицію, а ще й якісно, вчасно, в стислі строки виконувати роботи, – оцінив зроблене Андрій Портний. – Насправді, дуже мало є добросовісних підрядників. Отож Сосниці справді пощастило.

Андрій Дмитрович також зазначив, що в ході реконструкції стадіону внесли чимало змін до проекту.

– У процесі будівельних робіт довелося вносити стільки змін до первісного проекту, що не кожен підрядник спокійно сприйняв би ці зміни, – наголосив селищний голова. – Проектно-кошторисну документацію виготовили неякісно, з помилками. Довелося замінити вуличне освітлення, додатково утеплити будівлі. У проекті чогось випало опалення адміністративної будівлі, де знаходяться роздягальні, душові кабіни та спортивна зала. Отож дякує від імені сосничан підряднику, який завжди із розумінням сприймав зміни, підказував і рекомендував, як зробити краще.

Спільне бачення, порозуміння і дали ефективний результат. Десь за три місяці збудували те, що інші підрядники роблять за півроку, – підсумував голова.

Так, якість – своєрідна візитівка цієї будівельної компанії.

Замість обіцянок – об’єкти

Володимир Булавка балотується в депутати до Чернігівської обласної ради, а директор компанії Олександр Роговий – до Корюківської районної ради. Обидва йдуть в депутати разом із політичною партією «Наш край». Жителі Сосниччини також мають нагоду підтримати кандидатів, які розбудовують Чернігівщину не обіцянками, а реальними справами. Підприємець Володимир Булавка свій бізнес створив власними силами, колишні підлеглі стають партнерами ( як Олександр Роговий), а споруджені об’єкти – слід на землі та свідчення професійності.

Ольга Чернякова

Зараз читають

До дня народження бабусі

Корінна жителька села Кудрівка Ніна Павлівна Дудко вже цієї...

Чи готова Сосницька райлікарня до самостійності?

Триває реформування медицини. Первинна ланка вже активно працює по-новому,...

Нові успіхи тенісистів

Нещодавно у Чернігові відбувся відбірковий турнір з настільного тенісу,...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано