Стадіон реконструювала менська компанія «Волмакс»

Тендер на реконструкцію Сосницького центрального стадіону із господарськими та адміністративними будівлями виграло на початку нинішнього року товариство з обмеженою відповідальністю БК «Волмакс» у конкуренції з 12 потужними будівельними компаніями, запропонувавши вигідніші пропозиції.

Кошти – майже 4,7 мільйони гривень – виділено Державним фондом регіонального розвитку.

Відкриття оновленого стадіону стало святом не тільки для любителів спорту, а й жителів селища загалом. Прийшли і дорослі, і малі сосничани. Публіка бурхливими оплесками подякувала менським будівельникам за високу якість будівельних робіт.

Обсяг робіт великий

Як розповів співзасновник будівельної компанії «Волмакс», депутат Менської міської ради Володимир Булавка, стадіон ремонтували в три етапи або черги, починаючи із центрального входу. Обсяг робіт великий: реконструкція трибун, будівель з продажу квитків, господарського і адміністративного приміщень, встановлення огорожі по всьому периметру спортивного об’єкта (а його площа аж 3 гектари) та монтаж системи відеонагляду. Огорожа – важлива складова, адже територія стадіону раніше була прохідною. Над трибунами встановили навіси.

До слова, розпочали роботи із вивезення сміття, з викорчовування пеньків, кущів і бур’янів. Загалом – понад 300 тон всілякого мотлоху.

За словами Володимира Олександровича, компанія не вперше виграє тендери на капітальний ремонт і реконструкцію об’єктів соціальної інфраструктури як в Мені, так і в районах області. Приміщення медичних закладів і сімейних лікарських амбулаторій, школи, стадіони в районах Чернігівщини.

У Спаській загальноосвітній школі, що на Сосниччині, у серпні минулого року за кошти державної субвенції менські будівельники облаштовували теплі туалети в обох будівлях освітнього закладу. Перебудовували допоміжні приміщення, а це – великий обсяг робіт.

Як розповість при зустрічі директор школи Алла Роздерій, батьки і педколектив дуже задоволені якістю будівельних робіт. Школярики спершу бігали по кілька разів мити руки з милом, бо не в кожній сільській хаті є така розкіш – як умивальники.

На моє прохання компанія «Волмакс» ще й безкоштовно встановила ганок, аби негода не руйнувала східці при вході до школи. Це щедрий подарунок, бо вартість матеріалів і роботи – десь 25 тисяч гривень. Діти можуть тепер ховатися під дахом від дощу, – інформує Алла Михайлівна.

Будівництво з бонусами для замовників соціальних об’єктів – стиль цієї компанії.

Якісно і швидко

Замовники усіх будівельних робіт, які виконувала «Волмакс», задоволені якістю будівельних робіт, що додає бонусів до ділового іміджу та робить компанію конкурентоздатною.

– Як селищний голова, я дуже задоволений якістю робіт підрядника. Приємно, що це наші сусіди – менські будівельники. Приємно, що є така будівельна компанія «Волмакс», яка може не тільки вигравати тендери, давати найвигіднішу та найнижчу цінову пропозицію, а ще й якісно, вчасно, в стислі строки виконувати роботи, – оцінив зроблене Андрій Портний. – Насправді, дуже мало є добросовісних підрядників. Отож Сосниці справді пощастило.

Андрій Дмитрович також зазначив, що в ході реконструкції стадіону внесли чимало змін до проекту.

– У процесі будівельних робіт довелося вносити стільки змін до первісного проекту, що не кожен підрядник спокійно сприйняв би ці зміни, – наголосив селищний голова. – Проектно-кошторисну документацію виготовили неякісно, з помилками. Довелося замінити вуличне освітлення, додатково утеплити будівлі. У проекті чогось випало опалення адміністративної будівлі, де знаходяться роздягальні, душові кабіни та спортивна зала. Отож дякує від імені сосничан підряднику, який завжди із розумінням сприймав зміни, підказував і рекомендував, як зробити краще.

Спільне бачення, порозуміння і дали ефективний результат. Десь за три місяці збудували те, що інші підрядники роблять за півроку, – підсумував голова.

Так, якість – своєрідна візитівка цієї будівельної компанії.

Замість обіцянок – об’єкти

Володимир Булавка балотується в депутати до Чернігівської обласної ради, а директор компанії Олександр Роговий – до Корюківської районної ради. Обидва йдуть в депутати разом із політичною партією «Наш край». Жителі Сосниччини також мають нагоду підтримати кандидатів, які розбудовують Чернігівщину не обіцянками, а реальними справами. Підприємець Володимир Булавка свій бізнес створив власними силами, колишні підлеглі стають партнерами ( як Олександр Роговий), а споруджені об’єкти – слід на землі та свідчення професійності.

Ольга Чернякова

Зараз читають

Субсидії не отримала, бо приписна в іншому селі

Жителька села Кудрівка Валентина Гурбик (1951 р.н.) за паспортом...

Капелюш. Післямова

26 травня 2018 року в Соснині на садибі літературно-меморіального...

У Чорнотичах відбувся черговий схід села

Минулого тижня в с. Чорнотичі відбувся черговий у цьому...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано