Стадіон після реконструкції офіційно відкрито

11 жовтня в Сосницькій громаді відбулась значна подія – урочисте відкриття реконструйованого стадіону, який з моменту будівництва капітально не ремонтували жодного разу.

vidkryttya stadionu 9 Стадіон після реконструкції офіційно відкрито

На території стадіону провели реставрацію будівлі: накрили дах, поставили пластикові вікна, встановили двері, ззовні провели штукатурні та оздоблювальні роботи. Обладнали роздягальні для гравців команд,  встановили душові кабінки. Для вболівальників встановлено зручні нові крісла та накриття над трибунами, встановлено нові вхідні ворота і огорожу навколо спортивної споруди. Також провели благоустрій території перед стадіоном: влаштували асфальтне покриття, нанесли розмітку для паркування авто та висадили зелені насадження. Інакше кажучи, вже зараз ми маємо всі умови для стабільного функціонування стадіону.

vidkryttya stadionu 8 Стадіон після реконструкції офіційно відкрито

В цей день радість односельців розділили селищний голова Андрій Портний та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Сосницької ОТГ Ігор Кустенко. Серед запрошених гостей – заступниця міністра молоді та спорту Ніна Лемеш, народний депутат України Максим Зуєв, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА Андрій Кужель.

Одразу ж на оновленому стадіоні провели дитячий футбольний турнір присвячений до Дня захисника України, а ввечері глядачів чекав футбольний матч серед ветеранів.

Офіційна частина свята розпочалась з вручення кубків за призові місця в дитячому футбольному турнірі.

Під час заходу було урочисто передано керівнику комунального підприємства «Сосницьке КЖУ» Олександру Сороці ключі від новенького сміттєвоза, який вже зовсім скоро вийде на маршрут.

vidkryttya stadionu 7 Стадіон після реконструкції офіційно відкрито

Почесне право перерізати стрічку випало заступниці міністра молоді та спорту Ніні Лемеш та кращим спортсменам громади.

Концерту програму нам подарували молодіжний гурт «Чарівні струни», танцювальні колективи Будинку дитячої та юнацької творчості та колектив «Асорті» Загребельського клубу.

vidkryttya stadionu 3 Стадіон після реконструкції офіційно відкрито

Далі публіку розважали богатирськими іграми від стронгмена, найсильнішої людини світу Олександра Пеканова, який влаштував для глядачів справжнє силове шоу – вижимання гирі, закладання на тумбу кам’яної кулі, піднімання авто та інші силові вправи. Крім того, дорослі та діти могли спробувати себе в якійсь силовій вправі. Деяким це було важко, але були й такі, які змогли показати себе силачами.

Сподіваємось, що оновлений стадіон стане спортивною перспективою, яка сприятиме більшому залученню школярів та молоді селища до занять футболом, покращенню тренувального процесу футбольних команд.

Зараз читають

Дороги потрібно не дискувати, а грейдерувати

Мешканці Загребелля та Гапішківки звернулися до редакції зі скаргою...

Про використання земель у заплавах річок сільгоспвиробниками

Деснянське басейнове управління водних ресурсів практикує обговорення нагальних питань...

Краєзнавчому музею 100 років

Першого липня У Сосницькому краєзнавчому музеї відбулася знакова, справедливо...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано