Спортивна слава Сосниччини

Як повідомлялося раніше, 26 січня у Сосницькому будинку культури мало відбутися і відбулося свято вшанування і нагородження кращих спортсменів, команд, тренерів, ветеранів спорту та уболівальників – тих, хто прославляє наш край, здобуваючи перемоги.

У залі зібралася вся спортивна дружина Сосниччини та всі небайдужі до спортивної слави громадяни. Церемонія нагородження найкращих за підсумками 2018 року оголошується відкритою. За активну громадянську позицію та участь у спортивному житті було визнано команду учасників АТО, яка завоювала золоту медаль на турнірі з міні-футболу серед команд учасників АТО. Нагороди вручив заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк. Почесні відзнаки також отримала краща спортивна сім’я з с. Бутівка. Це Віктор та Валентина Шуги і їхній син Андрій.

За підтримку розвитку спорту на селі та організацію футбольного турніру «Кубок Задесення», а також за підтримку проведення авторалі на берегах Десни була відзначена Великоустівський сільський голова Валентина Циганок. Були нагороджені ветеран спорту, який грає в хокей, футбол та всіляко підтримує всі спортивні змагання Вячеслав Кохан і автор публікацій з історії та спортивного сьогодення нашого краю Борис Нечипоренко.

До вітань та нагороджень запрошується селищний голова Андрій Портний. На сцені команда ФК «Кудрівка», яка у 2018 р. виборола золото і «Кубок Осені» у відкритому чемпіонаті Менського району. Футболісти цього колективу виступають і в престижному чемпіонаті області. Вони були нагороджені кубком, медалями та Почесною відзнакою. Нагороду отримав місцевий поет, чиї гуморески на спортивну тему не раз звучали зі сцени, Петро Макаренко.

Та найбільше вітань й щирих побажань було на адресу людини, яка активно розвиває і підтримує, як меценат, спорт, і не тільки спорт, на Сосниччині – Роману Соледаренку, в якого цього дня був ювілейний день народження.

Звання «Кращий спортсмен року 2018» було удостоєно учня Волинківської ЗОШ I-ІII ст. Євгена Рудю. За минулий спортивний сезон він був учасником на восьми тенісних турнірах різного рівня, на яких виборов почесні нагороди.

До процесу нагороджень запрошується помічник народного депутата України Анатолія Євлахова Іван Портний. За успішний розвиток радіоаматорського спорту в Сосниці було визнано керівника цього виду спорту Олександра Клименка. А кращим тренером сезону 2018 року став очільник ФК «Кудрівка» Тарас Мисік. За надзвичайну увагу, яка приділяється ним багатьом видам спорту, почесні відзнаки отримав вчитель Волинківської школи Микола Мельник.

Кращим бомбардиром визнано гравця команди ФК «Кудрівка» Богдана Делеурова, який в чемпіонаті Менського району з футболу забив більше 30 м’ячів, а за підсумками всього сезону – понад сорок.

Нагороди у номінації «Найкращий» знову отримає Микола Мельник, без, як було сказано, допомоги якого розвиток спорту у селі був би неможливим. Відзнаки вручив начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту об’єднаної громади Ігор Кустенко.

У фейсбуці є сторінка, яку веде спортивний оглядач Андрій Скоробагатько. За огляди спортивних змагань, фото та відеопоказ його також було нагороджено почесними відзнаками. Нагороди також отримали футболіст ФК «Кудрівка», який не уявляє себе без спорту і який вніс вагомий вклад у розвиток як дівочого футболу так і футболу взагалі, Ігор Мищенко, керівник громадської спортивної організації клуб «АНТИ» Станіслав Михайловський та вчитель фізкультури Спаської ЗОШ I-III ст. вихованці якого беруть участь у багатьох змаганнях.

Фахівець відділу освіти, культури, молоді та спорту Андрій Скоробогатько за неодноразово зайняті призові місця, в номінації «Краща спортсменка року», вручив нагороди Сніжані Микуленко з с. Чорнотичі. Кращим спортивним селом було визнано Волинку, найактивнішим уболівальником став Іван Козар, без активної підтримки якого не відбувається жодне змагання.

Відродженням хокею на Сосниччині займається капітан команди Сосниці Олег Холмецький, а розвитком такого виду як шахи – Олександр Крючков. Вони теж отримали почесні нагороди. А закінчилось свято урочистим врученням знаку «Почесний громадянин Сосниччини» та інших відзнак людині, яка всіляко допомагає покращити спортивну матеріально-технічну базу Сосниччини, меценату, без зусиль якого не було б команди ФК «Кудрівка», відновленого стадіону і зони відпочинку в Кудрівці та ще багато і багато чого іншого, – Роману Солодаренку. Під оплески, на тлі вогнів феєрверку Роману Васильовичу й було вручено ці символи громадянської вдячності. Насамкінець нагороджений, як зрештою і всі номінанти, щиро дякували й бажали присутнім всіляких гараздів.

Свято вшанування, звичайно ж, не обійшлося без пісенних вітань Жанни Труби, Тетяни Іващенко, Вадима Жабка, Яни Подорожньої та Софії Валькевич.

Зараз читають

Андрій Портний: чому я балотуюсь на голову громади?

Все своє життя, я проживаю у Сосниці. Це моє...

Чи буде інфраструктура по вулиці Новоселівській?

До редакції газети звернулась жителька Сосниці Надія Дідовець, яка...

До подарунків ще й неочікуваний ноутбук

У переддень професійного свята - Дня медичного працівника, депутат...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано