Новини Сосницька команда радикальної партії йде на вибори!

Сосницька команда радикальної партії йде на вибори!

-

Шановні виборці Сосниччини!

Отримавши на виборчих дільницях бюлетені для голосування, перш ніж виконати громадянський обов’язок, зробити відмітку про свої вподобання до політичної партії чи особистоті, за яку б хотіли проголосувати, задумайтеся на хвилину, а що вони корисного зробили для вас особисто, чи для громади на території якої живете. Чи були вони поряд з вами всі попередні п’ять років, чи допомагали у вирішенні ваших проблем.

Окремі політичні партії мають звичку проявляти активність тільки перед виборами, обіцяючи золоті гори, а потім кудись зникають і вкотре йдуть знову оновленими командами, аби затуманити голови електорату, а потім нічого не робити. Не вірте в солодкі обіцянки, вони, як правило, брехливі, а довіряйте тільки тим, хто підтвердив свою дієздатність конкретними справами.

Сосницька місцева організація Радикальної партії Олега Ляшка всі попередні роки, після її створення, активно працювала і продовжує вести тісну співпрацю з керівниками сільських громад, різних установ і організацій, вирішуючи нагальні проблемні питання у покращенні благоустрою, соціально-культурного розвитку громади. Саме завдяки активній діяльності партійного Лідера Олега Ляшка відбулося чимало позитивних змін, зокрема: газифікація населених пунктів, асфальтування доріг, проведення водогонів, буріння свердловин, втілювалися проекти утеплення приміщень навчальних закладів із заміною вікон та дверей в селах Чорнотичі, Волинка, Загребелля. Нашими зусиллями, разом з педагогічними колективами, активом сіл вдалося зберегти від закриття Змітнівську та Киріївську школи, реалізувати проекти освітлення села Лави та здійснити мрію Конятинців – відкрити сільський клуб.

П’ять років тому Сосниччина майже сорок відсотків голосів віддала на той час для всіх невідомому Дмитру Блаушу. А як він проявив себе за ці роки!? Жодне звернення не залишилося поза увагою. Практично всім, хто звертався, надавали матеріальну допомогу, особливо на лікування, погорільцям, переселенцям. Всі навчальні й дошкільні заклади отримували Новорічні подарунки, а ті, кому було необхідно, оргтехніку, меблі, сучасні навчальні дошки, спортивний інвентар. Всі депутатські кошти спрямовувалися на потреби району і його жителів. Ми постійно вели діалог з виборцями, звітували за роботу на сходах сіл, перед керівниками району і сільських та селищної рад. Остання конкретна справа, яку вдалося реалізувати за сприянням Дмитра Ярославовича, розчистка і поглиблення ставка на «Бардацькому» в Сосниці та буріння свердловини в селі Соснівка, щоб забезпечити мешканців якісною питною водою.

Пріоритетними і вкрай важливими вважаємо питання раціонального та ефективного використання земельних ресурсів, навколишнього середовища, в якому живемо, забезпечення споживачів якісною питною водою, капітального ремонту доріг, покращення добробуту людей за рахунок залучення інвестицій і створення нових робочих місць, підвищення зарплат і пенсій, зниження вартості комунальних послуг.

Покладаючи великі надії на належну оцінку попередніх зусиль членів Радикальної партії Олега Ляшка на теренах Довженківського краю, щодо виконання передвиборчих зобов’язань, хочу вас запевнити, що до виборчого партійного списку ввійшли авторитетні кандидати в депутати, які повсякденними справами підтверджують свою активну дієздатність у різних сферах діяльності, в тому числі й в житті громади.

До Чернігівської обласної ради по Корюківському виборчому округу балотується від Радикальної партії Олега Ляшка – Блауш Дмитро Ярославович.

В списку до Корюківської районної ради по Сосницькому виборчому округу йдуть: Волошко Василь Євгенович, голова місцевої партійної організації, довірена особа кандидата в депутати до Верховної Ради України у 208 окрузі Олега Ляшка – перший кандидат.

 • Ященко Олександр Олексійович в. о. старости Чорнотицького старостинського округу;
 • Сердюк Андрій Юрійович, сімейний лікар районної лікарні;
 • Суржик Лариса Сергіївна, практичний психолог Сосницької гімназії ім. О. П. Довженка;
 • Глухенька Валентина Іванівна, завідувач Конятинським сільським клубом;
 • Ольховик Володимир Сергійович, діловод Вільшанської сільської ради;
 • Мироненко Інна Григорівна, медична сестра районної лікарні;
 • Молочко Віталій Миколайович, начальник Сосницької районної лікарні ветеринарної медицини;
 • Галініна Ольга Іванівна, викладач у музичній школі.

До Сосницької селищної ради балотується 26 кандидатів у депутати:

 • Коваленко Олексій Михайлович, директор Чорнотицької ЗОШ;
 • Лопатко Віталій Андрійович, голова Конятинської сільської ради;
 • Пантелієнко Надія Федорівна, Лавський сільський голова;
 • Гордієнко Ольга Миколаївна, Кудрівський сільський голова;
 • Сердюк Андрій Юрійович, сімейний лікар;
 • та інші достойні кандидати в депутати, які на місцях відстоюватимуть ваші інтереси.

Сподіваюсь, що голосуючи розумом, ви зможете допомогти команді Радикальної партії Олега Ляшка продовжити працювати заради розвитку Сосницької громади.

Василь Волошко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Купить квартиру в рассрочку, цена квартиры от застройщика, квартиру в новострое

Достаточно часто можно встретить ситуацию, где люди инвестируют в недвижимость, особенно рассматриваются новостройки, поскольку в первую очередь квадратный метр...

Несколько оснований заказать переоборудование микроавтобусов в Бердичеве именно в компании «AutoGlass»

Иногда случается такая ситуация, что владельцы транспортного средства имеют претензии к своему микроавтобусу и имеют желание в нем произвести...

Автовыкуп: что это такое и как работает?

В современном мире практически невозможно встретить человека, который бы не имел собственного автомобильного транспорта. Ведь это избавляет от стояния в...

Лицеистка, которая прошла «Мужское / Женское» и «МастерШеф»

Таня Герман – выпускница Черниговского областного педагогического лицея 2015 года. Училась на гуманитарном профиле. Здесь она раскрывала себя, как...

Основные преимущества покупки медицинских товаров в нашем интернет-магазине «МЕДСТОР»

Говоря за уровень медицины, то он действительно сейчас вырос и в Украине вы можете заметить, как открываются новые медицинские...

Средства для защиты древесины — несколько популярных составов и разнообразный ассортимент на сайте «Bionic House»

Деревообрабатывающие составы, на сегодняшний день, представлены многочисленными компаниями. Несмотря на то, что данная категория товаров является достаточно популярной и...

Зараз читають

Спорт рідного краю: хокей

Цей вид спорту здавна шанований у нашому районі. Любителі...

У Сосниці підтверджено перший випадок Covid-19

У Сосниці офіційно зафіксовано перший випадок захворювання нашого земляка...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано