Сосниччина приймала гостей з Маловисківської громади Кіровоградської області

Одним з компонентів програми DOBRE є програма Менторства, в рамках якої за кожною громадою-учасницею четвертої когорти закріплюється громада з 1-3 когорти, яка виборола право на менторство.

Сосницька громада на початку 2021 року ментором обрала Маловисківську громаду Кіровоградської області, і з того часу розпочалося спілкування та співпраця з обміну досвідом роботи.

P1040447 Сосниччина приймала гостей з Маловисківської громади Кіровоградської області

Згідно програми представники громад повинні здійснити візити один до одного, щоб спільно обговорити напрацьовані проекти та програми, які вже реалізовані, реалізуються, чи плануються до реалізації.

P1040570 Сосниччина приймала гостей з Маловисківської громади Кіровоградської області

Честь першими приймати гостей в свої громаді випала саме нам. Отож, перед Днем Сосниці до нашої громади завітали Маловисківський міський голова Гульдас Юрій Леонідович, секретар ради Постолюк Леся Анатоліївна, начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та проектної діяльності міської ради Федоренко Галина Вікторівна.

P1030807 Сосниччина приймала гостей з Маловисківської громади Кіровоградської області

Під час візиту колег до Сосницької громади відбувся обмін досвідом роботи з питань розвитку громади, проектної діяльності, розвитку туризму, соціально-гуманітарної сфери, організації надання усіх видів послуг у громаді. Також представники Маловисківської громади відвідали Сосницьку гімназію, садочок «Сонечко», Центр надання соціальних послуг, Центр надання адміністративних послуг та Волинківську молочарську спілку.

P1020968 Сосниччина приймала гостей з Маловисківської громади Кіровоградської області

Під час другого дня візиту представники Маловисківської громади взяли участь в урочистостях з нагоди 127-річчя всесвітньовідомого кінорежисера Олександра Довженка, познайомилися з талановитими майстрами Сосниччини, виставкою художніх картин і фотографій.

P1030980 Сосниччина приймала гостей з Маловисківської громади Кіровоградської області

На завершення візиту головами Сосницької та Маловисківської громад було обговорено перспективи подальшої співпраці та підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію між громадами.

P1040730 Сосниччина приймала гостей з Маловисківської громади Кіровоградської області

Зараз читають

29 сесія: працівникам заклади освіти оплатять медичний огляд

20 серпня відбулось засідання 29 сесії Сосницької селищної ради,...

Життя ОТГ не стоїть на місці. Частина 1

З 10 і майже до 15 години тривало засідання...

Спогади довгожителя у часи голодомору 1932-33 років

Коли він був ще хлопчаком, у Киріївці від голоду...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано