Сосничани – випускники полтавського ТЕІ, призери України з футболу

Слава про наших футболістів поширилася і за межі району. Особливою популярністю користувався легендарний воротар Володимир Мучта, правий нападник Віктор Мостовий. Обох запрошували грати за команду «Зірка” міста Корюківка. Центральний нападаючий Анатолій Васильковський грав за команду «Текстильник” м. Чернігів. Центрального захисника Леоніда Волощука, якого зі слів брата Анатолія Сергійовича, запрошували грати за професійний футбольний клуб «Десна» (Чернігів). Наш земляк, центральний захисник і капітан ФК «Десна”, майстр спорту СРСР Валерій Кравчинський у молоді роки грав за збірну Сосниці. Окремо варто згадати випускників Полтавського торгового-економічного інституту, які захищали честь навчального закладу (ФК «Буревісник») та стали віце-чемпіонами України серед вищих навчальних закладів. Серед них Анатолій Волощук, Микола Лойок, Володимир Нирковський та Олександр Москаленко.

У травні 1970 року розпочались зональні ігри першості області з футболу. Збірна Сосниці разом з командами Новгорода-Сіверського, Семенівки, Коропа, Щорса, Корюківки брала участь у цих змаганнях. Відбулась зустріч між футболістами Корюківки та Сосниці. Наші спортсмени перемогли суперників з рахунком 3:0. Два голи забив Валерій Терещенко та один Олександр Москаленко.

Після вдалих виступів на обласній арені, через низку об’єктивних причин, ветерани сосницького футболу поступово покидають лави збірної і вона розпадається. Таке становище негативно вплинуло на подальшу долю участі сосницьких футболістів у регіональних змаганнях «Гри мільйонів». На жаль, щодо участі збірної району у чемпіонатах Чернігівської області з футболу 1970-1976 роках більше нічого не відомо.

Зараз читають

Життя ОТГ не стоїть на місці. Частина 2

Питання подальшого функціонування Пекарівської школи вперше піднімалось на сході,...

Чи витримає бюджет Сосницької громади нові тарифи на газ?

Починався минулий тиждень на еврохабах з позначки 1 057...

Один раз на тиждень ходить рейсовий автобус в села Матвіївку і Полісся

Це та ряд інших нагальних питань обговорили на загальних...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано