Новини Сьогодні в Сосниці відбулась перша офіційна зустріч з експертами...

Сьогодні в Сосниці відбулась перша офіційна зустріч з експертами Програми DOBRE

-

Представники Програми DOBRE Магдалена Братко, Оксана Колісник, які спільно з директором навчального центру фундації розвитку місцевої демократії (Польща) Пшемиславом Фенрихом, що підключався до нас онлайн, провели зустрічі із представниками Сосницької громади.

Ознайомчий візит, який триватиме впродовж 2-х днів, розпочався зі знайомства з колективом селищної ради.  

P1100035 min Сьогодні в Сосниці відбулась перша офіційна зустріч з експертами Програми DOBRE

Після знайомства гості спілкувались із фахівцями з питань бюджету і фінансів, обговорили існуючий бюджет та резерви залучення додаткових коштів.

Пшемислав Фенрих мав декілька пропозицій щодо нашої Стратегії розвитку. За його словами вона дуже добре сформована, але стратегічне планування треба скоригувати, а саме врахувати нові населені пункти, які ввійшли до громади.

P1100095 min Сьогодні в Сосниці відбулась перша офіційна зустріч з експертами Програми DOBRE


Потім експерти спілкувались з секретарем, головами комісій та активними депутатами селищної ради щодо проблем громади та подальших перспектив її розвитку.

Далі гості відвідали ЦНАП, де мали змогу поспілкуватися з представниками соціальної сфери. Також представники Програми DOBRE завітали до Сосницького будинку культури, де відбулася зустріч з культурним активом громади.

P1100155 min Сьогодні в Сосниці відбулась перша офіційна зустріч з експертами Програми DOBRE

Після цього гості повернулися до селищної ради, аби поспілкуватися з керівниками підприємств житлово-комунального господарства. На зустрічі розмовляли про проблеми якості води, поводження з побутовими відходами, водовідведення, стан сміттєзвалищ та інше. Як відмітили експерти, наші проблеми майже нічим не відрізняються від проблем інших громад. Але унікальною Сосницьку громаду, по відношенню до інших громад Чернігівської області, робить те, що у нас працює ландшафтний дизайнер.

P1100285 min Сьогодні в Сосниці відбулась перша офіційна зустріч з експертами Програми DOBRE

Далі за графіком була зустріч із освітянами громади, в тому числі, працівниками дошкільних закладів, фахівцями позашкільної освіти та обліково-економічного фахового коледжу.

Під кінець робочого дня відбулось знайомство із працівниками закладів охорони здоров’я, під час якого обговорювали загальний стан медичної галузі, стан здоров’я жителів громади, особливо дітей, та те, що лікарня для громади є головним пріоритетом.

P1100289 min Сьогодні в Сосниці відбулась перша офіційна зустріч з експертами Програми DOBRE

Підводячи підсумки першого дня ознайомчого візиту, експерти Програми DOBRE зробили висновок, що в цілому у нашій громаді все ДОБРЕ, але програма підкаже як зробити ще краще. Тож попереду у нас багато консультацій, навчань, та зустрічей з експертами за різними напрямками, які охоплять майже всі сторони діяльності громади.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

5 сесія: в 2021 році планується почати процес оптимізації мережі закладів освіти

23 лютого відбулось засідання 5-ї сесії, де було розглянуто ряд дуже важливих рішень. https://youtu.be/rbilWzOAeHs Новий депутат На попередній сесії один із депутатів...

Обзор бюджетного смартфона Samsung Galaxy A02

На смену бюджетному смартфону Galaxy A01 (это прошлогодний бюджетник) пришло обновление в виде Galaxy A02. Новый смартфон заметно прибавил в...

Задесенський округ залишається без старости

Сьогодні на розгляд сесії виносилося питання щодо затвердження старости Задесенського старостинського округу, до складу якого входять села Велике Устя,...

Фотоконкурс «Зимовий настрій»

Зима поступово добігає кінця. Ми впевнені що, ви провели її дуже круто і зробили багато цікавих фото. Тому запрошуємо...

Санчинель – 2021. Відео

Сьогодні вперше у Сосниці була проведена зимова родинна подія «Санчинель – 2021». І відразу відкриємо для вас секрет: старт...

У Сосниці дізналися, чому «Олена не прийшла додому»

19 лютого народний аматорський театр естради «Фенікс» презентував сучасну ліричну комедію Олександра Володарського «Олена не прийшла додому». https://youtu.be/1xkqD4_BPJc Режисер-постановник: Валентина  Серавіна Дійові...

Зараз читають

Решітчастий настил з алюмінію: переваги і застосування

Решітчастий настил став однією з найпопулярніших металевих конструкцій, які...

Спогади про батька

75 років минуло відтоді, як Україну було визволено від...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано