Сімейна традиція Леденків

У стоматологічному відділенні Сосницької лікарні близько півроку працює новий фахівець Максим Володимирович Леденко. Він випускник Полтавської стоматологічної академії і вже має немалий професійний досвід. Працював за фахом у Полтаві, потім життєві обставини у молодого лікаря склалися таким чином, що два роки він працював у Москві.

Вже незабаром двоє медиків із сім’ї Леденків, мається на увазі мама и син, будуть приймати хворих у приватному стоматологічному кабінеті, який вже повністю облаштований у будівлі Сосницького магазину «Європейський».

Визначальним у біографії Максима Володимировича й те, що він із сім’ї лікарів-стоматологів і йде життєво-професійною стежкою батьків. Його мама надає послуги стоматолога у с. Оболоння тепер вже Н-Сіверського району, а батько практикує у Мені та Понорниці. Тож це навіть символічно, що й син Максим підтримає сімейну традицію.

Максим Володимирович також працює у Мені та Сосниці згідно графіка, але вже незабаром двоє медиків із сім’ї Леденків, мається на увазі мама й син, будуть приймати хворих у приватному стоматологічному кабінеті, який вже повністю облаштований у будівлі Сосницького магазину «Європейський».

У стоматології Максим Леденко з 2013 року, тож вже має чималенький, набутий у клініках Полтави та Москви, що важливо, досвід.

Їздити згідно графіка у Сосницю, м’яко кажучи, не зовсім вигідно для Максима Володимировича, але любов до своєї професії, особливо до хірургічної стоматології, яка йому ближча, й бажання допомогти хворим людям – основне для молодого лікаря.

Максим Володимирович виховує семирічну доньку, яку дуже любить, у вільний від справ час читає, але тільки серйозну літературу, а влітку не проти посидіти та відпочити душею й тілом з вудочкою на березі красуні Десни чи іншої водойми.

Минулого вівторка у Володимира Леденка було професійне свято. Тож гарного настрою Вам, шановний, вашій родині та колегам по роботі, розуміння, благополуччя і всього найкращого!

Зараз читають

12 лютого. Стан розчистки доріг та вулиць населених пунктів громади від снігу

На національній автодорозі державного значення Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч в напрямку...

Відзначено переможців олімпіад

А ще приємна новина. Як повідомив начальник відділу освіти...

Коронаперший дзвоник-2020

З наступного вівторка розпочинається новий навчальний рік. Як приготувалася...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано