Сімейна традиція Леденків

У стоматологічному відділенні Сосницької лікарні близько півроку працює новий фахівець Максим Володимирович Леденко. Він випускник Полтавської стоматологічної академії і вже має немалий професійний досвід. Працював за фахом у Полтаві, потім життєві обставини у молодого лікаря склалися таким чином, що два роки він працював у Москві.

Вже незабаром двоє медиків із сім’ї Леденків, мається на увазі мама и син, будуть приймати хворих у приватному стоматологічному кабінеті, який вже повністю облаштований у будівлі Сосницького магазину «Європейський».

Визначальним у біографії Максима Володимировича й те, що він із сім’ї лікарів-стоматологів і йде життєво-професійною стежкою батьків. Його мама надає послуги стоматолога у с. Оболоння тепер вже Н-Сіверського району, а батько практикує у Мені та Понорниці. Тож це навіть символічно, що й син Максим підтримає сімейну традицію.

Максим Володимирович також працює у Мені та Сосниці згідно графіка, але вже незабаром двоє медиків із сім’ї Леденків, мається на увазі мама й син, будуть приймати хворих у приватному стоматологічному кабінеті, який вже повністю облаштований у будівлі Сосницького магазину «Європейський».

У стоматології Максим Леденко з 2013 року, тож вже має чималенький, набутий у клініках Полтави та Москви, що важливо, досвід.

Їздити згідно графіка у Сосницю, м’яко кажучи, не зовсім вигідно для Максима Володимировича, але любов до своєї професії, особливо до хірургічної стоматології, яка йому ближча, й бажання допомогти хворим людям – основне для молодого лікаря.

Максим Володимирович виховує семирічну доньку, яку дуже любить, у вільний від справ час читає, але тільки серйозну літературу, а влітку не проти посидіти та відпочити душею й тілом з вудочкою на березі красуні Десни чи іншої водойми.

Минулого вівторка у Володимира Леденка було професійне свято. Тож гарного настрою Вам, шановний, вашій родині та колегам по роботі, розуміння, благополуччя і всього найкращого!

Зараз читають

Раджу не мовчати

Хоч кожний візит до посадовців відбирає всі сили і...

День Десни: Збережемо річку для наступних поколінь!

День Десни – надзвичайно цікаве й необхідне свято, яке...

Будемо триматись до останнього?

Все тече, есе змінюється... При цьому постійним сталим прагненням...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано