Недосконалі лінії та риси обличчя багато в чому відображають думки та поведінку людини. Незважаючи на це, на сьогоднішній день існує безліч способів мати гарний та доглянутий вигляд. Перше, що привертає увагу, це очі та брови, а за допомогою моделювання ці частини тіла можна додатково підкреслити.
Одним з найновіших, але вже поширених методів є мікроблейдинг брів в Києві, який з кожним днем набирає все більшої популярності. Тому що за допомогою цієї процедури, яку можуть робити як жінки, так і чоловіки, обличчя можна перетворити на невпізнаване, гарне лице. Вона дає відмінний, причому природний результат, який тримається протягом досить тривалого часу.

Мікроблейдинг брів – що це і як виконується?
Непомітна мікроскопічна технологія чимось схожа на перманентний макіяж. Однак, відмінність у тому, що ця косметологічна процедура виконується майстром повністю вручну, тоді як для перманентного макіяжу використовується машинка.
Під час процедури, за допомогою мікроскопічної голки з барвником, промальовується кожна волосина. Завдяки цій кропіткій роботі брови виглядають природно, а результат зберігається тривалий час. При цьому вони мають ідеальну форму, і не вимагають щоденного підрівнювання та особливого догляду.

Актуальність мікроблейдингу та кому він підходить
За допомогою мікроблейдингу можна надати виразності погляду, а також приховати деякі вади на шкірі:
- шрами;
- рубці;
- нерівності.
За допомогою цієї техніки вдасться підкреслити природну красу, а також обличчя стане більш виразним та доглянутим.

Якщо є проблеми зі зростанням, або переважає просте бажання мати гарні, при цьому природні брови, мікроблейдинг стане найоптимальнішим рішенням у даному питанні.
Особливості процедури мікроблейдинг брів
Мікроблейдинг брів має безліч особливостей, які вигідніші порівняно з аналогічними процедурами:
- відсутність болючих відчуттів;
- тривалий ефект, що зберігається від шести місяців до року;
- процедура виконується вручну за допомогою маленьких голок з барвником, які не залишають рубців і ран, тому що вводяться неглибоко;
- барвник сходить рівномірно, а також не з’являється синьова.

Незважаючи на переваги, як і будь-яка медична процедура, мікроблейдинг протипоказаний у таких випадках:
- підвищена чутливість шкіри;
- цукровий діабет;
- вагітність та період лактації;
- проблеми зі шкірою, а також хвороби крові;
- висока температура;
- непереносимість складових.