Шахраї зняли з карток Сосничан 33 000 грн

1 вересня о 18:15 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця п’яний син розкидав речі в будинку.

1 вересня о 19:04 надійшло повідомлення, що в смт Сосниця палять багаття.

2 вересня сосничанка просить притягнути до відповідальності свого сина, який безпідставно її ображав нецензурною лексикою, будучи в нетверезому стані.

2 вересня в смт Сосниця співмешканець у стані алкогольного сп’яніння погрожував заявниці фізичною розправою та спалити будинок

2 вересня о 17:47 надійшло повідомлення, що біля Кругу на узбіччі лежить невідомий чоловік, віком 40 років. Біля нього велосипед. Тілесні ушкодження відсутні

2 вересня о 20:09 надійшло повідомлення, що в смт Сосниця на городі палять багаття

2 вересня в с. Киріївка виникла сварка з сином, який перебував в стані алкогольного сп’яніння.

3 вересня о 00:32 надійшло повідомлення, що в с. Змітнів впала електрична опора. Біля будинку стояв вантажний а/м. Потерпілих не має. Бригада на місці. Просив направити наряд поліції.

3 вересня о 12:16 надійшло повідомлення про те, що в с. Рудня знайомий попросив банківську картку заявника, щоб йому перерахувати гроші та паспортні дані. Даний громадянин взяв на заявника кредит та не сплачує його.

3 вересня о 13:05 надійшла заява про те, що в смт Сосниця гр. У. завдала тілесні ушкодження, нанісши одного удару по обличчю

3 вересня сосничанка повідомила, що співмешканець у стані алкогольного сп’яніння вчиняє сварку.

3 вересня невідома особа зателефонувала на мобільний телефон заявнику, представилась працівником банку та шляхом довіри заволоділа грошовими коштами в сумі 24 000 гривень.

3 вересня в с. Спаське невідома особа зателефонувала на мобільний телефон заявнику, представилась працівником ПриватБанку та шляхом довіри заволоділа грошовими коштами в сумі 9 000 гривень.

3 вересня в смт Сосниця сусіди на городах палили сміття, стояв ‘їдкий дим

3 вересня о 17:50 надійшло колективне звернення від голови сільської ради с. Лави, яка повідомляє про те, що до неї звернулись жителі даного села та просять провести перевірку та притягнути до відповідальності працівників поштового відділення, які привласнили кошти по виплаті субсидії за електроенергію.

3 вересня о 20:05 надійшло повідомлення, що в смт Сосниця палять сміття.

4 вересня о 01:23 спрацювала сигналізація в приміщенні казначейства.

4 вересня до чергової частини Сосницького ВП МВП ГУНП в Чернігівській області по телефонному зв’язку звернулась медсестра Сосницької ЦРЛ, яка повідомила, що до хірургічного кабінету Сосницької ЦРЛ за медичною допомогою звернулась гр-ка Б. Останній встановлено діагноз: забій голови, передньої черевної стінки лівого передпліччя. Зі слів заявниці, дані тілесні ушкодження отримала 02.09.2020 року близько 21 години від наглядно відомої особи.

4 вересня до чергової частини Сосницького ВП МВП ГУНП в Чернігівській області по телефонному зв’язку звернулась гр-ка Р. яка повідомила, що їй не всю виплатили субсидію та просить розібратись з даного приводу.

4 вересня о 17:56 надійшло повідомлення, що в смт Сосниця виник конфлікт з сусідкою.

4 вересня о 20:13 надійшло повідомлення, що в с. Масалаївка за фермою пиляють дерева бензопилкою.

5 вересня в с. Рудня знайшли предмет, схожий на снаряд 152-го калібру.

5 вересня надійшло повідомлення про те, що в с. Лави на телефон чоловіка заявниці зателефонували невідомі та намагались скоїти шахрайські дії. Просить направити поліцію за вказаною адресою для написання заяви за даним фактом.

6 вересня в смт Сосниця син цілий день вживає спиртні напої поводиться неадекватно.

6 вересня о 22:22 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця, гр. О. викрав у заявниці телефон місяць назад. Зараз заявниця знайшла в нього телефон і забрала його. Просить направити поліцію за вказаною адресою.

6 вересня о 22:47 заявник з Сосниці повідомив, що на перехресті вул. Довженка та Деснянської на городі палять сміття. Просить працівників поліції відреагувати.

7 вересня о 11:06 надійшло повідомлення про те, що в с. Авдіївка родичка погрожує тим, що її виселяють з будинку. Конфлікт виник через чоловіка. Просить направити поліцію.

7 вересня в смт Сосниця, вулиця Суворова гр. Г. на городі палить сміття.

Зараз читають

Прощалися з випускниками

27 червня у Сосницькому професійному аграрному ліцеї відбулося красиве...

Перерахувала кошти за товар, а товар не надійшов

01.05.2019 о 13:26 надійшло повідомлення про те, що заявниця...

Запитай у мера. Випуск 1

Задля покращення комунікації, розвитку живого діалогу та забезпечення відкритості...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано